XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 299 utakmica za dan
Nedelja, 14 April 2019

Fudbal

14.04.2019 16:00 TSC 1 : 0 Inđija
14.04.2019 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Bežanija
14.04.2019 18:00 Javor Matis 4 : 1 Zlatibor
14.04.2019 17:00 Metalac 3 : 0 Sinđelić
14.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 0 Novi Pazar
14.04.2019 16:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Sloboda
14.04.2019 16:00 Bečej 1918 1 : 1 Borac
14.04.2019 16:30 GOŠK 3 : 2 Sloboda
14.04.2019 19:30 Sarajevo 0 : 0 Široki Brijeg
14.04.2019 11:00 Jedinstvo 5 : 1 Proleter
14.04.2019 16:00 Dubrave 0 : 0 Sloga(S)
14.04.2019 16:00 Mladost 4 : 1 Sloga(T)
14.04.2019 16:00 Velež 3 : 0 Budućnost
14.04.2019 16:00 Mladost(R) 0 : 2 Jedinstvo(Bč)
14.04.2019 16:00 Jedinstvo(Br) 1 : 0 Famos
14.04.2019 11:00 Krajina 1 : 1 Čelinac
14.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 OFK Lauš
14.04.2019 16:00 Naša krila 4 : 0 Sloga
14.04.2019 16:00 Hajduk 2 : 0 OFK Pridjel
14.04.2019 16:00 Zvijezda 3 : 2 Sloga
14.04.2019 16:00 Vučijak 3 : 2 Rudanka
14.04.2019 16:00 Mineral 0 : 1 Crvena zvijezda
14.04.2019 16:00 Željezničar 2 : 0 Skugrić
14.04.2019 16:00 Sloboda 1 : 1 Milići
14.04.2019 16:00 OFK Šekovići 4 : 0 Lokomotiva
14.04.2019 16:00 Čelopek 1 : 1 Partizan
14.04.2019 16:00 Omladinac 2 : 1 Mladost
14.04.2019 16:00 Birač 3 : 3 OFK Trnovica
14.04.2019 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Vlasenica
14.04.2019 16:00 Rudar 1925 9 : 0 Majevica
14.04.2019 16:00 BSK Ledinci 1 : 0 Podrinje
14.04.2019 16:30 Sokolac 4 : 2 Rudo
14.04.2019 15:30 Podgrmeč 1 : 1 Slaven
14.04.2019 15:30 OFK Ravan 0 : 5 Svodna
14.04.2019 15:30 Mrakovica 4 : 0 Brzi
14.04.2019 15:30 Ljubija 1 : 2 Gomjenica
14.04.2019 15:30 Plamen 2 : 0 Radnik
14.04.2019 16:30 Mladi Krajišnik 0 : 2 13 Skojevki
14.04.2019 16:30 Kalemi 10 : 3 Borac
14.04.2019 16:30 Torpedo 3 : 1 Potkozarje
14.04.2019 16:30 Sloga DIPO 4 : 1 Župa
14.04.2019 16:30 Tamaris 0 : 6 Biseri
14.04.2019 16:30 Kozara 1 : 0 Sloboda
14.04.2019 15:30 Rekreativo 3 : 0 Džaja
14.04.2019 15:30 Gomionica 6 : 2 Budućnost
14.04.2019 12:00 OFK Banja Luka 2017 1 : 5 Šnjegotina
14.04.2019 20:00 OFK Spartak 2013 2 : 1 Sloga Nektar
14.04.2019 15:30 Borac 1 : 5 Vrbas
14.04.2019 16:00 Borac(BL) 3 : 1 Sloga 73
14.04.2019 16:00 Kladari Gornji 1 : 0 Hajduk
14.04.2019 16:00 Rudar 5 : 1 Skugrić 1964
14.04.2019 16:00 Trebavac 2 : 1 BSK
14.04.2019 16:00 Bratstvo 2 : 1 Budućnost
14.04.2019 16:00 Pelagićevo 2 : 2 Borac(O)
14.04.2019 16:00 Borac(K) 3 : 3 Ukrina
14.04.2019 16:00 Mladost(L) 2 : 0 Jugović
14.04.2019 16:00 Mladost 2003 0 : 3 Mladost(S)
14.04.2019 16:00 Gredice 0 : 3 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Obilić 0 : 0 Borac
14.04.2019 16:00 Zadrugar 3 : 2 Grčica
14.04.2019 16:00 Sava 04 3 : 0 OFK Brezik
14.04.2019 16:00 Slijepčevići 1 : 1 Crvena zvijezda
14.04.2019 16:00 Drina 5 : 2 Zadrugar
14.04.2019 16:00 OFK Janja 2009 2 : 0 OFK Magnojević
14.04.2019 16:00 Obarska 4 : 2 Priboj
