XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 224 utakmica za dan
Nedelja, 9 Septembar 2018

Fudbal

09.09.2018 16:30 Inđija 4 : 0 TSC
09.09.2018 16:30 Bečej 1918 1 : 5 OFK Žarkovo
09.09.2018 16:30 Trajal 1 : 1 Metalac
09.09.2018 19:30 Sloboda 0 : 3 Zlatibor
09.09.2018 17:00 Vranjak 2 : 3 Ljubić
09.09.2018 17:00 Ozren 1 : 4 Jedinstvo
09.09.2018 17:00 Proleter 1 : 1 Mladost(G)
09.09.2018 17:00 Stakorina 3 : 1 Bratstvo
09.09.2018 17:00 Glasinac 2011 4 : 2 Ilićka 01
09.09.2018 17:00 Gorica 1 : 1 Bratstvo
09.09.2018 17:00 Naprijed 2 : 4 Borac
09.09.2018 17:00 Partizan 1 : 2 Krajina
09.09.2018 17:00 Čelinac 3 : 1 Progres
09.09.2018 11:00 FSA 4 : 2 Sloga
09.09.2018 17:00 Željezničar 2 : 1 Crvena zvijezda
09.09.2018 17:00 Mineral 0 : 1 Rudanka
09.09.2018 17:00 Vučijak 3 : 1 Sloga
09.09.2018 17:00 Zvijezda 4 : 2 OFK Pridjel
09.09.2018 17:00 Hajduk 2 : 1 Naša krila
09.09.2018 17:00 OFK Šekovići 1 : 0 Sloboda
09.09.2018 17:00 Milići 5 : 0 Čelopek
09.09.2018 17:00 Lokomotiva 1 : 1 Omladinac
09.09.2018 17:00 Partizan 3 : 0 Birač
09.09.2018 17:00 Mladost 6 : 2 Jedinstvo
09.09.2018 17:00 OFK Trnovica 2 : 2 Rudar 1925
09.09.2018 17:00 Majevica 0 : 5 Podrinje
09.09.2018 17:00 Slaven 3 : 0 Podgrmeč
09.09.2018 17:00 Svodna 5 : 1 OFK Ravan
09.09.2018 17:00 Brzi 4 : 0 Mrakovica
09.09.2018 11:00 Gomjenica 0 : 2 Ljubija
09.09.2018 17:00 Radnik 1 : 0 Plamen
09.09.2018 17:00 Mladi Krajišnik 1 : 3 Sloboda
09.09.2018 17:00 Omladinac 2 : 2 Župa
09.09.2018 17:00 Sloga DIPO 7 : 0 Potkozarje
09.09.2018 17:00 Torpedo 3 : 0 Borac
09.09.2018 17:00 Kalemi 1 : 3 13 Skojevki
09.09.2018 17:00 Borac 1 : 2 Polet Krajišnik
09.09.2018 17:00 OFK Banja Luka 2017 0 : 0 Budućnost
09.09.2018 17:00 Gomionica 3 : 1 Džaja
09.09.2018 17:00 Sloga 73 5 : 3 Kladari Gornji
09.09.2018 17:00 Borac(BL) 6 : 0 Rudar
09.09.2018 17:00 Hajduk 3 : 2 Trebavac
09.09.2018 17:00 Skugrić 1964 5 : 0 Bratstvo
09.09.2018 17:00 BSK 1 : 3 Pelagićevo
09.09.2018 17:00 Budućnost 3 : 1 Borac(K)
09.09.2018 17:00 Borac(O) 1 : 1 Ukrina
09.09.2018 17:00 Jugović 1 : 1 Mladost(L)
09.09.2018 17:00 Mladost(S) 4 : 2 Mladost 2003
09.09.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Gredice
09.09.2018 17:00 Borac 0 : 2 Obilić
09.09.2018 17:00 Grčica 3 : 1 Zadrugar
09.09.2018 17:00 OFK Brezik 3 : 0 Sava 04
09.09.2018 17:00 Crvena zvijezda 0 : 0 Slijepčevići
09.09.2018 17:00 OFK Magnojević 1 : 3 OFK Janja 2009
