Želji pet komada

Zvijezda 09

Tim Tonija Karačića održao je fudbalski čas Željinoj mladosti.

Gosti su poraženi sa 5:0, a mogli su primiti još neki pogodak da su domaćini bili smireniji u dobrim pozicijama.

Povela je Zvijezda 09 već u 9. minuti, a Nemanja Kojić je zatresao mrežu Alekse Stupara.

Do odlaska na odmor vidjeli smo još dva gola. Mladen Dujaković je pogodio u 19. minuti, a Marko Zoćević u 31.

U nastavku susreta Mladen Dujaković se još jednom upisao u listu strijelaca, a konačan rezultat postavio je Kojo Matić u 58. minuti.

Zvijezda 09 – Željezničar 5:0 (3:0)

Ugljevik. Stadion: Gradski. Gledalaca: 70. Sudije: Miroslav Bjelica (Trnovo) [Glavni], Njegoslav Bošković (Bijeljina) [Pomoćnik], Slobodan Vukosav (Trebinje) [Pomoćnik], Strijelci: Nemanja Kojić 9', Mladen Dujković 19', Marko Zoćević 31', Mladen Dujković 49', Kojo Matić 58', [Zvijezda 09 (ES Stanišići)]; Žuti kartoni:

Zvijezda 09: Tarik Abdulahović (G) , Luka Janković , Andrija Janjić , Emanullah Blažević (77. Abid Mujagić), Ševkija Resić (63. Amar Sinanović), Mladen Dujković (K) (63. Vuk Tešić), Aleksa Paić (77. Aleksa Kovačević), Marko Zoćević , Godswill Kwabla Selorm Vadze , Pero Tešić , Nemanja Kojić (57. Kojo Matić)

Željezničar: Aleksa Stupar (G) , Aleksandar Jagodić , Marko Blanuša (K) , Mihajlo Kralj , Stefan Kerezović (66. Milan Simić), Nikola Šuput , Alonzo Peart , David Gajić (46. Danilo Bosnić), Milan Jević , Stefan Onufrija (73. Milan Stupar), Sergej Popović

Slavija 0 : 0 Laktaši
Krupa 4 : 0 Tekstilac
Kozara 2 : 0 Sutjeska
Modriča 2 : 1 Radnik
Sloboda (NG) 1 : 2 Ljubić
Podrinje 0 : 1 Drina