2 : 3
2 : 2
Kazna stigla za promašaje, Ljubić u 86.minutu poveo sa 3:2, strelac Boris Jagodić.
86'
55..minut utakmice u Vranjaku. U nastavku mreže miruju.
55. minut '
Poluvreme u Vranjaku.
45.minut '
Ljubić je ponovo izjednačio. Sada je pogodio Duško Subić. U 35.minutu je 2:2.
35.minut '
Penal
Ratko Dudić je strelac za Vranjak, domaćin vodi sa 2:1.
30.minut '
Dva minuta kasnije kažnjeni su promašaji kada je Edhem Fehratović šutirao iskosa sa leve strane i pogodio suprotni gornji ugao gola domaćih.
13'
Šut na gol
U 11.minutu zavidno fudbalsko znanje ispoljio je Dejan Vidović. Napadač Vranjaka priuštio je praznik za oči, oslobodio se dva čuvara, a potom šutirao sa 12 metara i loptu poslao pored praznog gola.
11'
U 6.minutu utakmice Spasoje Savkić je iz dve reakcije matirao golmana Prnjavorčana. Dakle, Vranjak vodi sa 1:0.
6.minut'
Šut na gol
Vranjak je prokockao još jedan zicer. Dejan Vidović je složio kontru, pa poslužio Dudića, ovaj šutira i pogađa prečku.
Vranjak je prokockao još jedyn zicer. Dejan Vidovic je slozio kontru, pa poslužio Dudića, ovaj šutir'

Bodovi otišli za Prnjavor

10.09.2018 Slađan Jeremić

MODRIČA – Domaćin je rano poveo, kroz veći deo utakmice atakovao i prokockao četiri kolosalne prilike, pa je bilo za očekivati da promašaji budu kažnjeni. U 7.minutu Spasoje Savkić je dva puta reagovao, prevario protivničkog golmana i pogodio cilj. Sedam minuta kasnije je gost vratio se u igru, pošto je Edhem Fehratović poravnao rezultat. Onda je Ratko Dudić u 28.minutu doneo novu prednost domaćinu, a Duško Subić u 35.minutu poravnao je rezultat.

Dejan Vidović jednom, Slaviša Stojanović u dva maha nisu pogodili cilj iz neposredne blizine. Onda je i Ratko Dudić u 66.minutu pogodio prečku. Gosti su izdržali sve atake, a u 87.minutu Boris Jagodić je šutirao, lopta je pogodila jednog domaćeg igrača u opštoj gužbi i završila iza leđa Miroslava Lukanovića. Za goste je to bilo u pravom trenutku, za Vranjak prekasno da krene u odlučniji pohod.

Ostao je praznih šaka...

Vranjak – Ljubić 2:3 (2:2)

Stadion: Centar. Gledalaca: 150. Sudija: Dragan Kesić (Gradiška) 7. Strelci: Savkić u 7.i Dudić u 28.minutu za Vranjak, Fehratović u 14.,Subić u 35.i Jagodić u 87.minutu za Ljubić. Žuti kartoni: Mikelini, Kojić(Vranjak), Fehratović, Radaković(Ljubić).

VRANJAK: Lukanović 6, Ristić 5.5(od 88.min.Č.Stojanović -), Đurić 5, Janković 5.5, Petrović 5(od 70.min.Savanović 6.5), Trepić 5.5, Dudić 6(od 88.min.Kojić -), Vidović 5.5, Mikelini 5.5, Savkić 6.5, S.Stojanović 5,5.

LJUBIĆ: Ratković 7, Radaković 7, Kojić 7, Jagodić 7.5, A.Žižak 7, Fehratović 7.5, Subić 7.5(od 89.min.Jugović -), Grahovac 7.5, Vasić 6.5(od 66.min.Burgić -), Radonjić 6.5(od 53.min.B.Žižak 6.5), Gajić 7.

Igrač utakmice: Stefan Grahovac (Ljubić).