09.09.2018 17:00 Priboj 6 : 3 Obarska
09.09.2018 17:00 Semberija 2 : 1 Stević Jovan
09.09.2018 17:00 Kolektiv 3 : 0 Miloš Obilić
09.09.2018 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Balatun
09.09.2018 17:00 Novo doba 7 : 1 Proleter
09.09.2018 17:00 Pecka 2 : 1 Jadar
09.09.2018 17:00 Polet 5 : 0 Jasenica
09.09.2018 17:00 Branjevo 3 : 0 Jardan
09.09.2018 17:00 Borac 0 : 2 Tabanci
09.09.2018 17:00 Berek 1975 3 : 1 Radnik Urije
09.09.2018 17:00 Knežopoljac 2 : 0 Rasavci
09.09.2018 13:30 Jablanica 0 : 3 Ratar
09.09.2018 13:30 Borac 4 : 0 Vilusi
09.09.2018 17:00 Mladost 0 : 6 Obradovac
09.09.2018 17:00 Bratstvo(O) 2 : 3 Laminci
09.09.2018 17:00 Polet 5 : 1 Romanovci
09.09.2018 17:00 OFK Nožičko 2 : 2 Bratstvo
09.09.2018 17:00 Polet 2 : 3 Crni vrh
09.09.2018 17:00 Zadrugar 1 : 1 27. Juli
09.09.2018 17:00 Zborište 2 : 1 Polet
09.09.2018 17:00 4. juli 1 : 10 Željezničar
09.09.2018 17:00 Zvijezda 2 : 1 Posavina
09.09.2018 17:00 Crkvina 7 : 1 Omladinac
09.09.2018 17:00 Crvena zvijezda 1 : 0 Partizan
09.09.2018 17:00 Sloga 3 : 0 Mladost(ST)
09.09.2018 11:00 Polet 3 : 5 Čelik
09.09.2018 11:00 Budućnost Red Star 5 : 1 Bobetino Brdo
09.09.2018 11:00 Sloboda 3 : 1 Sveti Jovan
09.09.2018 16:30 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Proleter 5 : 0 Građanski
09.09.2018 16:30 Magnojević 2001 2 : 2 Polet
09.09.2018 16:30 Panteri 1 : 1 Ljeljenča
09.09.2018 16:30 Tavna 3 : 1 OFK Batković
09.09.2018 16:30 Borac 0 : 5 Sloga 2
09.09.2018 16:30 Međaši 1 : 8 Drina
09.09.2018 16:30 VSK 5 : 1 Glogovac
09.09.2018 16:30 Pobjeda 0 : 5 Ljeskovac
09.09.2018 10:30 Mladen Perić 2 : 1 Borac
09.09.2018 10:30 Piperci 1 : 1 Budućnost
09.09.2018 10:30 Nacional 3 : 0 Mladost(P)
09.09.2018 10:30 Sava 2 : 1 Mladost(VO)
09.09.2018 10:30 Zenit 2 : 4 Gorica
09.09.2018 16:30 TOŠK 0 : 0 Velež
09.09.2018 16:30 Slaven 0 : 1 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Rudar 0 : 2 Čapljina
09.09.2018 16:30 Orašje 3 : 0 Bosna
09.09.2018 16:30 Vitez 1 : 0 Bratstvo
09.09.2018 16:30 Igman 2 : 0 Novi Travnik
09.09.2018 16:30 Goražde 1 : 0 Metalleghe BSI
09.09.2018 16:30 Olimpik 1 : 1 Zvijezda
09.09.2018 16:30 Sloga 1 : 0 Krajišnik
09.09.2018 16:30 Kiseljak 0 : 1 Bratstvo
09.09.2018 16:30 Brekovica 78 4 : 0 Krajina
09.09.2018 16:30 Rudar 1 : 1 Vlašić
09.09.2018 16:30 Busovača 3 : 0 Podgrmeč
09.09.2018 16:30 Travnik 3 : 1 Iskra
09.09.2018 16:30 Dinamo 2 : 2 Bosna(M)
