Za vikend, očekuje nas nastavak proletnjeg dela šampionata na drugoligaškom Zapadu.
Lider šampionata, Modriča, odigraće susret na domaćem terenu, protov komšija iz Šamca, koji je na kraju jesenjeg dela šamponata zauzeo solidnu 11. poziciju na tabeli, a u prvom delu slavili su sa minimalnih 1:0.
Poored ovog susreta sigurno će biti zanimljivo i u Donjoj Slatini, gde će drugoplasirana ekipa Mladosti odigrati susret na domaćem terenu protiv Vranjaka.
Modriča (Modriča) : Borac (Šamac)
17.03.2018god. 14h
Sudija: Jelić Mario (Banja Luka)
Prvi asistent sudije: Mačković Mišo (Banja Luka)
Drugi asistenst sudije: Žugić Nebojiša (Banja Luka )
Delegat: Aleksić Milovan (Petrovo )
Posmatrač suđenja: Narić Zoran (Doboj)
Proleter (Teslić) : Sloboda
17.03.2018god. 14h
Sudija: Vujanović Bojan (Gradiška)
Prvi asistent sudije: Vukić Željko (B.Luka)
Drugi asistenst sudije: Dukić Goran (Srbac)
Delegat: Čakarević Vjekoslav (Doboj)
Posmatrač suđenja: Stefanović Stojan ( Modriča)
Sloga (Trn) : Jedinstvo (Žeravica)
Sudija: Railić Aleksandar (Derventa)
Prvi asistent sudije: Vukojević Darko(Doboj)
Drugi asistenst sudije: Mićić Danijel (Doboj )
Delegat: Marković Ostoja (Teslić)
Posmatrač suđenja: Širko Momir (B. Luka)
Omarska : Laktaši
18.03.2018god. 14h
Sudija: Aleksić Nemanja (B.Luka)
Prvi asistent sudije:Docić Milan (Banja Luka )
Drugi asistenst sudije: Gračanin Tomislav ( B. Luka)
Delegat:Tomić Dejan (Gradiška)
Posmatrač suđenja: Latinović Željko (Gradiška)
Dubrave (Dubrave) : Ljubić (Prnjavor)
18-03.2018god. 14h
Sudija: Todorović Stanko (Doboj)
Prvi asistent sudije: Maksimović Marko (Modriča)
Drugi asistenst sudije: Todorović Milan (Doboj)
Delegat: Oljača Branislav (Novi Grad)
Posmatrač suđenja: Kukavica Radenko (Novi Grad)
BSK (Banja Luka) : Sloga (Srbac)
18.03.2018god 14h
Sudija: Lazarević Slađan (Petrovo)
Prvi asistent sudije: Todić Dragan (Doboj)
Drugi asistent sudije: Lukić Ljubiša (Modriča)
Delegat: Stojčić Siniša (Laktaši)
Posmatrač suđenja: Tepavčević Dario (Laktaši)
Željeznicar (Doboj) : Ozren (Perovo)
18.03.2018god. 14h
Sudija: Erak Marko (Banja Luka )
Prvi asistent sudije: Ajder Vanja (Banja Luka)
Drugi asistenst sudije: Todorović Vladan (Čelinac )
Delegat: Aleksić Dragan (Srbac )
Posmatrač suđenja: Aničić Ljubo (Srbac)
Mladost (Donja Slatina) : Vranjak (Vranjak)
18.03.2018god. 14h
Sudija: Đžepina Bojan (Prijedor)
Prvi asistent sudije: Puvača Duško (Novi Grad)
Drugi asistenst sudije: Eremić Bojan (Prijedor )
Delegat: Radovanović Željko (Banja Luka )
Posmatrač suđenja: Marić Željko (Doboj)
Alfa Modriča | 2 : 2 | Vranjak |
Ozren | 4 : 3 | Mladost |
Sloga(S) | 7 : 1 | Željezničar |
Ljubić | 1 : 1 | BSK |
Jedinstvo | 1 : 0 | Dubrave |
Sloboda | 2 : 1 | Sloga(T) |
Laktaši | 0 : 0 | Proleter |
Borac | 2 : 0 | Omarska |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Alfa Modriča | 30 | 24 | 4 | 2 | 76 | |
2 | Mladost | 30 | 19 | 7 | 4 | 64 | |
3 | Jedinstvo | 30 | 18 | 5 | 7 | 59 | |
4 | Dubrave | 30 | 17 | 6 | 7 | 57 | |
5 | Laktaši | 30 | 16 | 5 | 9 | 53 | |
6 | Sloboda | 30 | 13 | 2 | 15 | 41 | |
7 | Proleter | 30 | 10 | 9 | 11 | 39 | |
8 | Omarska | 30 | 11 | 6 | 13 | 39 | |
9 | Ljubić | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 | |
10 | Sloga(T) (-1) | 30 | 11 | 4 | 15 | 36 | |
11 | Borac | 30 | 11 | 3 | 16 | 36 | |
12 | Sloga(S) | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
13 | Vranjak | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
14 | Ozren | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
15 | BSK | 30 | 8 | 7 | 15 | 31 | |
16 | Željezničar | 30 | 2 | 2 | 26 | 8 |