26 : 22

Nevesinci ne daju bodove

12.03.2018 Administrator DC

U nastavku drugog dijela Prve lige Republike Srpske ekipa Hercegovine na domaćem terenu u renoviranoj dvorani „Nevesinjka“ pobijedila je tim iz Prijedora rezultatom 26:22. Rukometaši iz Prijedora pokazali su se kao neugodan gost i od samog početka utakmice krenuli su agresivno u meč. Nevesinjci su bili oslabljeni neigranjem Nemanje Buhe i tokom cijelog meča imali su prednost, a u 43 minutu čak 5 golova više. Pred sam kraj utakmice gosti su pokušali da odlučnije krenu i pokušaju da iznenade postavu Hercegovine, ali nisu imali rješenje za disciplinovanu igru domaćina. Mora se naglasiti da je renovirana dvorana „Nevesinjka“ bila prepuna i da je domaćin imao neizmjernu podršku navijača. Hercegovina je tako u drugi dio prvenstva krenula pobjedom na domaćem terenu, a u sledećem kolu ide ekipi Teslića, timu na začelju tabele.

Piše:Miljan Spremo