Crni Vrh visok za Teslićane

Ekipa Crnog Vrha je danas u jaružanima pobijedila ubjedljivo teslićki Proleter rezultatom 3:0.

Poslije prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a u nastavku domaćin je dodao gas i trijumfova. Dva puta je mrežu Proletera pogodio Miloš Kukić u 47. i 76. minutu, a jednom Dragan Arežina u 74. minutu.

Crni Vrh – Proleter (T)       3:0 (0:0)

Fudbalski stadion u Jaružanima. Gledalaca: 120. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Strijelci: 1:0 Kukić (47), 2:0 Arežina (74), 3:0 Kukić (76). Žuti kartoni: Vukosavljević, Arežina, Savičić, Radetić, Grabovac (Crni Vrh), Osmić, S. Kuzmanović (Proleter).

CRNI VRH: Radetić, Aulić, Savičić, Vukosavljević (od 64. Grabovac), Zelenika (od 87. Radić), Grujić, Arežina (od 87. Rogić), Kukić (od 85. Brdan), Ćetojević, Petrović, Ćoćkalo (od 64. Dragoljić).

PROLETER (T): Mitrović, Malačkov, Đukarić, Nikolić (od 80. Zarić), Osmić, D. Simić (od 69. B. Kuzmanović), Radešić (od 76. Pavlović), Stanković, V. Simić (od 80. Vukmirović), Sekulić (od 76. Aleksić), S. Kuzmanović.

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac