5.set
15 : 12

Maglić bolji od Modriče

26.10.2019 Administrator DC

Odbojkaši Maglića savladali su na svom terenu Modriču sa 3:2 u 5. kolu Premijer lige BiH.

Od očaja do sjaja, mogao bi se ukratko opisati nastup fočanskih odbojkaša. Gosti su dobili prva dva seta 22:25 i 16:25.

Domaćin se tada budi i uspijeva da napravi veliki preokret. Maglić je dobio naredna tri seta  25:21, 25:20, 15:12.

Teška utakmica, velika borba sa obje strane mreže i velika pobjeda za tim iz Foče, koji je na odličnom trećem mjestu sa šest bodova i to sa dva meča manje od dvije vodeće ekipe Jedinstva i Kaknja.

Naredni meč Fočaci igraju u srijedu, opet na svom terenu, protiv Tempa iz Ražljeva kod Brčkog.

izvor: radio Foča