XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 84 utakmica za dan
Sreda, 3 April 2019

Fudbal

03.04.2019 18:00 Proleter 0 : 0 Dinamo
03.04.2019 17:00 OFK Bačka 1 : 3 Crvena zvezda
03.04.2019 18:00 Mačva 0 : 0 Radnički (N)
03.04.2019 16:00 Rad 0 : 1 Voždovac
03.04.2019 16:00 Zemun 0 : 2 Spartak ŽK
03.04.2019 18:00 Mladost 2 : 0 Napredak
03.04.2019 19:00 Partizan 3 : 2 Čukarički
03.04.2019 18:00 Radnik 0 : 1 Vojvodina
03.04.2019 16:00 Karanovac 3 : 0 Polet 1926
03.04.2019 16:00 Ljubić 3 : 0 Vranjak
03.04.2019 16:00 Jedinstvo 12 : 0 Ozren
03.04.2019 16:00 Dubrave 1 : 0 Laktaši
03.04.2019 16:00 Mladost 3 : 2 Proleter
03.04.2019 16:00 Sloboda 4 : 2 Sloga(S)
03.04.2019 16:00 Sloga(D) 1 : 3 Sloga(T)
03.04.2019 16:00 Omarska 2 : 4 Borac
03.04.2019 16:00 Velež 3 : 1 Drina HE
03.04.2019 16:00 Mladost(R) 2 : 1 Guber
03.04.2019 16:00 Mladost(G) 4 : 1 Proleter
03.04.2019 16:00 Jedinstvo(Br) 0 : 3 Jedinstvo(Bč)
03.04.2019 16:00 Bratstvo 7 : 0 Stakorina
03.04.2019 16:00 Leotar 2 : 0 Famos
03.04.2019 16:00 Ilićka 01 2 : 1 Glasinac 2011
03.04.2019 16:00 Bratstvo 1 : 3 Gorica
03.04.2019 16:00 Borac 5 : 0 Naprijed
03.04.2019 16:00 Krajina 3 : 1 Partizan
03.04.2019 16:00 Progres 1 : 2 Čelinac
03.04.2019 16:00 OFK Lauš 2 : 1 BSK
03.04.2019 16:00 Trebava 3 : 2 Skugrić
03.04.2019 16:00 Sloboda 3 : 2 OFK Šekovići
03.04.2019 16:00 Čelopek 0 : 1 Milići
03.04.2019 16:00 Omladinac 0 : 1 Lokomotiva
03.04.2019 16:00 Birač 2 : 0 Partizan
03.04.2019 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladost
03.04.2019 16:00 Rudar 1925 3 : 0 OFK Trnovica
03.04.2019 16:00 BSK Ledinci 0 : 3 Vlasenica
03.04.2019 16:00 Podrinje 7 : 0 Majevica
1/2 Finale Prva utakmica
03.04.2019 16:00 Sloga 1 : 4 Sarajevo
03.04.2019 16:00 Široki Brijeg 2 : 0 TOŠK
Polufinale Druga utakmica
03.04.2019 16:30 Biseri 0 : 2 Obradovac
03.04.2019 15:30 Mornar 2 : 4 Grbalj
03.04.2019 15:30 Lovćen 1 : 0 Zeta
03.04.2019 15:30 OFK Petrovac 0 : 1 OFK Titograd
03.04.2019 15:30 Rudar 1 : 1 Iskra
03.04.2019 16:30 Sutjeska 2 : 2 Budućnost
03.04.2019 15:30 Berane 1 : 0 Jezero
03.04.2019 15:30 Igalo 2 : 0 Kom
03.04.2019 15:30 Bokelj 1 : 0 Arsenal
03.04.2019 15:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 1 : 2 Otrant-Olympic
03.04.2019 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Dečić
03.04.2019 20:45 Tottenham Hotspur 2 : 0 Crystal Palace
03.04.2019 20:45 Manchester City 2 : 0 Cardiff City
03.04.2019 19:30 Athletic Club 3 : 2 Levante
03.04.2019 20:30 Eibar 2 : 1 Rayo Vallecano
03.04.2019 20:30 Huesca 3 : 3 Celta de Vigo
03.04.2019 21:30 Valencia 2 : 1 Real Madrid
03.04.2019 21:00 Roma 2 : 2 Fiorentina
03.04.2019 21:00 Genoa 0 : 4 Internazionale
03.04.2019 21:00 SPAL 1 : 0 Lazio
03.04.2019 19:00 Empoli 2 : 1 Napoli
03.04.2019 21:00 Frosinone 3 : 2 Parma
03.04.2019 21:00 Torino 2 : 1 Sampdoria
03.04.2019 19:00 Montpellier 2 : 0 Guingamp
03.04.2019 19:00 Strasbourg 4 : 0 Reims
03.04.2019 16:00 Orašje 8 : 0 Jedinstvo
03.04.2019 14:00 Orašje 2 : 4 Jedinstvo

Futsal

03.04.2019 18:30 Kaskada 4 : 2 Zrinjski

Košarka

03.04.2019 19:00 Široki 79 : 71 Mladost
03.04.2019 19:30 Sloboda 105 : 104 Spars
03.04.2019 19:00 Vogošća 80 : 77 Zrinjski
03.04.2019 16:00 Bosna Royal 78 : 101 Bratunac
03.04.2019 18:00 Kakanj 86 : 82 Student
03.04.2019 Rudar 73 : 75 WBS
03.04.2019 Teslić 100 : 78 Rudar 2015
03.04.2019 18:00 Lijevče 81 : 53 Mladost Bulldogs
03.04.2019 Željezničar 0 : 20 Mladi Krajišnik
03.04.2019 18:30 Orlovi 89 : 84 Leotar 03
03.04.2019 19:30 Brčanka 43 : 90 RMU Banovići
03.04.2019 19:00 Čelik Subor 72 : 55 Rudar Sport

Odbojka

03.04.2019 Hercegovac 3 : 0 Inova

Rukomet

03.04.2019 17:00 Borac M:TEL 34 : 22 Lokomotiva
03.04.2019 Sloga 23 : 29 Kaluđer
Polufinale Druga utakmica
03.04.2019 17:30 Grude 34 : 21 Izviđač
03.04.2019 17:00 Jedinstvo(T) 33 : 26 Hadžići