14.04.2019 16:00 Stević Jovan 2 : 1 Semberija
14.04.2019 16:00 Miloš Obilić 7 : 0 Kolektiv
14.04.2019 16:00 Balatun 2 : 1 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Proleter 3 : 1 Novo doba
14.04.2019 16:00 Pecka 1 : 0 Budućnost
14.04.2019 16:00 Borac 6 : 4 Jardan
14.04.2019 16:00 Branjevo 5 : 0 Jasenica
14.04.2019 16:00 Polet 3 : 3 Jadar
14.04.2019 15:30 Radnik Urije 1 : 1 Berek 1975
14.04.2019 15:30 Rasavci 3 : 3 Knežopoljac
14.04.2019 15:30 Rudar 2 : 0 Moštanica
14.04.2019 16:30 Jablanica 0 : 4 Romanovci
14.04.2019 16:30 Polet 1 : 0 Laminci
14.04.2019 16:30 Mladost 0 : 2 Vilusi
14.04.2019 16:30 Crni vrh 10 : 0 Polet
14.04.2019 16:30 Milan 1 : 2 Crvena zemlja
14.04.2019 16:30 Bratstvo 3 : 4 OFK Nožičko
14.04.2019 16:30 Budućnost 3 : 2 Vrbas
14.04.2019 16:00 4. juli 1 : 3 Liješće
14.04.2019 16:00 Zborište 4 : 1 27. Juli
14.04.2019 16:00 Zadrugar 1 : 2 Ozrenski sokolovi
14.04.2019 16:00 Mladost(ST) 2 : 4 Posavina
14.04.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Partizan
14.04.2019 16:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Omladinac
14.04.2019 16:00 Dobor 2 : 3 Zvijezda
14.04.2019 11:00 Sloboda 2 : 2 Bobetino Brdo
14.04.2019 11:00 Budućnost Red Star 9 : 0 Čelik
14.04.2019 11:00 Polet 2 : 0 Strijelac
14.04.2019 16:30 Jedinstvo 5 : 3 Omladinac
14.04.2019 16:30 Kovačići 08 1 : 0 Sloga 94
14.04.2019 16:30 Građanski 1 : 3 Proleter
14.04.2019 16:30 Polet 3 : 1 Magnojević 2001
14.04.2019 16:30 Ljeljenča 3 : 2 Panteri
14.04.2019 16:30 Ostojićevo 0 : 1 Polet
14.04.2019 16:30 OFK Batković 4 : 0 Tavna
14.04.2019 16:30 Sloga 2 2 : 3 Borac
14.04.2019 16:30 Drina 5 : 1 Međaši
14.04.2019 16:30 Glogovac 0 : 3 VSK
14.04.2019 10:00 OFK Buk 4 : 3 Borac
14.04.2019 10:00 Piperci 2 : 0 Sloga
14.04.2019 10:30 Gorica 3 : 1 Mladost(P)
14.04.2019 10:30 Zenit 4 : 4 Mladost(VO)
14.04.2019 10:30 Sava 5 : 3 Nacional
14.04.2019 16:30 TOŠK 2 : 0 Rudar
14.04.2019 16:00 Krajišnik 0 : 2 Brekovica 78
14.04.2019 16:00 Vlašić 0 : 0 Travnik
14.04.2019 16:00 Priluk 1 : 1 Dinamo
14.04.2019 16:00 Bosna(M) 4 : 3 Prokosovići
14.04.2019 16:00 Bosna(K) 0 : 1 Seona
14.04.2019 16:00 Svatovac 1 : 2 Mramor
14.04.2019 16:00 Moševac 0 : 0 Vis
14.04.2019 16:00 Azot 2 : 1 Žepče
14.04.2019 16:00 Ilijaš 2 : 4 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Radnik 4 : 0 Famos
14.04.2019 16:00 SAŠK Napredak 2 : 2 Natron
14.04.2019 16:00 Branitelj 1 : 1 Grude
14.04.2019 16:00 Posušje 3 : 0 Neum
14.04.2019 16:00 Troglav 1918 1 : 2 Tomislav
14.04.2019 16:00 Klis 3 : 0 Stolac
14.04.2019 16:00 Rama 1 : 1 Brotnjo
14.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Kamešnica
14.04.2019 16:00 Gomila : Ključ
14.04.2019 16:00 Rudar 1 : 0 Omladinac
14.04.2019 16:00 Željezničar 3 : 2 Mladost(P)
14.04.2019 16:00 Dnoluka 2 : 0 Mladost
14.04.2019 16:00 Gorica 3 : 2 Radnik
14.04.2019 16:00 Fojnica 2 : 1 Elektrobosna
14.04.2019 16:30 Kostrč 5 : 0 Sloga(P)
14.04.2019 16:30 Vitanovići 78 3 : 1 Mladost (D)
14.04.2019 16:30 Bok 2 : 0 Sloga(T)
