0 : 3

Prekid u Srebreniku

06.05.2019 D. Vuksanović

ŽFK Radnik, Bijeljina

Utakmica četvrtog kola Lige za opstanak u Premijer ženskoj ligi Bosne i Hercegovine između domaće Gradine Srebrenik i Radnika iz Bijeljine, prekinuta je u 26. minuti, pri rezultatu 0:3 za Radnik, gdje su golove postigle Jovana Stevanović 2 i Sofija Krajšumović.

Naime, domaćin je na teren izašao sa sedam igračica, kako smo saznali, neke fudbalerke od početka drugog dijela sezone igraju bez i jedne dobijene marke, pa su izrazile nezadovoljstvo.

Prekid utakmice zbog povrede

U 22. minuti Fatima Kastrati se povrijedila i glavnom sudiji Nejri Ališpago iz Sarajeva nije ništa drugo preostalo neko da odsvira kraj meča.

Gradina će se naredne sezone preseliti u niži rang takmičenja i proživljava teške dane i trenutke.

Veoma je bilo upitno igranje u drugom dijelu sezone, ali uspijeli su da nastave prvenstvo, a sada se postavlja pitanje, da li će je uspjeti završiti i da li će se lopta kotrljati naredne sezone u Srebreniku što se tiče ŽOFK Gradine.

Ženski fudbal Ženski fudbal Premijer ženska liga BiH - Liga za opstanak Gradina Radnik Bumerang