Predstojećeg vikenda nas očekuju utakmice drugog kola na drugoligaškom Zapadu, Posebno zamimljivi susreti će biti odigani na Banjalučkoj “Šljunkari” u kojem će snage odmeriti novajlija u ligi Karanovac protiv Trnske Sloge.
Sa druge strane ništa manje zamimljiv susret neće odigrati ni ekipe Mladosti iz Donje Slatine potiv komšija i Vranjaka na domaćem terenu.
FK Karanovac -:- FK Sloga (Trn)
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Prvi asistent sudije: Bojan Panić (Pijedor)
Drugi asistent sudije: Zoran Radaković (Prijedor)
Delegat: Predrag Pajić Šamac
Kontrolor/posmatrač suđenja: Joco Radić (Šamac)
FK Borac (Šamac ) -:- FK “Sloga” (Srbac)
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Dragan Todić (Doboj)
Prvi asistent sudije: Dejan Radić (Modriča)
Drugi asistent sudije: Danijel Mićić (Doboj)
Delegat: Zoran Vujat (Gradiška)
Kontrolor/posmatrač suđenja: Branko Šipka (Prijedor)
FK Omarska-:- FK Proleter (Teslić)
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Prvi asistent sudije: Darko Vukojević (Doboj)
Drugi asistent sudije: Nenad Vujić (Modriča)
Delegat: Dejan tomić (Gadiška)
Kontrolor/posmatrač suđenja: Željko Latinović (Gradiška)
SDFK Sloga (Doboj) -:- FK Laktaši
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Bojan Đžepina (Prijedor)
Prvi asistent sudije: Duško Puvača (N.Grad)
Drugi asistent sudije: Mladen Stupar (Prijedor)
Delegat: Đurić Siniša (Doboj)
Kontrolor/posmatrač suđenja: Bojan Stefanović (Gadiška)
FK Sloboda (Novi Grad) -:- FK Ozren (Petrovo)
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Dragan Kesić (Gradiška)
Prvi asistent sudije: Velibor Gigović (Gradiška)
Drugi asistent sudije: Branilav Zvjerac (Gradiška)
Delegat: Dragan Aleksić (Srbac)
Kontrolor/posmatrač suđenja: Ljubomir Jeftić (Novi Grad)
FK Mladost (Donja Slatina) - FK Vranjak
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Duško Puvača (N.Grad)
Prvi asistent sudije: Bojan Đžepina (Prijedor)
Drugi asistent sudije: Bojan Eremić (Prijedor)
Delegat: Vedran Francuz (Prijedor)
Kontrolor/posmatrač suđenja: Dalibor Škrbić (Gradiška)
FK Dubrave -:- OF Polet 1926 (Brod)
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Luka Bilbija (Prijedor)
Prvi asistent sudije: Aleksandar Rajlić (Derventa)
Drugi asistent sudije: Željko Čelica (K. Dubica)
Delegat: Goran Balaban (Banja Luka)
Kontrolor/posmatrač suđenja: Nikola Cnadak (Laktaši)
FK Jedinstvo (Žeravica) -:- FK Ljubić (Prnjavor)
18.08.2018god. 17.30h
Sudija: Dragan Todić Dragan (Doboj)
Prvi asistent sudije: Marko Maksimović (Modriča)
Drugi asistent sudije: Milenko Mišić (Modiča)
Delegat: Ljubiša Čelić (Doboj)
Kontrolor/posmatrač suđenja: Dario Tepavčević (Laktaši)
Mladost Donja Slatina
Karanovac | 5 : 0 | Sloga(S) |
Proleter | 2 : 4 | Sloga(T) |
Laktaši | 0 : 0 | Borac |
Ozren | 1 : 6 | Omarska |
Vranjak | 0 : 3 | Sloga(D) |
Polet 1926 | 1 : 5 | Sloboda |
Ljubić | 2 : 2 | Mladost |
Jedinstvo | 1 : 0 | Dubrave |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Jedinstvo | 30 | 22 | 5 | 3 | 71 | |
2 | Borac | 30 | 20 | 2 | 8 | 62 | |
3 | Mladost | 30 | 16 | 5 | 9 | 53 | |
4 | Ljubić | 30 | 16 | 4 | 10 | 52 | |
5 | Dubrave | 30 | 15 | 5 | 10 | 50 | |
6 | Sloga(D) | 30 | 14 | 6 | 10 | 48 | |
7 | Karanovac (-6) | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | |
8 | Omarska | 30 | 13 | 2 | 15 | 41 | |
9 | Proleter | 30 | 11 | 8 | 11 | 41 | |
10 | Sloga(S) | 30 | 11 | 8 | 11 | 41 | |
11 | Sloboda | 30 | 12 | 4 | 14 | 40 | |
12 | Laktaši | 30 | 10 | 9 | 11 | 39 | |
13 | Sloga(T) (-3) | 30 | 12 | 4 | 14 | 37 | |
14 | Vranjak | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
15 | Polet 1926 | 30 | 5 | 1 | 24 | 16 | |
16 | Ozren (-3) | 30 | 0 | 5 | 25 | 2 |