14.04.2019 16:30 Mladost(DS) 1 : 2 Napredak
14.04.2019 16:30 Mladost(S) 3 : 0 Dubrave
14.04.2019 16:00 Ingram 2 : 0 DSK
14.04.2019 16:00 Proleter 1 : 2 Polet
14.04.2019 16:00 Rijeka 3 : 0 Orahovica 74
14.04.2019 16:00 Gornji Rahić 5 : 0 Željezničar
14.04.2019 16:00 Trešnjevka 1 : 0 Vražići 92
14.04.2019 16:00 Mladost(B) 4 : 3 Mladost(T)
14.04.2019 16:00 Zmaj 3 : 3 Novi Šeher
14.04.2019 16:00 Proleter 3 : 1 Rudar
14.04.2019 16:00 Napredak 2 : 0 Nemila
14.04.2019 12:00 Novi Grad 6 : 2 Ozren
14.04.2019 20:00 Biser 96 6 : 4 Omadinac
14.04.2019 16:00 Bojnik 0 : 3 Pofalićki
14.04.2019 14:00 Igman 4 : 0 Vratnik
14.04.2019 16:30 Mošćanica 0 : 2 UNIS
14.04.2019 17:00 Saobraćajac 2 : 1 Butmir
14.04.2019 10:00 Stup 0 : 4 Vrbanjuša
14.04.2019 16:30 Šator 3 : 2 Kupres
14.04.2019 16:30 Šujica 1 : 3 Junak
14.04.2019 16:00 Buna 2 : 4 Višići
14.04.2019 16:00 Kruševo 8 : 0 Lokomotiva
14.04.2019 15:30 Mostar 2 : 3 Međugorje
14.04.2019 16:00 OFK Lugovi 1 : 2 Nova Bila
14.04.2019 16:00 Bilalovac 3 : 0 Šantići
14.04.2019 16:00 Brnjaci 4 : 1 Katarina
14.04.2019 16:30 Dinamo 75 3 : 5 OFK Brčko
14.04.2019 16:30 Frankopan 4 : 1 Ravne
14.04.2019 16:30 Mladi Zadrugar 6 : 1 Tramošnica
14.04.2019 16:30 Korpar 1 : 0 Mladost
14.04.2019 16:00 Biberovo Polje 5 : 1 Graničar
14.04.2019 16:00 Omladinac 68 6 : 0 Ograđenovac
14.04.2019 16:00 OFK Vida 1 : 0 Izbor
14.04.2019 16:00 Koraj 4 : 2 OFK Međiđa
14.04.2019 16:00 Voćar 0 : 2 Sloboda
14.04.2019 16:00 Željezničar 1 : 1 Trebava
14.04.2019 16:00 12 decembar 3 : 1 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Polet
14.04.2019 16:00 Rudar 5 : 0 BSK
14.04.2019 16:00 Mladost(P) 0 : 0 Pribava
14.04.2019 16:00 Bukovik 2 : 2 25 maj
14.04.2019 16:00 Špionica 1953 2 : 0 Turija
14.04.2019 16:00 Stjepan Polje 1 : 0 Orahovica 77
14.04.2019 16:00 Mramor 5 : 0 Mladost(D)
14.04.2019 16:00 OFK Tuzla 2 : 1 Gornji Rainci
14.04.2019 16:00 Mladost(GŽ) 2 : 1 Mladost 78
14.04.2019 16:00 Metalac 3 : 0 Partizan
14.04.2019 16:00 Napredak 2 : 1 Grivice
14.04.2019 16:00 Rudar 6 : 2 Vrana
14.04.2019 16:00 Srnica 2 : 1 Mladost(S)
14.04.2019 Uskok 0 : 3 Kralupi
14.04.2019 Dijamant 5 : 1 Ljiljan
14.04.2019 Monjare 1 : 6 Poriječani
14.04.2019 Moštre 5 : 2 Liješeva
14.04.2019 Omladinac 2 : 3 Bratstvo
14.04.2019 16:30 Mionica 85 3 : 2 Sloboda
14.04.2019 16:30 Napredak 3 : 1 Posavina
14.04.2019 16:30 Majevica 3 : 0 Rahićki ljiljani
14.04.2019 16:00 Krušik 5 : 0 Radnik 018
14.04.2019 16:00 Spreča : Memići
14.04.2019 12:00 Oskova 6 : 1 Borac
14.04.2019 12:00 Gornje Dubrave 3 : 1 Jablanica
14.04.2019 12:00 Budućnost 1 : 1 Konjuh
14.04.2019 16:00 Berane 1 : 3 Igalo
14.04.2019 16:00 Jezero 1 : 0 Bokelj
14.04.2019 16:00 Kom 1 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
14.04.2019 16:00 Arsenal 2 : 1 Jedinstvo
14.04.2019 16:00 Otrant-Olympic 0 : 0 Dečić
14.04.2019 15:05 Crystal Palace 1 : 3 Manchester City
14.04.2019 17:30 Liverpool 2 : 0 Chelsea
14.04.2019 14:00 Athletic Club 3 : 2 Rayo Vallecano
14.04.2019 18:30 Girona 0 : 1 Villarreal
14.04.2019 16:15 Real Sociedad 1 : 1 Eibar