09.09.2018 16:30 Prokosovići 2 : 1 Odžak 102
09.09.2018 16:30 Sloga 0 : 1 Mladost
09.09.2018 16:30 Čelić 1 : 0 Radnički
09.09.2018 16:30 Lokomotiva 1 : 0 Bosna(K)
09.09.2018 16:30 Budućnost 3 : 0 Svatovac
09.09.2018 16:30 Seona 2 : 0 Mramor
09.09.2018 16:30 Vis 1 : 1 Borac
09.09.2018 16:30 Moševac 4 : 0 Pobjeda
09.09.2018 16:30 Krivaja 0 : 0 Azot
09.09.2018 16:30 Žepče 4 : 1 Bosna Union
09.09.2018 16:30 Jedinstvo 0 : 5 Radnik
09.09.2018 16:30 Usora 0 : 1 SAŠK Napredak
09.09.2018 16:30 Famos 2 : 2 Natron
09.09.2018 16:30 Posušje 4 : 3 Branitelj
09.09.2018 16:30 Grude 2 : 3 Troglav 1918
09.09.2018 16:30 Neum 3 : 0 Klis
09.09.2018 16:30 Tomislav 1 : 3 Rama
09.09.2018 16:30 Stolac 0 : 7 Sloga
09.09.2018 16:30 Brotnjo 1 : 0 Turbina
09.09.2018 16:30 Kamešnica 1 : 3 Bjelopoljac
09.09.2018 16:30 Mladost(P) 4 : 0 Bajer 99
09.09.2018 16:30 Mladost (D) 4 : 0 Vitanovići 78
09.09.2018 16:30 Dragovoljac 2 : 3 Dizdaruša
09.09.2018 16:30 19 srpanj 5 : 0 Hajduk
09.09.2018 16:30 Sloga(T) 4 : 1 Bok
09.09.2018 16:30 Napredak 6 : 3 Mladost(DS)
09.09.2018 16:30 Dubrave 3 : 0 Mladost(S)
09.09.2018 16:30 DSK 0 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Ingram 2 : 1 Proleter
09.09.2018 16:30 Doboj Istok 3 : 1 Omazići 1937
09.09.2018 16:30 Polet 5 : 2 Rijeka
09.09.2018 16:30 Mladost(K) 3 : 3 Gornji Rahić
09.09.2018 16:30 Orahovica 74 2 : 0 Trešnjevka
09.09.2018 16:30 Željezničar 1 : 0 Mladost(B)
09.09.2018 16:30 Vražići 92 8 : 1 Mladost(T)
09.09.2018 16:30 Napredak 0 : 1 Rudar
09.09.2018 16:30 Proleter 2 : 2 Novi Šeher
09.09.2018 16:30 Zmaj 1 : 1 Stupčanica
09.09.2018 16:30 Kupres 2 : 2 Šator
09.09.2018 16:30 Drinovci 5 : 0 Rakitno
09.09.2018 16:30 Junak 3 : 2 Šujica
09.09.2018 16:00 Blagaj 4 : 1 Iskra
09.09.2018 16:30 Višići 0 : 3 Kruševo
09.09.2018 16:00 Lokomotiva 3 : 1 Međugorje
09.09.2018 16:30 OFK Brčko 4 : 0 Dinamo 75
09.09.2018 16:30 Ravne 0 : 3 Frankopan
09.09.2018 16:30 Tramošnica 2 : 2 Mladi Zadrugar
09.09.2018 16:30 Mladost 2 : 2 Korpar
09.09.2018 16:30 Omladinac 68 3 : 0 Biberovo Polje
09.09.2018 16:30 Graničar 2 : 1 OFK Vida
09.09.2018 16:30 Ograđenovac 3 : 1 Koraj
09.09.2018 16:30 Izbor 3 : 1 Voćar
09.09.2018 16:30 OFK Međiđa 4 : 1 Željezničar
09.09.2018 16:30 Sloboda 1 : 0 12 decembar
09.09.2018 16:30 Trebava 3 : 1 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Rudar 3 : 1 Sloga
09.09.2018 16:30 Polet 2 : 2 Mladost(P)
09.09.2018 16:30 BSK 1 : 1 Bukovik
