Tuzla Siti Simin Han
3 : 2

Gošk bolji od Tuzle

15.08.2018 Administrator DC

GOŠK je na svom terenu dočekao ekipu Tuzla Siti i slavio sa ubjedljivih 3:2. Domaći nisu imali milosti prema novom premijerligašu. Poveli su već  u 23. minuti, a mrežu Fejzića zatresao je Ereiz. Sedam minutia kasnije I Vidmar se upisao u listu strelaca, pa se na odmor otišlo sa plus 2 za domaćina.

Nastavak je doneo još tri pogotka. Prvo je Tuzla smanjila sa bele tačke. Pogodio je Kostić. Bilo je to u 62. minuti, da bi Kulović povisio prednost domaćina na 3:1, pet minuta pre kraja. Gosti su stigliI do drugog gola u samom finišu. Mrežu Kozića pogodio je Poturalić.

Gošk - Tuzla siti 3:2 (2:0)

Gabela. Stadion:Perica Pero Pavlović . Gledalaca:300. Sudija: Adis Mulahasanović 7(Sarajevo). Strelci: Ereiz 23. Vidmar 27. Kulovuić 85. (Gošk), Kostić (11.m) 62. (Tuzla siti).Žuti kartoni. Vidmar, Hasanović, Raguž (Gošk)

GOŠK: Kozić7, Čolić 7, Vidmar 6,5 (od 75. Raguž) , Hasanhodžić 6,5 , Ereiz 6,5  , Anković 6,5 (od 65. Aletić), Kulović 7, Đajić 6,5 (od 60. Karamarko), Zolj 6 , Hajdarević 6,5 , Hasanović 6.

TUZLA SITI: Fejzić 6 , Efendić 5,5 , Kostić 5,5 , Mitrović 6 , Crnkić 5( od 46. Nukić) , Stojčev 5,5(od 68. Stojkić) , Šarčević 6, Kojić 6 , Ziljkić 6 , Šećerović 6 , Mahmutović 6 (od 75. Poturalić).

Igrač utakmice: Kulović (Gošk).