XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 321 utakmica za dan
Nedelja, 14 Oktobar 2018

Fudbal

14.10.2018 15:00 Karanovac 3 : 0 Sloboda
14.10.2018 15:00 Mladost 0 : 3 Sloga(D)
14.10.2018 15:00 Dubrave 2 : 1 Omarska
14.10.2018 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Borac
14.10.2018 15:00 Ljubić 5 : 2 Sloga(T)
14.10.2018 15:00 Vranjak 2 : 2 Proleter
14.10.2018 13:00 Ozren 4 : 4 Laktaši
14.10.2018 15:00 Velež 3 : 0 Bratstvo
14.10.2018 15:00 Jedinstvo(Br) 1 : 2 Leotar
14.10.2018 15:00 Mladost(R) 1 : 3 Glasinac 2011
14.10.2018 15:00 Budućnost 0 : 0 Jedinstvo(Bč)
14.10.2018 15:00 Mladost 6 : 2 Progres
14.10.2018 11:00 Krajina 0 : 1 OFK Lauš
14.10.2018 15:00 Gorica 4 : 0 OFK Brdo
14.10.2018 15:00 Naprijed 0 : 6 Partizan
14.10.2018 15:00 Sloga 2 : 0 Sloga
14.10.2018 15:00 Rudanka 4 : 0 OFK Pridjel
14.10.2018 15:00 Crvena zvijezda 1 : 5 Naša krila
14.10.2018 15:00 Skugrić 0 : 3 Hajduk
14.10.2018 15:00 Željezničar 4 : 1 Mineral
14.10.2018 15:00 Sloboda 0 : 0 Rudar 1925
14.10.2018 15:00 Jedinstvo 4 : 1 BSK Ledinci
14.10.2018 15:00 Birač 5 : 1 Podrinje
14.10.2018 15:00 Omladinac 4 : 1 Majevica
14.10.2018 15:00 Čelopek 2 : 2 Vlasenica
14.10.2018 15:00 OFK Šekovići 2 : 1 OFK Trnovica
14.10.2018 15:00 Milići 2 : 1 Mladost
14.10.2018 15:00 Lokomotiva 2 : 2 Partizan
14.10.2018 15:00 Željeznica 0 : 3 Sokolac
14.10.2018 15:00 Han Pijesak 1 : 3 Rudo
14.10.2018 15:00 Brzi 1 : 0 Podgrmeč
14.10.2018 11:00 Gomjenica 2 : 1 Svodna
14.10.2018 15:00 Radnik 2 : 2 Slaven
14.10.2018 15:00 Plamen 6 : 0 OFK Ravan
14.10.2018 15:00 Ljubija 5 : 1 Mrakovica
14.10.2018 15:30 Potkozarje 3 : 1 Mladi Krajišnik
14.10.2018 19:30 Župa 2 : 0 Borac
14.10.2018 15:30 Biseri 0 : 1 Kalemi
14.10.2018 15:30 Sloboda 0 : 1 Torpedo
14.10.2018 15:30 Kozara 3 : 3 Sloga DIPO
14.10.2018 15:30 Tamaris 0 : 1 Omladinac
14.10.2018 15:00 Gomionica 0 : 2 Borac
14.10.2018 15:00 Rekreativo 5 : 0 Vrbas
14.10.2018 15:00 Mladost Farmaprom 3 : 2 Sloga Nektar
14.10.2018 15:00 Omladinac 1 : 1 Šnjegotina
14.10.2018 15:00 Džaja 2 : 3 Budućnost
14.10.2018 15:00 Pelagićevo 4 : 1 Sloga 73
14.10.2018 15:00 Bratstvo 3 : 1 Borac(K)
14.10.2018 15:00 Trebavac 1 : 4 Ukrina
14.10.2018 15:00 Rudar 2 : 3 Borac(O)
14.10.2018 15:00 Kladari Gornji 2 : 4 Budućnost
14.10.2018 15:00 Borac(BL) 3 : 4 BSK
14.10.2018 15:00 Hajduk 3 : 1 Skugrić 1964
14.10.2018 15:00 Zadrugar 1 : 2 Jugović
14.10.2018 15:00 Gredice 1 : 4 Slijepčevići
14.10.2018 15:00 Mladost(L) 3 : 1 OFK Brezik
14.10.2018 15:00 Mladost(S) 0 : 0 Grčica
14.10.2018 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Borac
14.10.2018 15:00 Miloš Obilić 1 : 1 Zadrugar
14.10.2018 15:00 Stević Jovan 0 : 4 Balatun
14.10.2018 15:00 Obarska 5 : 0 Proleter
14.10.2018 15:00 OFK Janja 2009 1 : 0 Novo doba
14.10.2018 15:00 Drina 1 : 2 Jedinstvo
14.10.2018 15:00 OFK Magnojević 3 : 1 Kolektiv
14.10.2018 15:00 Priboj 4 : 0 Semberija
14.10.2018 15:00 Jardan 2 : 1 Pecka
14.10.2018 15:00 Jasenica 0 : 3 Tabanci
14.10.2018 15:00 Jadar 1 : 3 Budućnost
14.10.2018 15:00 Polet 0 : 2 Lokanj
14.10.2018 15:00 Branjevo 10 : 1 Borac
14.10.2018 15:00 Knežopoljac 1 : 1 Kozara
14.10.2018 15:00 Moštanica 4 : 3 Kiseljak
14.10.2018 15:00 Rasavci 6 : 2 Radnik Urije
14.10.2018 15:30 Jablanica 1 : 3 Borac
14.10.2018 15:30 Romanovci 1 : 0 Vilusi
14.10.2018 15:30 Laminci 0 : 0 Obradovac
14.10.2018 15:00 Polet 3 : 1 OFK Nožičko
14.10.2018 15:00 Vrbas 4 : 2 Crvena zemlja
14.10.2018 11:00 Budućnost 0 : 4 Crni vrh
14.10.2018 15:00 Bratstvo 3 : 0 Milan
14.10.2018 15:00 27. Juli 1 : 0 Liješće
14.10.2018 15:00 Ozrenski sokolovi 3 : 0 Željezničar
14.10.2018 15:00 Zadrugar 3 : 0 4. juli
14.10.2018 15:30 Crkvina 1 : 0 Posavina
14.10.2018 15:30 Crvena zvijezda 2 : 1 Dobor
14.10.2018 15:30 Jedinstvo 0 : 4 Zvijezda
14.10.2018 15:30 Mladost(ST) 5 : 2 Omladinac
14.10.2018 11:00 Strijelac 0 : 2 Bobetino Brdo
14.10.2018 11:00 Polet 3 : 1 Sveti Jovan
14.10.2018 11:00 Budućnost Red Star 5 : 1 Sloboda
14.10.2018 15:00 Proleter 2 : 0 Jedinstvo
14.10.2018 15:00 Magnojević 2001 6 : 0 Sloga 94
14.10.2018 15:00 Panteri 4 : 1 Omladinac
14.10.2018 15:00 Koridor 2011 2 : 1 Kovačići 08
14.10.2018 15:00 Ljeljenča 3 : 1 Polet
14.10.2018 15:00 Borac 4 : 1 Ostojićevo
14.10.2018 15:00 Međaši 1 : 5 Tavna
14.10.2018 15:00 VSK 2 : 0 Polet
14.10.2018 15:00 Pobjeda 2 : 2 OFK Batković
14.10.2018 15:00 Glogovac 0 : 3 Drina
14.10.2018 10:30 Piperci 6 : 0 Borac
14.10.2018 10:30 OFK Buk 3 : 0 Mladen Perić
14.10.2018 10:30 Budućnost 2 : 3 Sloga
14.10.2018 10:30 Zenit 1 : 3 Mladost(P)
14.10.2018 10:30 Gorica 4 : 0 Sava
14.10.2018 15:00 TOŠK 1 : 0 Igman
14.10.2018 15:00 Krajišnik 1 : 2 Travnik
14.10.2018 15:00 Kiseljak 1 : 0 Brekovica 78
14.10.2018 15:00 Bosna(M) 0 : 2 Lokomotiva
14.10.2018 15:00 Priluk 1 : 0 Čelić
14.10.2018 15:00 Prokosovići 2 : 0 Sloga
14.10.2018 15:00 Radnik 5 : 0 Vis
14.10.2018 15:00 Ilijaš 1 : 1 Natron
14.10.2018 15:00 Azot 1 : 0 Famos
14.10.2018 15:00 Pobjeda 4 : 2 Usora
14.10.2018 15:00 Moševac 0 : 2 Žepče
14.10.2018 15:00 Branitelj 2 : 3 Sloga
14.10.2018 15:00 Rama 6 : 0 Turbina
14.10.2018 15:00 Klis 3 : 0 Bjelopoljac
14.10.2018 15:00 Troglav 1918 1 : 1 Kamešnica
14.10.2018 15:00 Posušje 2 : 1 Brotnjo
14.10.2018 15:00 Grude 3 : 3 Stolac
14.10.2018 15:00 Neum 2 : 1 Tomislav
14.10.2018 15:00 Rudar 1 : 2 Omladinac 75
14.10.2018 15:00 Gorica 3 : 0 Mladost
14.10.2018 15:00 Kaćuni 1 : 2 Fojnica
14.10.2018 15:00 Bok 1 : 2 Sloga(P)
14.10.2018 15:00 Vitanovići 78 0 : 0 Dubrave
14.10.2018 15:00 Kostrč 0 : 2 Napredak
14.10.2018 15:00 Mladost (D) 2 : 2 Sloga(T)
14.10.2018 15:00 Dragovoljac 2 : 2 19 srpanj
14.10.2018 15:00 Trešnjevka 1 : 0 DSK
14.10.2018 15:00 Gornji Rahić 3 : 2 Mladost(B)
14.10.2018 15:00 Rijeka 4 : 2 Mladost(T)
14.10.2018 15:00 Proleter 5 : 3 Željezničar
14.10.2018 15:00 Jedinstvo 1 : 2 Orahovica 74
14.10.2018 15:00 Ingram 2 : 4 Mladost(K)
14.10.2018 15:00 Doboj Istok 3 : 3 Polet
14.10.2018 15:00 Rudar 0 : 2 Stupčanica
14.10.2018 15:00 Nemila 4 : 1 Vareš
14.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 Fortuna
14.10.2018 15:00 Proleter 0 : 3 Zmaj
14.10.2018 16:00 Ozren 0 : 1 Mladost
14.10.2018 16:00 Omadinac 3 : 1 Jug
14.10.2018 15:30 Pofalićki 6 : 5 Novi Grad
14.10.2018 15:00 Bojnik 1 : 3 Biser 96
14.10.2018 15:00 UNIS 5 : 1 Igman
14.10.2018 11:00 Butmir 4 : 1 Vratnik
14.10.2018 15:00 Vrbanjuša 1 : 0 Mošćanica
14.10.2018 Jahorina 3 : 0 Drina
14.10.2018 Kolina 6 : 1 BKB
14.10.2018 15:00 Junak 4 : 8 Kupres
14.10.2018 15:00 Šujica 0 : 1 Ljubuški
14.10.2018 15:00 Buna 0 : 3 Međugorje
14.10.2018 15:30 Blagaj 4 : 1 Lokomotiva
14.10.2018 15:30 Višići 4 : 1 Cim
14.10.2018 15:00 OFK Lugovi 1 : 7 Brnjaci
14.10.2018 15:00 Karaula 1 : 2 Katarina
14.10.2018 15:00 Nova Bila 4 : 1 Šantići
14.10.2018 15:00 Frankopan 3 : 0 OFK Brčko
14.10.2018 15:00 Dinamo 75 1 : 4 Mladi Zadrugar
14.10.2018 15:00 Ravne 4 : 1 Korpar
14.10.2018 15:00 Tramošnica 0 : 2 Mladost
14.10.2018 15:00 Biberovo Polje 5 : 0 Željezničar
14.10.2018 15:00 Voćar 3 : 1 12 decembar
14.10.2018 15:00 Koraj 1 : 2 Jedinstvo
14.10.2018 15:00 OFK Vida 2 : 2 Trebava
14.10.2018 15:00 Omladinac 68 2 : 0 Sloboda
14.10.2018 15:00 Graničar 1 : 0 OFK Međiđa
14.10.2018 10:00 Ograđenovac 1 : 3 Izbor
14.10.2018 15:00 Sloga 1 : 0 Stjepan Polje
14.10.2018 15:00 Špionica 1953 0 : 3 Mramor
14.10.2018 15:00 Bukovik 1 : 2 Mladost(D)
14.10.2018 15:00 Rudar 5 : 1 Turija
14.10.2018 15:00 Polet 5 : 3 25 maj
14.10.2018 15:00 BSK 0 : 4 Pribava
14.10.2018 15:00 OFK Tuzla 1 : 0 Rudar
14.10.2018 15:00 Napredak 1 : 0 Srnica
14.10.2018 15:00 Metalac 1 : 3 Mladost(S)
14.10.2018 15:00 Mladost(GŽ) 7 : 4 Vrana
14.10.2018 15:00 Slatina 3 : 0 Grivice
14.10.2018 15:00 Rainci 4 : 1 Partizan
14.10.2018 12:30 Uskok 0 : 0 Moštre
14.10.2018 12:30 Monjare 0 : 4 Omladinac
14.10.2018 12:30 Dijamant 2 : 0 Bratstvo
14.10.2018 15:00 Kralupi 2 : 0 Liješeva
14.10.2018 15:00 Ljiljan 1 : 4 Poriječani
14.10.2018 15:00 Brka 1948 3 : 0 Posavina
14.10.2018 15:00 Rahićki ljiljani 0 : 5 Sloboda
14.10.2018 15:00 Majevica 3 : 0 Zelinja 76
14.10.2018 15:00 Napredak 3 : 2 Mionica 85
14.10.2018 15:00 Mladost 3 : 0 Pasci 78
14.10.2018 15:00 Radnik 018 1 : 1 Bijeljevac
14.10.2018 15:00 Memići 1 : 1 Sapna
14.10.2018 15:00 Spreča 2 : 5 Krušik
14.10.2018 15:00 Jablanica 1 : 3 Borac
14.10.2018 15:00 Konjuh 3 : 0 Mladost
14.10.2018 15:00 Budućnost 3 : 0 Oskova
14.10.2018 14:30 Berane 0 : 6 Bokelj
14.10.2018 14:30 Igalo 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
14.10.2018 14:30 Jezero 0 : 0 Jedinstvo
14.10.2018 14:30 Kom 1 : 0 Dečić
14.10.2018 14:30 Arsenal 1 : 3 Otrant-Olympic
14.10.2018 16:00 SFK 2000 8 : 0 Radnik Bumerang
14.10.2018 13:00 Sloga 0 : 3 Mladost
14.10.2018 14:00 Sloga 4 : 4 Čelik
14.10.2018 15:00 Borac 0 : 3 Jedinstvo
14.10.2018 12:00 Fortuna 0 : 3 Rosa Brandis
14.10.2018 16:00 Mladost 1 : 0 Sana 2014
14.10.2018 16:00 Libero 5 : 1 Sloboda
14.10.2018 15:30 Široki Brijeg 9 : 1 Čelik
14.10.2018 15:00 Željezničar 2011 3 : 0 Troglav 1918
14.10.2018 12:00 Sloboda 0 : 7 Krajina
14.10.2018 12:00 Željezničar Sport Team 1 : 1 Rudar Prijedor
14.10.2018 12:00 Sloga 0 : 3 Kozara
14.10.2018 12:00 Podgrmeč 4 : 0 Jedinstvo
14.10.2018 12:00 Bratstvo 4 : 1 Proleter
14.10.2018 12:00 Sloga 2 : 0 Tekstilac
14.10.2018 12:00 Jedinstvo 1 : 2 Ilićka 01
14.10.2018 12:00 Orašje 8 : 0 Borac
14.10.2018 12:00 Modriča 1 : 2 Zvijezda
14.10.2018 12:00 Podrinje 3 : 4 Sloga(T)
14.10.2018 12:00 Drina 3 : 0 Budućnost
14.10.2018 12:00 Tuzla City 1 : 0 Slaven
14.10.2018 12:00 Gradina 7 : 0 Lokomotiva
14.10.2018 13:00 Olimpik 4 : 2 Rudar
14.10.2018 13:00 Goražde 1 : 2 Bosna Union
14.10.2018 13:00 NK Vitez 4 : 0 Žepče
14.10.2018 13:00 Borac 0 : 1 TOŠK
