Brdo visoko za Srpčane

Ekipa OFK Brda iz Hambarina kod Prijedora zabilježila je startnu proljećnu pobjedu na gostovanju u Srpcu, savladavši domaću Slogu rezultatom 2:0.

Pogotke za goste postigli su Haris Harambašić u 43. i Edin Isaković u 77. minutu, a Srpčani su utakmicu završili sa igračem manje jer je u drugom minutu sudijske nadoknade direktan crveni karton zaradio Igor Njažić zbog udaranja protivničkog igrača Dejana Mijića.

Sloga (S) – OFK Brdo    0:2 (0:1)

Gradski stadion u Srpcu. Gledalaca: 40. Sudija: Mišo Mačkić (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Harambašić (43), 0:2 Isaković (77). Žuti kartoni: Grbić, Remić, R. Zelenac, G. Zelenac, Šervel, Zukanović (Sloga), Trkulja, Trkulja, Mijić (OFK Brdo). Crveni karton: Igor Njažić (Sloga) u 90+2. minutu,

SLOGA (S): Dabić, Zukanović, Grbić, V. Njažić, I. Njažić, Šervel, Đaković, R. Zelenac, Remić (od 80. Perić), G. Zelenac (od 71. Aćić), Bjelonić (od 46. Vajukić).

OFK BRDO: Vidović, M. Trkulja (od 78. Karagić), Harambašić, Karupović, Isaković (od 83. Behlić), Miodragović, Stević (od 83. D. Trkulja), Marmat (od 65. Mijić), Bundalo, Miljević, Dedić.