Borac - Željo 1:0 i Modriča - Sloga 0:3

Na Gradskom stadonu nu Banjaluci irju Borac i Žečjezničar. Meč je počeo u 19 časova i 30 minuta.

Borac - Željezničar Sport tim 1:0

Banjaluka. Gradski stadion. Sudija: Stojan Vukota (Gradiška).

Borac: Trkulja, Bajić, Jakupović, Kajkut, Radulović, Čosić, Žeravica, Danilović, Burazor, Mazić, Aničić. Na klupi: Savatović, Reljić, Sikanjić, Mojović, Dujaković, Batar, Čudić. Trener: Darko Vojvodić.

Željezničar Sport tim: Avdukić, Čolić, Knežević, Ružičić, Bosančić, Marković, Gvozdenović, Jovandić, Babić, ostojić, Kuzmanović. Na klupi: Ćetković, Kuprešak, Šaula, Vukelja, Teodorović, Kačavenda. Trener: Zoran Žurguz.

Od 20 časova i 30 minuta igraju Alfra Modriča i Sloga Gornje Crnjelovo

Modriča Alfa - Sloga GC 0:3 (0:2)

Modriča. Stadion: Dr. Milan Jelić. Sudija:  Slavoljub Gogić (I. Sarajevo).

Modriča Alfa: Tripić, N.Prljeta, R. Prljeta, Damjanović, Kojić, Zlatković, Osmić, Trifković, Lukić, Đekić, Tadić. Na klupi: Maslić, Karamanović, Bamburač, Malbaša, Lazareksi, Nikić, Perić. Trener: Bojan Magazin.

Sloga (GC): Bodiroga, Panić, Matović, Arnautović, Ristić, Nikolić, Komarčević, Mihajlović, Lekanić, Marković, Delić. Na klupi: Novaković, Karaman, Macanović, Vasić, Labović, Klasanović, Miljković. Trener: Dragan Mičić.

Modriča: Pocela je utakmica iznedju dojucerasnjih drugoligasa. Domacin bez Nedje Šuke kome su tri kartona iz minule sezone udarili rampu. Nema ni napadaca Marka Brankovica zbog problema sa papirologijom.

Banjaluka. Golom Aničića Borac vodi sa 1:0.

Modriča: 0:1. Na isteku drugog minuta gosti su dosli do prednosti. Bojan Mihajlović je zahvatio loptu glavom i sa oko 12 metara "zakucao" je pod precku.

Modriča: Gosti se ponovo sladiše. Brza i tečna akcija, lopta dolazi do Dušana Ristića koji koristi statičnost golmana Bojana Tripića i duplira prednost Sloge.

Modriča: U 19.minutu je pokusao veteran Modričana Dario Damjanović, ali njegov udarac glavom zaustavio je Boriša Bodiroga.

Modriča: Trenuci zrelije igre Modriče Alfa. U 24.minutu je Melvin Osmić idealno centrirao sa desne strane, Nebojša Prljeta je zahvatio loptu glavom i poslao pored gola.

Banjaluka: Borac drži prednost od 1:0. Imali su dobru priliku u 70. kminuti,ali je Aničić pogodio stativu.

Modriča:U 30.minutu je pomoćni sudija Nemanja Vujadin iz Istočnog Sarajeva zaustavio Danijela Zlatkovića kada se je imao otvoren put ka golu gostiju. Signalizirao je ofsajd, ali se jasno videlo da nedozvoljene pozicije nije bilo.

Modriča:Bodiroga je u 43.minutu zaustavio topovski uarac Zlatkovica. Potpuna opsada gola gostiju koji i dalje vode sa 2:0. Meč u prekrasnim uslovima posmatra oko 1000 gledalaca.

Modriča Završeno je prvo poluvreme. Pripalo je gostima koji pogocima Mihajlovića iz 2.i Ristića iz 14.minuta vode sa 2:0. Potom se domaćin probudio, osvestio, ali metu nije pogodio.

Banjaluka. Završeno Borac - Željezničar 1:0.

Modriča:Nastavljena utakmica u Modriči. Gosti sa 2:0 vode, a domaći Bogu mole da će doći do povoljnijeg ishoda.

Modriča: Domaćin je izveo korner sa desne strane, Goran Lukić je zahvatio loptu na tri metra od gola gostiju, ali Bodiroga je najdominantnija figura utakmice

Modriča: Ivan Delić je "glumio" Maradonu sa meksičkog svetskog finala, zaboravio da je fudbal što i nogomet, pa je za namerno igranje rukom zaradio žuti karton. Minut 58.

Modriča: U 65.minutu gosti su, nakon izvesnog vremena, prešli centar. Loptu je izgubio zapaženi Damjanović, silovit napad Sloge, lopta je došla do Ristića koji pogađa donji desni ugao nemoćnog Tripića.

Modriča: Minut kasnije sjajna prilika za Modričane. No, šut Momke Kojića sa dva-tri metara ukrotio je nesavladivi Bodiroga.

Modriča: Završen susret u Modriči: Modriča Alfa - Sloga 0:3.