Poraz Tanga na domaćem parketu
Klub malog fudbala Tango poražen je na svom parketu u Istočnom Sarajevu od ekipe Mostar SG Staklorad rezultatom 2:5 u utakmici 3. kola Premijer futsa lige BiH. U obostrano otvorenoj igri gosti su bili konkretniji i na odmor su otišli s prednošću od 1:3. Da su došli s namerom da odnesu bodove pokazali su već u 4. minutu, kada je Mario Aladžić pogodio iskosa s leve strane. Admir Zukan je u 14. minutu, gotovo iz iste pozicije, udvostručio prednost Mostaraca. Dva minuta pre odlaska na odmor Edis Mršo je odveo svoj tim do visokih 3:0. Minut kasnije Ognjen Erić smanjio na 1:3, što je bio rezultat prvog poluvremena. Erić je u 25. minutu izmamio aplauze kada je šutem sa preko 10 metara, uz pomoć stative, pogodio za 2:3, ali je njegov tim posle toga poklekao. Zukan je u 32. minutu iskoristio domaću grešku i poklon loptu smestio u praznu mrežu, a na taj način i rešio sve dileme oko pobednika. Konačnih 5:2 za goste postavio je Mario Aladžić u 40. minutu. TANGO                                      (1) 2 MOSTAR SG STAKLORAD        (3) 5 Strelci: 0:1 Aladžić u 4, 0:2 Zukan u 14, 0:3 Mršo u 18, 1:3 Erić u 19, 2:3 Erić u 25, 2:4 Zukan u 32, 2:5 Aladžić u 40. minutu. Dvorana: OŠ ''Aleksa Šantić'' Vojkovići. Gledalaca: 50. Sudije: Edin Golać (Banovići), Goran Ilić (Doboj), Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo). Delegat: Slavko Marjanović (Pale). Žuti kartoni: Ikonić (Tango), Zukan, Melher (Mostar SG Staklorad). Akumulativni prekršaji: Tango (3+4), Mostar SG Staklorad (4+3). KMF TANGO: Zirojević, Čampara, Sipović, Handžić, Ikonić, Milošević, Hadžić, Knežević, Tanasković, Mastilo, Erić, Elez, Jokić, Šahman. Trener: Mirko Marvan. MNK MOSTAR SG STKLORAD: Hasanspahić, Mršo, Martinović, Marković, Aladžić, Pašalić, Beširević, Zatagić, Husnić, Zukan, Šikalo, Melher. Trener: Mirsad Fazlinović.

Sarajevo 6 : 5 Salines
Sloga 4 : 1 Radnik MD Šop
Borac 2 : 4 Mostar SG
Brotnjo 3 : 7 MNK Hercegovina
Željezničar 7 : 5 Sloboda Kompred