4.set
18 : 25

Odbojkašice Igman Nature bez poraza odlaze na zimsku pauzu

15.12.2019 Administrator DC

Odbojkašice Igman Nature u devetom kolu Super lige FBiH savladale su HŽOK Smeč Široki Brijeg rezultatom 1:3.

Za Ilidžanke je ovo bio deveti trijumf, što znači da na zimsku pauzu odlaze bez poraza kao suvereni lideri prvenstva.

Prvi set u dvorani Pecara donio je bolju igru domaćih odbojkašica, koje su dobile set sa 25:18. U drugom setu bude se izabranice Damira Bahića i dobijaju set sa 20:25, da bi i dramatičan treći set okrenule u svoju korist rezultatom 22:25.

Konačan trijumf potvrđen je u četvrtom setu koje su Ilidžanke dobile sa 18:25.

Nastavak prvenstva je u februaru, a samo čudo bi se trebalo desiti da Ilidžanke ne osvoje prvo mjesto i ne izbore plasman u playoff za popunu PLBiH.