14.04.2019 12:00 Real Valladolid 2 : 2 Getafe
14.04.2019 20:45 Valencia 3 : 1 Levante
14.04.2019 13:30 Hoffenheim 2 : 0 Hertha BSC
14.04.2019 18:00 Eintracht 1 : 3 Augsburg
14.04.2019 15:30 Fortuna 1 : 4 Bayern
14.04.2019 15:00 Fiorentina 0 : 0 Bologna
14.04.2019 12:30 Torino 1 : 1 Cagliari
14.04.2019 15:00 Sampdoria 2 : 0 Genoa
14.04.2019 20:30 Frosinone 1 : 3 Internazionale
14.04.2019 18:00 Chievo 1 : 3 Napoli
14.04.2019 15:00 Sassuolo 0 : 0 Parma
14.04.2019 21:00 Lille 5 : 1 PSG
14.04.2019 15:00 Montpellier 2 : 1 Toulouse
14.04.2019 15:00 Rennes 0 : 0 Nice
14.04.2019 17:00 Saint-Étienne 3 : 0 Bordeaux
14.04.2019 16:00 SFK 2000 5 : 0 Lokomotiva
14.04.2019 13:00 Radnik Bumerang 3 : 0 Gradina
14.04.2019 16:00 Modriča 3 : 1 Banja Luka
14.04.2019 16:00 Jedinstvo 7 : 0 Borac
14.04.2019 16:00 Sana 2014 6 : 1 Fortuna
14.04.2019 13:00 Čelik 0 : 3 Mladost
14.04.2019 15:00 Široki Brijeg 2 : 0 Libero
14.04.2019 11:30 Troglav 1918 1 : 2 Brotnjo
14.04.2019 12:00 Sarajevo 2 : 1 Mladost
14.04.2019 15:30 Slavija 1 : 1 Zrinjski
14.04.2019 16:00 Borac 1 : 3 Radnik
14.04.2019 14:00 Sloboda 0 : 6 Podgrmeč
14.04.2019 12:00 Željezničar Sport team 4 : 0 Metalleghe BSI
14.04.2019 12:00 Krajina 0 : 3 Rudar Prijedor
14.04.2019 12:00 Bratstvo 0 : 0 Modriča
14.04.2019 12:00 Orašje 3 : 3 Zvijezda
14.04.2019 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Borac
14.04.2019 12:00 Podrinje 2 : 0 Gradina
14.04.2019 12:00 Tuzla City 8 : 1 Lokomotiva
14.04.2019 12:00 Radnički 2 : 1 Slaven
14.04.2019 12:00 Drina 4 : 1 Sloga(GC)
14.04.2019 12:00 Sloga(T) 0 : 5 Budućnost
14.04.2019 13:00 Rudar 1 : 3 Radnik
14.04.2019 15:00 Bosna 0 : 6 Olimpik
14.04.2019 13:00 Sutjeska 2 : 1 Željezničar
14.04.2019 16:30 Iskra : Borac
14.04.2019 13:00 FK Vitez 1 : 4 Novi Travnik
14.04.2019 13:00 Grude 2 : 4 Stolac
14.04.2019 14:00 Leotar 1 : 0 Velež
14.04.2019 16:00 Zvijezda 01 1 : 1 Gošk
14.04.2019 12:00 Sloboda 1 : 7 Podgrmeč
14.04.2019 10:00 Željezničar Sport team 5 : 0 Metalleghe BSI
14.04.2019 10:00 Krajina 0 : 3 Rudar Prijedor
14.04.2019 10:00 Bratstvo 1 : 2 Modriča
14.04.2019 10:00 Orašje 0 : 4 Zvijezda
14.04.2019 10:00 Jedinstvo 12 : 3 Borac
14.04.2019 10:00 Podrinje 0 : 4 Gradina
14.04.2019 10:00 Tuzla City 0 : 3 Lokomotiva
14.04.2019 10:00 Radnički 0 : 1 Slaven
14.04.2019 10:00 Drina 3 : 0 Sloga(GC)
14.04.2019 10:00 Sloga(T) 0 : 1 Budućnost
14.04.2019 11:00 Rudar 1 : 3 Radnik
14.04.2019 13:00 Bosna 0 : 1 Olimpik
14.04.2019 11:00 Sutjeska 0 : 3 Željezničar
14.04.2019 14:30 Iskra : Borac
14.04.2019 11:00 FK Vitez 1 : 4 Novi Travnik
14.04.2019 11:00 Grude 4 : 0 Stolac
14.04.2019 12:00 Leotar 1 : 3 Velež
14.04.2019 14:30 Zvijezda 09 6 : 0 Gošk
14.04.2019 10:00 Sloga(D) 0 : 1 Borac
14.04.2019 10:00 Modriča 0 : 2 Kozara
14.04.2019 10:00 Polet 1926 3 : 4 Željezničar
14.04.2019 11:00 Mladost 0 : 1 Leotar
14.04.2019 11:30 Sloga 0 : 2 Borac
14.04.2019 11:30 Modriča 0 : 5 Kozara
14.04.2019 11:30 Polet 1926 2 : 0 Željezničar
14.04.2019 10:00 Mladost 0 : 2 Leotar

