Sloboda
Tuzla
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
30.04.2017 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | ŽeljezniÄar |
Olimpic
Sarajevo
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
30.04.2017 17:00 | Olimpic | 2 : 0 | Å iroki Brijeg | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Vitez
Vitez
|
30.04.2017 17:00 | Metalleghe-BSI | 0 : 0 | Vitez |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (R) | 1 : 7 | Mladost (BS) | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo (Br) | 1 : 1 | Famos | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Jedinstvo (BÄ)
BrÄko
|
30.04.2017 17:00 | Velež | 1 : 2 | Jedinstvo (BÄ) |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
30.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | LaktaŔi | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
30.04.2017 17:00 | Ozren | 2 : 1 | Mladost | ||||||
ŽeljezniÄar (D)
Doboj
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
30.04.2017 17:00 | ŽeljezniÄar (D) | 3 : 1 | Mineral |
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Vranjak
Vranjak
|
30.04.2017 17:00 | Zvijezda | 1 : 1 | Vranjak | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
30.04.2017 17:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Rudanka | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Ozren
Paklenica
|
30.04.2017 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Ozren | ||||||
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
30.04.2017 17:00 | LijeÅ”Äe | 0 : 3 | SkugriÄ |
BuduÄnost
Pilica
|
|
Rudar
Ugljevik
|
30.04.2017 17:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Rudar | ||||||
RadniÄki
Karakaj
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
30.04.2017 17:00 | RadniÄki | 2 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
30.04.2017 17:00 | Sloga | 1 : 2 | MiliÄi | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
30.04.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Zadrugar | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
30.04.2017 17:00 | Partizan | 3 : 2 | Podrinje |
Rudo
Rudo
|
|
Željeznica
Trnovo
|
30.04.2017 16:00 | Rudo | 3 : 2 | Željeznica | ||||||
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Romanija
Pale
|
30.04.2017 15:00 | Stakorina | 2 : 0 | Romanija |
Ravan
MeÄeÄa
|
|
LauÅ”
Banja Luka
|
30.04.2017 17:00 | Ravan | 1 : 0 | LauÅ” | ||||||
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
30.04.2017 17:00 | LijevÄe | 4 : 1 | Gomjenica | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga
Gornji Podgradci
|
30.04.2017 17:00 | Dubrave | 6 : 0 | Sloga | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Progres
Kneževo
|
30.04.2017 17:00 | Äelinac | 3 : 1 | Progres | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Kladari
Kladari
|
30.04.2017 17:00 | Partizan | 0 : 0 | Kladari |
Krajina
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
30.04.2017 11:00 | Krajina | 2 : 1 | Vrbas | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
30.04.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Polet KrajiŔnik | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
30.04.2017 16:00 | Gorica | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
30.04.2017 16:00 | Sloga Nektar | 2 : 0 | BuduÄnost |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Borac
Osmaci
|
30.04.2017 16:00 | Jadar | 1 : 1 | Borac | ||||||
BiraÄ
Derventa
|
|
Branjevo
Branjevo
|
30.04.2017 17:00 | BiraÄ | 3 : 0 | Branjevo | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
BuduÄnost
Skelani
|
30.04.2017 16:00 | Tabanci | 6 : 2 | BuduÄnost | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Jasenica
Jasenica
|
30.04.2017 16:00 | Polet | 1 : 2 | Jasenica | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Srpski soko
Äelopek
|
30.04.2017 16:00 | Jardan | 0 : 3 | Srpski soko |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
30.04.2017 16:00 | Kladari Gornji | 2 : 2 | PelagiÄevo | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
30.04.2017 16:00 | Rudar | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Bosna
ModriÄki Lug
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
30.04.2017 16:00 | Bosna | 1 : 3 | Hajduk | ||||||
Borac
Osinja
|
|
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
30.04.2017 16:00 | Borac | 0 : 0 | SkugriÄ 1964 |
Borac (Å )
Å ibovska
|
|
Mladost
Bajinci
|
