Teslićani osvojili Brdo u 90+1. minutu

Fudbaleri Proletera iz Teslića ostvarili su pobjedu (2:1) u susretu trećeg kola drugoligaškog zapada Republike Srpske pošto su danas u Hambarinama savladali domaće OFK Brdo poslije preokreta.

Poslije prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a onda je tim iz Hambarina poveo u 54. minutu golom Nemanje Miljevića. Taj rezultat, minimalno vođstvo domaćina, bio je do 81. minutu kada je Nemanja Đukarić uspio da izjednači. Pobjedu Teslićanima u prvom minutu sudijske nadoknade donio je rezervista Božo Kuzmanović.

OFK Brdo – Proleter (T)    1:2 (0:0)

Stadion: „Vedro polje“ u Hambarinama. Gledalaca: 150. Sudija: Milan Aleksić (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Miljević (54), 1:1 Đukarić (81), 1:2 B. Kuzmanović (90+1). Žuti kartoni: Harambašić (OFK Brdo), V. Simić, D. Simić (Proleter).

OFK BRDO: Vidović, Harambašić (od 64. Okori), Karupović, Isaković (od 46. Marmat), Miodragović, Stević (od 89. Behlić), Mijić, Miljević, D. Trkulja (od 69. Karagić), Dedić (od 46. M. Trkulja), Alveš.

PROLETER (T): Mitrović, Malačkov, Đukarić, Nikolić (od 90. Jovanović), Osmić , D. Simić (od 69. B. Kuzmanović), Radešić, Stanković, V. Simić (od 80. Vukmirović), Sekulić (od 80. Aleksić), S. Kuzmanović (od 69. Pavlović).

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac
OFK Lauš : Sloga (S)