Futsal

14.04.2019 15:30 Starčevica 5 : 1 Šampion
14.04.2019 17:30 Nevesinje 8 : 4 Glasinac
14.04.2019 20:30 Starčevica 1 : 2 Nevesinje

Košarka

14.04.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 107 : 69 Budućnost VOLI
14.04.2019 19:00 Sloboda 73 67 : 70 HEO
14.04.2019 Derventa 72 : 60 WBS
Finale Treća utakmica
14.04.2019 20:00 Orlovi 2 89 : 60 Igman

Odbojka

Finale Treća utakmica
14.04.2019 14:00 Maglić 3 : 1 Ljubinje
14.04.2019 11:00 Inova 3 : 0 Derventa
14.04.2019 13:00 Smeč DN 3 : 0 Kotor Varoš
14.04.2019 15:00 Servitium 1 : 3 Pliva

Rukomet

14.04.2019 15:00 Hercegovac 22 : 37 Kotor Varoš
14.04.2019 17:30 Čelinac 25 : 27 Mladost
1/4 Finale
14.04.2019 17:00 Borac M:TEL 33 : 22 Slavija
14.04.2019 14:00 Travnik AG 31 : 31 RA Čapljina
14.04.2019 15:00 Neretva 23 : 27 Bosna
14.04.2019 19:00 Radnički 30 : 25 Briješće
14.04.2019 13:30 Borac 39 : 9 Borja
14.04.2019 18:00 Nestro grupa Brod 18 : 19 Radnik
Ognjen9 je podelio utakmicu
Tabela 3.kan.sjever ima ja mislim grešku posavina ima 10 bodova a ljiljani 3 manje po ovoj tabeli... provjerite to malo... pozzz