30.04.2017 18:00 | Borac (Å ) | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Kozara
Turjak
|
30.04.2017 18:00 | Sloboda | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
30.04.2017 18:00 | Torpedo | 4 : 0 | Bratstvo | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
30.04.2017 18:00 | Kalemi | 3 : 1 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Biseri
Äatrnja
|
30.04.2017 18:00 | Milan | 4 : 0 | Biseri | ||||||
Tamaris
MrÄevci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
30.04.2017 18:00 | Tamaris | 4 : 1 | Vrbas |
GrÄica
BrÄko
|
|
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
30.04.2017 17:00 | GrÄica | 7 : 1 | ObiliÄ | ||||||
Mladost (S)
SandiÄi
|
|
Majevica
Lopare
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (S) | 1 : 1 | Majevica | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (T) | 1 : 3 | OFK Brezik | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
JugoviÄ
Gredice 1
|
30.04.2017 17:00 | Crvena zvijezda | 4 : 1 | JugoviÄ | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
30.04.2017 17:00 | Sveti Jovan | 1 : 6 | Sava 04 | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
Gredice
Gredice 1
|
30.04.2017 17:00 | SlijepÄeviÄi | 1 : 3 | Gredice |
Knežopoljac
Knežica
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
30.04.2017 17:00 | Knežopoljac | 0 : 1 | Berek 1975 | ||||||
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
30.04.2017 17:00 | PodgrmeÄ | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
30.04.2017 17:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Mrakovica
KozaruŔa
|
30.04.2017 17:00 | Slaven | 2 : 1 | Mrakovica | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Omladinac
DrakseniÄ
|
30.04.2017 17:00 | Brzi | 7 : 1 | Omladinac | ||||||
Plamen
Donje VodiÄevo
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
30.04.2017 17:00 | Plamen | 3 : 0 | Kozara |
Novo doba
ÄardaÄine
|
|
Drina
Amajlije
|
30.04.2017 17:00 | Novo doba | 4 : 1 | Drina | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(TrijeŔnica)
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
30.04.2017 17:00 | SFK Akademac UIS | 3 : 1 | Strijelac | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Balatun
Balatun
|
30.04.2017 17:00 | Priboj | 4 : 0 | Balatun | ||||||
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
30.04.2017 17:00 | SteviÄ Jovan | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
30.04.2017 17:00 | Semberija | 2 : 4 | BSK Ledinci | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
30.04.2017 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Jedinstvo |
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
30.04.2017 16:00 | Borac (BL) | 4 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
30.04.2017 16:00 | Polet | 5 : 0 | 27. Juli | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
30.04.2017 16:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Borac (K) | ||||||
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
|
VuÄijak
Majevac
|
30.04.2017 16:00 | Ozrenski sokolovi | 0 : 1 | VuÄijak | ||||||
RadniÄki
Brodsko Polje
|
|
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
30.04.2017 16:00 | RadniÄki | 0 : 3 | OFK ZboriÅ”te | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
30.04.2017 16:00 | 4. juli | 7 : 1 | BSK |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
30.04.2017 17:00 | Radnik Urije | 3 : 0 | Kiseljak | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Blatna
Blatna
|
30.04.2017 17:00 | Ljubija | 5 : 0 | Blatna | ||||||
OFK Rasavci
Rasavci
|
|
Rudar
Blagaj
|
30.04.2017 17:00 | OFK Rasavci | 4 : 5 | Rudar | ||||||
MoŔtanica
BožiÄi
|
|
Svodna
Svodna
|
30.04.2017 17:00 | MoŔtanica | 3 : 0 | Svodna |
Trebavac
Vranjak
|
|
Omladinac
ModriÄa
|
30.04.2017 16:00 | Trebavac | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
30.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloga (SS) | ||||||
Sloboda
Vinska
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
30.04.2017 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost (B)
Botajica
|
|
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
30.04.2017 16:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | Zvijezda | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
|
30.04.2017 16:00 | Sloga 73 | 6 : 2 | Mladost (ST) |
Romanovci
Romanovci
|
|
Mladost
Seferovci
|
30.04.2017 17:30 | Romanovci | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Borac
MaÅ”iÄi
|
|
Bratstvo
Orahova
|
30.04.2017 17:30 | Borac | 6 : 1 | Bratstvo | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
30.04.2017 17:30 | 13 Skojevki | 3 : 0 | Vilusi | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Obradovac
GradiŔka
|
30.04.2017 17:30 | Jablanica | 0 : 6 | Obradovac |
Polet
Mali SitneŔi
|
|
OFK NožiÄko
NožiÄko
|
30.04.2017 17:00 | Polet | 4 : 0 | OFK NožiÄko | ||||||
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
30.04.2017 17:00 | BuduÄnost | 2 : 5 | Potkozarje | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
30.04.2017 17:00 | Crvena zemlja | 0 : 1 | Crni vrh | ||||||
Biseri
LiŔnja
|
|
Župa
Milosavci
|
30.04.2017 17:00 | Biseri | 1 : 4 | Župa |
Mladost
LonÄari
|
|
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
30.04.2017 11:00 | Mladost | 1 : 2 | BuduÄnost Red Star | ||||||
Äelik
Grbavica
|
|
Jedinstvo
KoretaŔi
|
30.04.2017 11:00 | Äelik | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Borac
Ražljevo
|
30.04.2017 11:00 | Sloboda | 5 : 1 | Borac | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
30.04.2017 11:00 | Bobetino Brdo | 1 : 0 | Zadrugar |
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
Drina
Batar
|
30.04.2017 17:00 | OFK BatkoviÄ | 4 : 0 | Drina | ||||||
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
30.04.2017 17:00 | MeÄaÅ”i | 0 : 4 | OFK Janja 2009 | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Glogovac
Glogovac
|
30.04.2017 17:00 | Tavna | 4 : 1 | Glogovac | ||||||
BjeloŔevac
BjeloŔevac
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
30.04.2017 17:00 | BjeloŔevac | 1 : 3 | Kolektiv | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Modran
Modran
|
30.04.2017 17:00 | VSK | 2 : 3 | Modran |
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
30.04.2017 17:00 | OFK MagnojeviÄ | 4 : 2 | Koridor 2011 | ||||||
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
|
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
30.04.2017 17:00 | MagnojeviÄ 2001 | 1 : 0 | LjeljenÄa | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
GraÄanski
Bijeljina
|
30.04.2017 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | GraÄanski | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
30.04.2017 17:00 | Polet | 3 : 4 | Omladinac |
Borac
UgljeviÄka Obrijež
|
|
Jedinstvo
Glinje
|
30.04.2017 12:00 | Borac | 7 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Majevica
ZabrÄe
|
|
Äelzi
Donja Trnova
|
30.04.2017 12:00 | Majevica | 3 : 0 | Äelzi |
Nacional
Bijeljina
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
30.04.2017 10:30 | Nacional | 0 : 7 | Ljeskovac | ||||||
Napredak
Dijelovi
|
|
SinÄeliÄ
Golo Brdo
|
30.04.2017 10:30 | Napredak | 5 : 5 | SinÄeliÄ |
Sava
Gradac
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
30.04.2017 10:30 | Sava | 3 : 1 | Proleter | ||||||
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
|
Mladen PeriÄ
Glogovac
|
30.04.2017 10:30 | KovaÄiÄi 08 | 3 : 0 | Mladen PeriÄ |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
BrÄko-distrikt BiH
|
30.04.2017 16:00 | SFK 2000 | 5 : 0 | Lokomotiva |
Gradina
Srebrenik
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
30.04.2017 16:00 | Gradina | 0 : 5 | Radnik Bumerang |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Mladost
Rogatica
|
30.04.2017 13:00 | Sloga | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Centar
BrÄko
|
30.04.2017 13:00 | Drina | 5 : 2 | Centar | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Äelik
Doboj
|
30.04.2017 14:00 | Sokolac | 1 : 2 | Äelik |
Tango
IstoÄno Sarajevo
|
|
Äelinac
Äelinac
|
30.04.2017 13:00 | Tango | 3 : 0 | Äelinac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Brod
Brod
|
30.04.2017 14:30 | Leotar | 6 : 4 | Brod | ||||||
Tango
IstoÄno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
30.04.2017 17:00 | Tango | 3 : 4 | Leotar |
Varda HE
ViŔegrad
|
|
Slavija 1996
IstoÄno Sarajevo
|
30.04.2017 20:00 | Varda HE | 68 : 87 | Slavija 1996 | ||||||
HEO
BileÄa
|
|
Rogatica
Rogatica
|
30.04.2017 20:00 | HEO | 87 : 76 | Rogatica | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
TesliÄ
TesliÄ
|
30.04.2017 20:00 | Borac | 102 : 55 | TesliÄ | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Prijedor
Prijedor
|
30.04.2017 20:00 | Rudar 2015 | 72 : 78 | Prijedor |