XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 123 utakmica za dan
Subota, 23 Mart 2019

Fudbal

23.03.2019 15:00 Inđija 2 : 0 Zlatibor
23.03.2019 15:00 Sindjelić 1 : 0 Javor
23.03.2019 15:00 Budućnost 2 : 1 Metalac
23.03.2019 15:00 Bežanija 3 : 2 OFK Žarkovo
23.03.2019 15:00 Novi Pazar 0 : 1 TSC
23.03.2019 15:00 Radnički 1923 2 : 0 Bečej 1918
23.03.2019 18:30 Borac 0 : 1 Trajal
23.03.2019 15:00 Sloboda 3 : 3 Teleoptik
23.03.2019 14:30 Sutjeska 1 : 2 Željezničar Sport Team
23.03.2019 14:30 Drina 1 : 0 Kozara
23.03.2019 14:30 Sloga 0 : 0 Borac
23.03.2019 14:30 Sloboda 0 : 2 Tekstilac
23.03.2019 14:30 Slavija 2 : 0 Podrinje
23.03.2019 14:30 Alfa Modriča 0 : 0 Rudar Prijedor
23.03.2019 14:30 Karanovac 3 : 2 Ljubić
23.03.2019 14:30 Sloboda 0 : 0 Laktaši
23.03.2019 14:30 Sloga(D) 1 : 1 Proleter
23.03.2019 14:30 Borac 2 : 0 Sloga(T)
23.03.2019 14:30 Mladost(G) 0 : 1 Budućnost
23.03.2019 14:30 Bratstvo 3 : 1 Proleter
23.03.2019 14:30 Leotar 0 : 1 Jedinstvo(Bč)
23.03.2019 14:30 Borac 3 : 1 Lijevče
23.03.2019 14:30 Progres 3 : 0 Partizan
23.03.2019 14:30 OFK Lauš 2 : 1 Čelinac
23.03.2019 14:30 OFK Pridjel 1 : 1 Mineral
23.03.2019 14:30 Mladost Farmaprom 4 : 2 Gomionica
23.03.2019 16:00 Vilusi 0 : 2 Ratar
23.03.2019 15:30 Budućnost 2 : 0 Mramor
23.03.2019 15:30 Lokomotiva 3 : 2 Svatovac
23.03.2019 15:30 Sloga 3 : 1 Radnički
23.03.2019 15:30 Priluk 4 : 1 Odžak 102
23.03.2019 15:30 Krivaja 6 : 0 Ilijaš
23.03.2019 15:30 Borac 1 : 1 Pobjeda
23.03.2019 15:30 Stolac 6 : 1 Turbina
23.03.2019 15:30 Tomislav 2 : 0 Sloga
23.03.2019 15:30 Sloga(P) 2 : 2 Napredak
23.03.2019 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Proleter
23.03.2019 15:30 Grivice 2 : 0 Mladost(S)
23.03.2019 13:00 Lokomotiva 5 : 1 Gradina
23.03.2019 15:00 Iskra 2 : 0 Alfa Modriča
23.03.2019 15:00 SFK 2000 13 : 0 Banja Luka
23.03.2019 15:00 Emina 5 : 1 Radnik Bumerang
23.03.2019 12:00 Metalleghe BSI 1 : 0 Sloboda
23.03.2019 13:00 Rudar 3 : 2 Bosna Union
23.03.2019 13:00 Žepče 1 : 0 Kiseljak
23.03.2019 13:00 TOŠK 1 : 0 FK Vitez
23.03.2019 13:00 Radnik 1 : 1 Iskra
23.03.2019 13:00 Troglav 1918 1 : 1 GOŠK
23.03.2019 13:00 Brotnjo 0 : 2 Grude
23.03.2019 10:00 Metalleghe BSI 3 : 0 Sloboda
23.03.2019 11:00 Radnik 5 : 1 Slavija
23.03.2019 11:00 Žepče 1 : 2 Kiseljak
23.03.2019 11:00 TOŠK 3 : 0 FK Vitez
23.03.2019 11:00 Radnik 1 : 2 Iskra
23.03.2019 11:00 Brotnjo 2 : 1 Grude
23.03.2019 10:00 Borac 11 : 0 Sloga(S)
23.03.2019 10:00 Kozara 2 : 1 Željezničar
23.03.2019 10:00 Mineral 9 : 1 Rudar Prijedor
23.03.2019 09:30 Tekstilac Kort 1 : 1 Modriča
23.03.2019 10:00 Sloboda 3 : 0 Proleter
23.03.2019 11:30 Borac 3 : 0 Radnik Urije
23.03.2019 11:30 Kozara 11 : 1 Željezničar
23.03.2019 11:30 Mineral 5 : 0 Rudar Prijedor
23.03.2019 11:30 Tekstilac Kort 0 : 2 Modriča

