Radniku bodovi u Gabeli

Gošk - Radnik 0:1

Fudbaleri Radnika  su  u prvom meču Premijer lige Bosne i Hercegovine u sezonu 24/25 kao gosti slavili na gostovanju kod Goška u Gabeli sa 1:0.

Domaćin je imao više loptu u svom posjedu. Stvorili su oni  i nekoliko prilika za pogodak, ali su gosti iz Bijeljine igrali odgovoreno, čvrsto u defanzivi nedozvoljavajući ipak Gošku da stigne do gola.

Pitanje pobjednika riješeno je u 79. minuti kada je Damjan Krajišnik matirao domaćeg golmana. Ovo je bio i prvi gol u novoj sezoni.

Gošk - Radnik :1 (0:0)

Stadion: Perica Pero Pavlović GABELA. Gledalaca: 250. Sudije: Irfan Peljto (Sarajevo) [Glavni], Sabrija Topalović (Zenica) [Glavni], Dženan Milić (Sarajevo) [Pomoćnik], Arnel Novalić (Doboj) [Pomoćnik], Strijelac: Damjan Krajišnik 76. Žuti kartoni: Faruk Gogić 17', Gabrijel Čoko 59', [GOŠK (Gabela)]; Joel da Silva Paulo 21', Miroslav Maričić 48', [Radnik (Bijeljina)];

Gošk: Tarik Karić (G) , Gabrijel Čoko , Dan Lagumdžija (90. Nikola Perić), Riad Šuta (K) , Filip Avrić , Antonio Kaćunko (60. Viktor Lukić), Enes Sipović , Marko Mandić (90. David Martić), Ivan Ikić , Filip Mihaljević (74. Dino Mizić), Faruk Gogić

Radnik: Nikola Lakić (G) , Andrija Janjić , Jovan Vladimir Pavlović , Damjan Krajišnik , Aleksandar Vasić (K) , Nathan Crepaldi Da Cruz , Đorđe Pantelić , Savo Veljkić , Sedad Subašić (58. Strahinja Jovanović), Miroslav Maričić , Joel Da Silva Paulo

GOŠK 0 : 1 Radnik
Zrinjski 3 : 1 Sloga
Sarajevo 3 : 1 Sloboda
Posušje 1 : 0 Igman
Borac : Velež
Željezničar 0 : 1 Široki Brijeg