XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 297 utakmica za dan
Nedelja, 1 Oktobar 2017

Fudbal

01.10.2017 18:00 Borac 1 : 0 Sloboda
01.10.2017 16:00 Sarajevo 2 : 3 Krupa
01.10.2017 16:00 Omarska 0 : 1 Mladost
01.10.2017 16:00 Laktaši 3 : 1 Ozren
01.10.2017 11:00 Jedinstvo 4 : 1 Ljubić
01.10.2017 16:00 Mladost(BS) 1 : 0 Budućnost
01.10.2017 16:00 Sloga Junajted 0 : 3 Famos
01.10.2017 16:00 Proleter 2 : 1 Jedinstvo(Bč)
01.10.2017 16:00 Mladost(R) 1 : 1 Drina HE
01.10.2017 16:00 Sloga 6 : 0 Jedinstvo(Br)
01.10.2017 16:00 Velež 2 : 0 Mladost(G)
01.10.2017 16:00 OFK Šekovići 2 : 0 Jedinstvo
01.10.2017 16:00 Milići 2 : 1 Čelopek
01.10.2017 16:00 Vlasenica 4 : 2 Majevica
01.10.2017 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Partizan
01.10.2017 16:00 Podrinje 5 : 4 Zadrugar
01.10.2017 16:00 Radnički 1 : 0 BSK Ledinci
01.10.2017 16:00 OFK Trnovica 3 : 0 Omladinac
01.10.2017 16:00 Mineral 1 : 0 Sloga(DP)
01.10.2017 16:00 Skugrić 3 : 3 Trebava
01.10.2017 16:00 Sloga(J) 7 : 3 Ozren
01.10.2017 16:00 Hajduk 2 : 0 Budućnost
01.10.2017 16:00 Crvena zvijezda 4 : 1 Naša krila
01.10.2017 16:00 Rudanka 2 : 4 Polet 1926
01.10.2017 16:00 Borac 2 : 1 Milan
01.10.2017 16:00 OFK Brdo 0 : 0 Gorica
01.10.2017 16:00 Partizan 5 : 0 Progres
01.10.2017 16:00 OFK Podgrab 1 : 2 Željeznica
01.10.2017 16:00 Romanija 2 : 1 Stakorina
01.10.2017 16:00 Han Pijesak 1 : 2 Rudo
01.10.2017 16:00 Mladi Krajišnik 4 : 3 Potkozarje
01.10.2017 16:00 Ratar 1 : 2 Sloboda
01.10.2017 16:00 Borac(M) 0 : 1 Biseri
01.10.2017 16:00 Tamaris 2 : 2 Borac(Š)
01.10.2017 16:00 Torpedo 2 : 1 Kalemi
01.10.2017 16:00 Sloga DIPO 1 : 2 Mladost
01.10.2017 16:00 Mladost(T) 0 : 3 Obilić
01.10.2017 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Zadrugar
01.10.2017 16:00 Rudar 1925 6 : 0 Sava 04
01.10.2017 16:00 Crvena zvijezda 1 : 1 Gredice
01.10.2017 16:00 Čelik 3 : 4 OFK Brezik
01.10.2017 16:00 Grčica 2 : 0 Mladost(S)
01.10.2017 16:00 Slijepčevići 2 : 4 Jugović
01.10.2017 16:00 Slaven 1 : 0 Gomjenica
01.10.2017 16:00 Brzi 1 : 3 Plamen
01.10.2017 16:00 Bratstvo 4 : 2 Podgrmeč
01.10.2017 15:30 Ukrina 1 : 0 Kladari Gornji
01.10.2017 15:30 Hajduk 3 : 1 Mladost
01.10.2017 15:30 Pelagićevo 6 : 2 Liješće
01.10.2017 15:30 Skugrić 1964 5 : 2 Vučijak
01.10.2017 15:30 Bratstvo 2 : 1 Borac(0)
01.10.2017 15:30 Trebavac 2 : 1 Rudar
01.10.2017 15:30 Borac(BL) 6 : 0 Crkvina
01.10.2017 16:00 Omladinac 0 : 1 Budućnost
01.10.2017 16:00 Gomionica 2 : 1 Mladost Farmaprom
01.10.2017 16:00 Polet Krajišnik 2 : 1 Džaja
