Podjela bodova u Trnu

Fudbaleri Slloge i Dubrava podijelili su bodove odigravši 1:1 u Trnu u okviru trećeg kola drugoligaškog zapada Republike Srpske.

Igrao se 49. minut kada je Predrag Stanković bio neprecizan sa „bijele“ tačke, ali je Stefan Trivan bio najbrži i smjestio loptu u mrežu za vođstvo domaćina. Izjednačenje je uslijedilo u 64. minutu kada je mrežu Trnjana pogodio Marko Nikić.

Sloga je utakmicu završila s deset igrača jer je u 88. minutu isključen Miloš Ivić zbog prekršaja kao posljednji igrač odbrane, sprečavajući obećavajući napad Dubrava.

Sloga (T) – Dubrave            1:1 (0:0)

Stadion: Sloge u Trnu. Gledalaca: 60. Sudija: Srđan Landup (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Trivan (49), 1:1 Nikić (64). Žuti kartoni: Gaćeša, Tomičić (Sloga), Šikuljak, Kvrgić (Dubrave). Crveni karton: Miloš Ivić (Sloga) u 88. minutu.

SLOGA (T): Jokić, Koprivica, Javorac, Stanković, Trivan (od 83. Milinović), Vuković (od 57. Kuruzović), Pilipović (od 57. Golić), Tomičić, Gaćeša, Grujić (od 83. Ivić), Đukanović (od 71. Grozdanić).

DUBRAVE: Vuković, D. Kisin, Hadžialagić, Kvrgić, Matić (od 57. Demo), Beuk, V. Kisin (od 90. Bencuz), Đogić, Malbašić, Malešević (od 57. Puzić), Nikić (od 77. Sikimić).

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac