3.set
25 : 22

Sigurne Banjalučanke

19.10.2018 Administrator DC

Samo 76. minuta trebalo je timu Bl Volej da porazi tim Gacka. Slavile su Banjalučanke sa 3:0. Prvi set su lakoĀ  dobile sa 25:17, dok su u drugom i trećem goŔće bile neÅ”to bolje, nego u prvom. Bl Volej je ta dva seta dobio sa 25:21 i 25:22.Ā

Bl Volej - Gacko 3:0 (25:17,25:21,25:22)

Sudije: Edin Begović, Ljiljana Jovanović.

BL Volej: Tamara Đapa, Nastasija Urta Tijana Đapa, Jelena Å akotić,Ā  Mirjana Savić,Sonja Vujnić,Anđela Biberdžić,Ā  Jovana Kovačević, Vesan Crbčević, Nikolina GliÅ”ić, DuÅ”anka Marković. Trener: Davor Gambiroža. Asistenti: SaÅ”a Banakc, DuÅ”ko Marić.

Gacko: Nikolina Buha, Dejana Boljanović, Anđela Soknić, Bruna Neri, Tijana Salatić, Marija Jaglunčić, Leticija Bonardi, Ana Zubac, Anica Popović.Trener: SaÅ”a Slijepčević, Goran Kprivica