01.10.2017 16:00 Šnjegotina 7 : 3 Sloga Nektar
01.10.2017 16:00 Rekreativo 5 : 1 OFK Banja Luka 2017
01.10.2017 16:00 Brodac : Stević Jovan
01.10.2017 16:00 Balatun 1 : 2 Obarska
01.10.2017 16:00 Sloboda 3 : 0 Drina
01.10.2017 16:00 OFK Janja 2009 4 : 1 Novo doba
01.10.2017 16:00 Proleter 3 : 1 Semberija
01.10.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Priboj
01.10.2017 16:00 Borac 3 : 1 Polet
01.10.2017 16:00 Tabanci 2 : 1 Jadar
01.10.2017 16:00 Birač 6 : 1 Pecka
01.10.2017 16:00 Branjevo 0 : 1 Jardan
01.10.2017 16:30 Borac 2 : 1 Romanovci
01.10.2017 13:00 Bratstvo(K) 1 : 3 Polet
01.10.2017 16:30 Laminci 4 : 1 Obradovac
01.10.2017 16:30 Mladost 2 : 0 Jablanica
01.10.2017 16:00 Mladost(ST) 6 : 3 Sloga
01.10.2017 16:00 Omladinac 0 : 1 Posavina
01.10.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Sloga 73
01.10.2017 16:00 Dobor 3 : 0 Mladost(B)
01.10.2017 15:30 Tavna 0 : 4 Kolektiv
01.10.2017 15:30 Glogovac 5 : 0 Ljeskovac
01.10.2017 15:30 VSK 0 : 4 OFK Batković
01.10.2017 15:30 Bjeloševac 3 : 0 Borac
01.10.2017 15:30 Pobjeda 0 : 0 Modran
01.10.2017 15:30 Drina 4 : 2 Međaši
01.10.2017 15:30 Magnojević 2001 0 : 2 Ljeljenča
01.10.2017 15:30 Građanski 1 : 0 Kovačići 08
01.10.2017 15:30 Omladinac 0 : 0 Polet
01.10.2017 15:30 Panteri 4 : 0 Koridor 2011
01.10.2017 15:30 OFK Magnojević 4 : 1 Jedinstvo
01.10.2017 11:00 Polet 3 : 1 Sveti Jovan
01.10.2017 11:00 Sloboda 1 : 5 Mladost
01.10.2017 11:00 Borac 2 : 1 Mladost 2003
01.10.2017 11:00 Budućnost Red Star 5 : 0 Bobetino Brdo
01.10.2017 16:00 Rudar 2 : 1 Berek 1975
01.10.2017 16:00 Omladinac 3 : 2 Rasavci
01.10.2017 16:00 Blatna 3 : 4 Moštanica
01.10.2017 16:00 Radnik Urije 0 : 6 Svodna
01.10.2017 15:30 Bratstvo 1 : 1 Crni vrh
01.10.2017 15:30 Crvena zemlja 1 : 1 Župa
01.10.2017 15:30 Polet 3 : 2 Biseri
01.10.2017 15:30 Vrbas 2 : 3 Budućnost
01.10.2017 16:00 BSK 3 : 3 4. juli
01.10.2017 16:00 Borac 3 : 0 Radnički
01.10.2017 16:00 Polet 3 : 0 Zborište
01.10.2017 16:00 Zadrugar 3 : 1 Željezničar
01.10.2017 16:00 Ozrenski sokolovi 3 : 0 27. Juli
01.10.2017 12:00 Strijelac 2 : 2 Borac
01.10.2017 10:30 Sloga 6 : 0 Lazarevica
01.10.2017 10:30 Gorica 1 : 1 Polet
01.10.2017 10:30 Sloboda 2 : 1 Mladen Perić
01.10.2017 10:30 Buk 6 : 1 Proleter
01.10.2017 19:00 Partizan 0 : 0 Čukarički
01.10.2017 17:00 Napredak 1 : 0 Crvena zvezda
01.10.2017 15:00 Teleoptik 0 : 0 Novi Pazar
01.10.2017 15:00 Radnički (P) 0 : 3 Metalac
01.10.2017 13:00 Arsenal 2 : 0 Brighton
01.10.2017 15:15 Everton 0 : 1 Burnley