09.09.2018 16:30 Pribava 2 : 0 Špionica 1953
09.09.2018 16:30 25 maj 2 : 3 Stjepan Polje
09.09.2018 16:30 Turija 4 : 1 Mramor
09.09.2018 16:30 Orahovica 77 0 : 1 Mladost(D)
09.09.2018 16:30 Slatina 3 : 1 OFK Tuzla
09.09.2018 16:30 Rainci 2 : 1 Mladost(GŽ)
09.09.2018 16:30 Mladost 78 4 : 1 Napredak
09.09.2018 16:30 Partizan 3 : 1 Rudar
09.09.2018 16:30 Vrana 0 : 3 Mladost(S)
09.09.2018 16:30 Uskok 3 : 2 Bratstvo
09.09.2018 16:30 Omladinac 4 : 2 Liješeva
09.09.2018 16:30 Moštre 3 : 4 Poriječani
09.09.2018 16:30 Monjare 5 : 0 Ljiljan
09.09.2018 16:30 Dijamant 0 : 0 Kralupi
09.09.2018 16:30 Rahićki ljiljani 0 : 5 Brka 1948
09.09.2018 16:30 Majevica 3 : 2 Posavina
09.09.2018 16:30 Napredak 4 : 2 Sloboda
09.09.2018 16:30 Mionica 85 7 : 0 Zelinja 76
09.09.2018 16:30 Budućnost 5 : 0 Jablanica
09.09.2018 16:30 Gornje Dubrave 2 : 3 Toplice
09.09.2018 16:30 Oskova 0 : 5 Mladost
09.09.2018 16:00 Berane 0 : 1 Kom
09.09.2018 16:00 Jezero 0 : 2 Arsenal
09.09.2018 16:00 Igalo 2 : 1 Otrant-Olympic
09.09.2018 16:00 Bokelj 3 : 0 Dečić
09.09.2018 16:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 0 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 17:00 Banja Luka 4 : 1 Gradina
09.09.2018 12:00 Sloboda 1 : 5 Metalleghe BSI
09.09.2018 12:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Kozara
09.09.2018 12:00 Krajina 0 : 2 Jedinstvo
09.09.2018 12:00 Borac 3 : 6 Tekstilac
09.09.2018 12:00 Podrinje 4 : 2 Sloga(GC)
09.09.2018 12:00 Drina 1 : 0 Gradina
09.09.2018 12:00 Sutjeska 0 : 1 Sarajevo
09.09.2018 12:00 Bosna 0 : 2 Ilijaš
09.09.2018 12:00 Bosna Union 1 : 4 Rudar
09.09.2018 12:00 Čapljina 0 : 0 Posušje
09.09.2018 10:00 Sloboda 2 : 3 Metalleghe BSI
09.09.2018 10:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Kozara
09.09.2018 10:00 Krajina 4 : 2 Jedinstvo
09.09.2018 10:00 Borac 0 : 3 Tekstilac
09.09.2018 10:00 Sloga 1 : 2 Modriča
09.09.2018 10:00 Podrinje 0 : 3 Sloga(GC)
09.09.2018 10:00 Drina 4 : 0 Gradina
09.09.2018 10:00 Sutjeska 0 : 3 Sarajevo
09.09.2018 10:00 Slavija 0 : 0 Radnik
09.09.2018 10:00 Bosna 1 : 2 Ilijaš
09.09.2018 10:00 Bosna Union 0 : 1 Rudar
09.09.2018 10:00 Novi Travnik 0 : 1 Travnik
09.09.2018 10:00 Čapljina 1 : 1 Posušje
09.09.2018 17:00 Alfa Modiča 0 : 10 Radnik Bumerang
09.09.2018 13:00 Lokomotiva 2 : 1 Emina
09.09.2018 10:00 Sloga(S) 0 : 7 Željezničar
09.09.2018 10:00 Zenit 2 : 2 Ilićka 01
09.09.2018 16:00 Romanija 6 : 3 Han Pijesak