14.10.2018 13:00 Novi Travnik 1 : 0 Radnik
14.10.2018 13:00 Krivaja 1 : 3 Iskra
14.10.2018 12:00 Velež 3 : 2 Igman
14.10.2018 11:00 Grude 0 : 2 Posušje
14.10.2018 10:00 OFK Pridjel 2 : 3 Trebava
14.10.2018 10:00 Zvijezda 0 : 6 Rudanka
14.10.2018 10:00 Naša krila 2 : 0 Vučijak
14.10.2018 10:00 Sloboda 1 : 5 Krajina
14.10.2018 10:00 Željezničar Sport Team 0 : 0 Rudar Prijedor
14.10.2018 14:00 Borac 3 : 2 Metalleghe BSI
14.10.2018 10:00 Sloga 0 : 3 Kozara
14.10.2018 10:00 Podgrmeč 2 : 0 Jedinstvo
14.10.2018 10:00 Bratstvo 4 : 0 Proleter
14.10.2018 10:00 Sloga 8 : 1 Tekstilac
14.10.2018 10:00 Jedinstvo 2 : 2 Ilićka 01
14.10.2018 10:00 Orašje 4 : 1 Borac
14.10.2018 10:00 Modriča 3 : 2 Zvijezda
14.10.2018 10:00 Podrinje 0 : 3 Sloga(T)
14.10.2018 10:00 Drina 0 : 3 Budućnost
14.10.2018 10:00 Tuzla City 3 : 2 Slaven
14.10.2018 10:00 Gradina 1 : 3 Lokomotiva
14.10.2018 11:00 Olimpik 2 : 1 Rudar
14.10.2018 11:00 Goražde 5 : 1 Bosna Union
14.10.2018 11:00 Sutjeska 1 : 2 Slavija
14.10.2018 11:00 NK Vitez 4 : 0 Žepče
14.10.2018 11:00 Borac 2 : 1 TOŠK
14.10.2018 11:00 Novi Travnik 0 : 4 Radnik
14.10.2018 11:00 Krivaja 1 : 2 Iskra
14.10.2018 11:00 Travnik 0 : 0 FK Vitez
14.10.2018 10:00 Velež 4 : 0 Igman
14.10.2018 09:00 Grude 0 : 3 Posušje
14.10.2018 16:00 Gradina 2 : 12 Emina
14.10.2018 14:00 Banja Luka 3 : 1 Iskra
14.10.2018 16:30 Alfa Modiča 2 : 1 Lokomotiva
14.10.2018 14:00 Modriča 2 : 0 Polet 1926
14.10.2018 10:00 Proleter 2 : 0 Sloga(S)
14.10.2018 10:00 Tekstilac Kort 1 : 5 Mineral
14.10.2018 11:00 Drina HE 9 : 0 Sokolac
14.10.2018 14:00 Sutjeska 0 : 1 Hercegovac
14.10.2018 10:30 Mladost 9 : 0 Velež
14.10.2018 13:00 Sutjeska 2 : 1 Hercegovac
14.10.2018 09:30 Mladost 0 : 5 Velež

Futsal

14.10.2018 16:00 Salines 5 : 3 Mostar SG Staklorad
14.10.2018 18:00 Centar 6 : 3 Beli anđeo
14.10.2018 19:30 Brotnjo 3 : 1 Leotar

Košarka

14.10.2018 19:00 Igokea 78 : 85 Budućnost VOLI
14.10.2018 17:00 Mornar 97 : 94 Partizan NIS
14.10.2018 21:00 Petrol Olimpija 91 : 81 Zadar

Odbojka

14.10.2018 14:00 Gradiška 0 : 3 Crvena zvijezda
14.10.2018 Bihać 1 : 3 Gradina-Herceg
14.10.2018 Ilidža 0 : 3 Bosna
14.10.2018 13:00 Inova 2 : 3 Ljubinje
14.10.2018 15:00 Crvena zvijezda 2 : 3 HE na Drini
14.10.2018 18:00 Borac 1 : 3 Laktaši
14.10.2018 18:00 Balkana MP 1 : 3 Gradiška
14.10.2018 18:00 Ukrina 3 : 0 Derventa 2
14.10.2018 18:00 Smeč DN 3 : 0 Panter
14.10.2018 18:00 Radnik 2 3 : 1 Bratunac