01.10.2017 17:30 Newcastle 1 : 1 Liverpool
01.10.2017 18:30 Valencia 3 : 2 Athletic Club
01.10.2017 20:45 Real Madrid 2 : 0 Espanyol
01.10.2017 12:00 Real Sociedad 4 : 4 Real Betis
01.10.2017 16:15 Barcelona 3 : 0 Las Palmas
01.10.2017 18:30 Villarreal 3 : 0 Eibar
01.10.2017 18:00 Köln 1 : 2 RB Leipzig
01.10.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 2 Bayern
01.10.2017 13:30 Freiburg 3 : 2 Hoffenheim
01.10.2017 20:45 Atalanta 2 : 2 Juventus
01.10.2017 15:00 Benevento 1 : 2 Internazionale
01.10.2017 15:00 Chievo 2 : 1 Fiorentina
01.10.2017 15:00 Lazio 6 : 1 Sassuolo
01.10.2017 18:00 Milan 0 : 2 Roma
01.10.2017 12:30 Napoli 3 : 0 Cagliari
01.10.2017 15:00 SPAL 1 : 1 Crotone
01.10.2017 15:00 Torino 2 : 2 Verona
01.10.2017 17:00 Angers 3 : 3 Lyon
01.10.2017 21:00 Nice 2 : 4 Marseille
01.10.2017 15:00 Troyes 2 : 1 Saint-Étienne
01.10.2017 15:00 Sutjeska 1 : 0 Budućnost
01.10.2017 16:00 Novi Travnik 3 : 0 Kiseljak
01.10.2017 16:00 Brekovica 78 0 : 2 Sloga
01.10.2017 16:00 Radnik 1 : 2 FK Vitez
01.10.2017 16:00 Usora 0 : 2 Borac
01.10.2017 16:00 Rudar 2 : 3 Moševac
01.10.2017 16:00 Žepče 1 : 1 Radnik
01.10.2017 16:00 Pobjeda 2 : 2 Natron
01.10.2017 15:30 Dizdaruša 1 : 1 Seona
01.10.2017 15:30 Svatovac 1 : 2 Budućnost
01.10.2017 15:30 Gradina 1 : 0 Radnički
01.10.2017 15:30 Dinamo 1 : 2 Bosna(M)
01.10.2017 15:30 Sloga 4 : 1 Bosna(K)
01.10.2017 15:30 Lokomotiva 2 : 3 Ingram
01.10.2017 15:30 Mramor 2 : 1 Prokosovići
01.10.2017 15:30 Priluk 2 : 0 Mladost
01.10.2017 15:30 Stolac 7 : 1 Grude
01.10.2017 15:30 Neum 0 : 2 Brotnjo
01.10.2017 15:30 Troglav 1918 4 : 0 Sloga(U-DV)
01.10.2017 15:30 Tomislav 6 : 1 Turbina
01.10.2017 15:30 Klis 2 : 0 Kamešnica
01.10.2017 15:30 Rama 4 : 1 Cim
01.10.2017 15:30 Sloga(Lj) 0 : 2 Posušje
01.10.2017 15:30 Mladost(T) 1 : 0 Koraj
01.10.2017 15:30 Čelić 4 : 2 Mladost(K)
01.10.2017 15:30 DSK 1 : 0 Proleter
01.10.2017 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Rijeka
01.10.2017 15:30 Doboj Istok 1 : 0 Željezničar
01.10.2017 15:30 Biberovo Polje 2 : 3 Gornji Rahić
01.10.2017 15:30 Orahovica 74 3 : 1 Vražići 92
01.10.2017 15:30 Trešnjevka 3 : 0 Mladost(P)
01.10.2017 15:30 Bok 1 : 0 Dubrave
01.10.2017 15:30 Dragovoljac 3 : 0 Vitanovići 78
01.10.2017 15:30 Hajduk 1 : 2 Napredak
01.10.2017 15:30 Tramošnica 3 : 2 Sloga(P)
01.10.2017 15:30 Odžak 102 2 : 2 Mladost(S)
01.10.2017 15:30 Sloga(T) 3 : 1 Mladost(DS)
01.10.2017 15:30 HAŠK Napredak 2 : 1 19 srpanj
01.10.2017 15:30 Vis 4 : 0 Novi Šeher
01.10.2017 15:30 Vareš 4 : 0 Proleter
01.10.2017 15:30 Fortuna 1 : 4 Zmaj
01.10.2017 15:30 Napredak 3 : 1 Stupčanica
01.10.2017 15:30 Nemila 2 : 1 Rudar
01.10.2017 15:30 Kreševo 3 : 0 Dnoluka
01.10.2017 15:30 Elektrobosna 1 : 1 Vlašić
01.10.2017 15:30 Fojnica 3 : 1 Mladost
01.10.2017 16:00 Jug 6 : 1 Dobrinja
01.10.2017 16:00 Pofalićki 7 : 1 Ozren
01.10.2017 16:00 Vratnik 4 : 2 Omadinac
01.10.2017 16:00 Vrbanjuša 3 : 3 SAŠK Napredak
01.10.2017 16:00 Lokomotiva 0 : 3 Buna
01.10.2017 16:00 Višići 4 : 0 Međugorje
01.10.2017 16:00 Mostar 3 : 4 Iskra
01.10.2017 16:00 Bjelopoljac 5 : 0 Kruševo
01.10.2017 15:30 Kupres 2 : 1 Šator
01.10.2017 15:30 Drinovci 3 : 2 Junak
01.10.2017 15:30 Šujica 5 : 1 Rakitno
01.10.2017 15:30 Bilalovac 1 : 0 OFK Lugovi
01.10.2017 15:30 Brnjaci 4 : 1 Karaula
01.10.2017 15:30 Katarina 3 : 2 Šantići
01.10.2017 15:30 Posavina 1 : 1 Sloboda
01.10.2017 15:30 Polet 5 : 0 Omladinac 68
01.10.2017 15:30 Željezničar 6 : 2 Ograđenovac
01.10.2017 15:30 Graničar 4 : 0 Voćar
01.10.2017 15:30 Napredak 1 : 3 Jedinstvo
01.10.2017 15:30 Trebava 2 : 1 12 decembar
01.10.2017 15:00 OFK Vida 6 : 1 Sloboda
01.10.2017 Stjepan Polje 4 : 4 Turija
01.10.2017 Orahovica 77 2 : 1 Bukovik
01.10.2017 Mramor 0 : 0 Mladost(VB)
01.10.2017 Pribava 10 : 0 BSK
01.10.2017 Mladost(D) 3 : 1 Jedinstvo
01.10.2017 Sloga 1 : 3 Polet
01.10.2017 Rudar 3 : 0 Borac
01.10.2017 Vrana 3 : 0 OFK Tuzla
01.10.2017 Mladost(GŽ) 2 : 0 Mladost 78
01.10.2017 Mladost(S) 2 : 1 Omazići 1937
01.10.2017 Grivice 6 : 1 Omladinac RMU
01.10.2017 Napredak 2 : 1 Rudar
01.10.2017 Gornji Rainci 3 : 0 Srnica
01.10.2017 15:30 Mladost 2 : 0 Mladi zadrugar
01.10.2017 15:30 OFK Brčko 3 : 2 Ravne
01.10.2017 15:30 Dinamo 75 1 : 1 Korpar
01.10.2017 15:30 Kostrč 1 : 1 Mladost
01.10.2017 Sloboda 4 : 2 Rahićki ljiljani
01.10.2017 Brka 1948 1 : 1 Zelinja 76
01.10.2017 Majevica 3 : 2 Mionica 85
01.10.2017 15:30 25 maj 3 : 7 Špionica 1953
01.10.2017 15:30 Modrac 3 : 2 Škahovica
01.10.2017 Porječani 0 : 0 Moštre
01.10.2017 Monjare 1 : 0 Bratstvo
01.10.2017 Liješeva 2 : 1 Dijamant
01.10.2017 Ljiljan 1 : 4 Omladinac
01.10.2017 14:00 Iskra 1 : 0 Radnik Bumerang
01.10.2017 13:00 Banja Luka 1 : 2 Gradina
01.10.2017 16:00 SFK 2000 15 : 0 Sloga
01.10.2017 12:30 Mladost 6 : 0 Olimpik
01.10.2017 17:00 Borac 1 : 7 Čelik
01.10.2017 Emina 9 : 0 Čelik
01.10.2017 Željezničar 2011 0 : 6 Libero
01.10.2017 Sloboda 0 : 11 Široki Brijeg
01.10.2017 16:00 Čelik 0 : 2 Željezničar
01.10.2017 12:00 Podgrmeč 0 : 5 Rudar Prijedor
01.10.2017 12:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Sloga
01.10.2017 12:00 Krajina 4 : 2 Sloboda (NG)
01.10.2017 12:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloboda (MG)
01.10.2017 12:00 Bosna 1 : 6 Radnik (H)
01.10.2017 14:00 Olimpik 2 : 0 Novi Grad
01.10.2017 12:00 Sutjeska 0 : 1 Rudar
01.10.2017 12:00 Borac 1 : 0 Travnik
01.10.2017 12:00 Tomislav 3 : 0 Branitelj
01.10.2017 12:00 Stolac 5 : 0 Blagaj
01.10.2017 12:00 Gradina 5 : 1 Budućnost
01.10.2017 12:00 Napredak 1 : 12 Drina
01.10.2017 12:00 Proleter 2 : 0 Borac
01.10.2017 11:30 Bratstvo 2 : 2 Orašje
01.10.2017 12:00 Zvijezda 3 : 1 Sloga
01.10.2017 12:00 Tekstilac Kort 1 : 1 Ilićka 01
01.10.2017 15:00 Vitez 0 : 0 Radnik
01.10.2017 15:00 Široki Brijeg 4 : 0 Krupa
01.10.2017 15:00 Mladost 6 : 1 GOŠK
01.10.2017 10:00 Podgrmeč 4 : 1 Rudar Prijedor
01.10.2017 10:00 Željezničar Sport Team 12 : 0 Sloga
01.10.2017 10:00 Krajina 3 : 0 Sloboda (NG)
01.10.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloboda(MG)
01.10.2017 10:00 Bosna 1 : 0 Radnik (H)
01.10.2017 12:00 Olimpik 0 : 0 Novi Grad
01.10.2017 10:00 Sutjeska 1 : 2 Rudar
01.10.2017 10:00 Borac 1 : 1 Travnik
01.10.2017 10:00 Tomislav 5 : 1 Branitelj
01.10.2017 10:00 Stolac 5 : 1 Blagaj
01.10.2017 10:00 Gradina 0 : 3 Budućnost
01.10.2017 10:00 Zvijezda 09 1 : 0 Sloga(T)
01.10.2017 10:00 Napredak 0 : 12 Drina
01.10.2017 10:00 Proleter 0 : 2 Borac
01.10.2017 09:30 Bratstvo 2 : 0 Orašje
01.10.2017 10:00 Zvijezda 0 : 0 Sloga
01.10.2017 10:00 Tekstilac Kort 3 : 0 Ilićka 01
01.10.2017 11:00 Lokomotiva 3 : 1 Fortuna
01.10.2017 13:00 Vitez 1 : 3 Radnik
01.10.2017 13:00 Široki Brijeg 1 : 3 Krupa
01.10.2017 13:00 Mladost 5 : 1 GOŠK
01.10.2017 14:00 Proleter 1 : 1 Polet 1926
01.10.2017 15:30 Tekstilac Kort 1 : 1 Alfa
01.10.2017 15:30 Proleter 0 : 1 Polet 1926
01.10.2017 15:30 Tekstilac Kort 0 : 0 Alfa

Futsal

01.10.2017 18:00 Željezničar 5 : 3 Salines
01.10.2017 17:30 Mostar SG Staklorad 3 : 1 Tango

Košarka

01.10.2017 21:00 Crvena zvezda MTS 88 : 77 Mornar
01.10.2017 19:00 Mega Bemax 95 : 88 Cibona

Odbojka

01.10.2017 18:00 Inova 3 : 0 Crvena zvijezda
01.10.2017 HE na Drini 1 : 3 Gacko
01.10.2017 BL Volley 0 : 3 Bimal-Jedinstvo

Rukomet

01.10.2017 Prijedor 29 : 30 Hercegovina
01.10.2017 Lokomotiva 36 : 20 Drina
01.10.2017 Kotor Varoš 27 : 25 Mladost
01.10.2017 ORK Borac 25 : 27 Jedinstvo 2015
01.10.2017 17:00 Neretva 24 : 25 Katarina
01.10.2017 17:00 Bihać 21 : 25 Krivaja
01.10.2017 17:00 Jedinstvo 36 : 25 Hadžići
01.10.2017 17:30 Izviđač 47 : 35 Mira
01.10.2017 Doboj 22 : 23 Rogatica