14.10.2018 11:00 Jahorina 2 0 : 3 Drina
14.10.2018 11:00 Mladost 1 : 3 Han Pijesak
14.10.2018 11:00 Gacko 2 0 : 3 ŽOK Leotar
14.10.2018 18:00 Stakorina 1 : 3 Velež
14.10.2018 18:00 Rudo 0 : 3 OK Leotar
14.10.2018 Bihać 0 : 3 Gradina-Herceg
14.10.2018 18:00 Gradina-Herceg 1 : 3 Vitez
14.10.2018 18:00 Bosna 3 : 1 Lukavac
14.10.2018 18:00 Gračanica Fortex 2 : 3 Žepče
14.10.2018 15:00 Kakanj 3 : 1 Maglaj
14.10.2018 Alipašino Polje 2 : 3 Ilidža
14.10.2018 Igman 2 : 3 Vogošća
14.10.2018 18:00 Zavidovići 0 : 3 Tešanj
14.10.2018 18:00 Tuzla 0 : 3 Stars
14.10.2018 11:00 Sloboda 2 1 : 3 Napredak
14.10.2018 18:00 Orašje 2 3 : 2 Željezara
14.10.2018 11:00 Centar ORT 3 : 0 Delminium
14.10.2018 11:00 Sa Volley 3 : 0 Čelik-R
14.10.2018 18:00 Student 2 : 3 Ljubuški
14.10.2018 11:00 Mostar 2 3 : 0 Breza 1934

Rukomet

14.10.2018 18:00 Prijedor 28 : 26 Hercegovina
14.10.2018 17:00 Čelinac 33 : 33 Drina
14.10.2018 18:00 Hercegovac 30 : 28 Kozara
14.10.2018 16:00 Bijeljina 28 : 30 Kozara Mlijekoprodukt
14.10.2018 Teslić 35 : 22 Prijedor 2
14.10.2018 Srednjoškolac 18 : 36 Borac M:TEL 2
14.10.2018 16:00 Žepče 26 : 13 Sana 7
14.10.2018 Radnički 33 : 28 Travnik AG
14.10.2018 Izviđač CO 2 39 : 17 Vogošča Poljine Hills 2
14.10.2018 Briješće 33 : 25 Donji Vakuf
14.10.2018 Jedinstvo(T) 28 : 25 Katarina
14.10.2018 16:00 Doboj 28 : 27 Rogatica
14.10.2018 Dubica 2 26 : 21 Srbac
14.10.2018 Sloga 2013 20 : 25 Krajina
0:0
Stogla su i službena lica, ali nema domaćina...
0:0
U Dvorovima ni traga ni glasa , od domaćina. Teren nije pripremljen za utakmicu.
0:0
(Drina)
Nikolić Slađana , Đurić Željana, Vidović Martina , Milošević Ružica, Perić Ivana, Stankić Zorana, Jović Milana, Matić Sanja, Ivanovski Nataša, Jovanović Nada, Milutinović Marija. Na klupi: Samardžić Dragana
0:0
(Drina)
1 Vasić Jovana , 6 Vrsajko Dragana , 7 Buljubašić Asja , 8 Mešanović Selma , 9 Trujić Sara , 10 Vujadin Nikolina , 11 Zukić Ajla , 15 Malinović Tamara , 17 Škahić Aldina , 18 Mirkić Vojislava , 19 Damjanović Marija, na klupi: Todorić Nikolina, 3 Šećić Alma , 5 Tošić Jelena, 13 Fačić Irena, 14 Memić Melisa , KAP 9 Trujić Sara .
0:0
Dvorovi. Stadion Proletera. Sudija: Velibor Gigović ( Gradiška). Pomoćnici: Zoran Radaković (Prijedor), Branimir Đermanović (Čelinac). Četvrti sudija: Darko Vukojević (Doboj). Posmatrač suđenja: Zoran Taborin (Zvornik). Delegat: Goran Mikanović (Prijedor).