Futsal

23.03.2019 18:00 Zrinjski 4 : 2 Kaskada
23.03.2019 18:00 Mostar SG Staklorad 2 : 1 Seljak
23.03.2019 Leotar 0 : 3 Salines
23.03.2019 18:00 Brotnjo 8 : 2 Centar
23.03.2019 20:00 Nevesinje 6 : 1 Kotor Varoš
23.03.2019 20:00 Brčko Zdravlje 1 : 6 Brod
23.03.2019 20:00 Ljubinje 9 : 11 Šampion
23.03.2019 17:30 Čelinac 6 : 4 Viktorija
23.03.2019 18:30 Starčevica 7 : 3 Gradiška

Košarka

23.03.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 106 : 101 Partizan NIS 1:0
23.03.2019 19:00 Bratunac 91 : 75 Bosna Royal
23.03.2019 20:00 Student 92 : 80 Kakanj
23.03.2019 17:00 Prijedor 63 : 74 Slavija 1996
23.03.2019 14:00 Student-Igokea 88 : 78 Obilić
23.03.2019 18:00 Drina-Princip 79 : 68 Leotar
23.03.2019 Teslić 82 : 61 Šamac
23.03.2019 Rudar 2015 55 : 85 Zvornik Basket
23.03.2019 21:00 Ušće 77 : 84 Mladost
23.03.2019 20:00 Kozara 88 : 57 Una
23.03.2019 19:00 Leotar 03 80 : 68 Play Off Ultra
23.03.2019 19:00 Mladi Krajišnik 65 : 62 Čelik Subor
Polufinale Treća utamica
23.03.2019 20:00 Igman 68 : 66 Feniks

Odbojka

1/4 Finala Prva utakmica
23.03.2019 18:00 Modriča 0 : 3 Mladost
23.03.2019 16:30 Majevica 0 : 3 Kakanj 78
23.03.2019 18:00 Radnik 1 : 3 Domaljevac
23.03.2019 18:00 Jedinstvo 1 : 3 Borac
Polufinale Prva utakmica
23.03.2019 Tempo 0 : 3 Ljubinje
23.03.2019 Maglić 3 : 1 Drina
23.03.2019 19:00 Ilijaš 0 : 3 Gradina-Herceg
1/4 Finala Prva utakmica
23.03.2019 19:00 Smeč 1 : 3 BL Volley
23.03.2019 19:00 Maglić 0 : 3 Gacko
23.03.2019 19:00 Derventa 0 : 3 Ljubinje
23.03.2019 15:30 Slavija 0 : 3 HE na Drini
23.03.2019 15:00 Radnik 0 : 3 Inova
23.03.2019 19:00 Prijedor 3 : 0 Laktaši
23.03.2019 12:00 Drina 1 : 3 Libero
23.03.2019 13:00 Mladost 3 : 2 Jahorina 2
23.03.2019 14:30 Velež 1 : 3 Zelengora
23.03.2019 13:00 OK Leotar 3 : 0 Gacko 2
23.03.2019 19:00 Žepče 0 : 3 Vitez
23.03.2019 15:00 Maglaj 3 : 0 Bosna
23.03.2019 19:00 Orašje 3 : 0 Gračanica Fortex
23.03.2019 17:00 Troglav 1 : 3 Alipašino Polje
23.03.2019 18:00 Vogošća 0 : 3 Ilijaš
23.03.2019 14:30 Igman 3 : 2 Smeč
23.03.2019 18:00 Napredak 3 : 0 Zavidovići
23.03.2019 17:00 Željezara 3 : 1 Tuzla
23.03.2019 16:00 Ljubuški 0 : 3 Centar ORT

Rukomet

23.03.2019 19:00 Sloga(D) 30 : 24 Sloga(GV-U)
23.03.2019 19:00 Bosna 39 : 24 Derventa
23.03.2019 19:00 Slavija 37 : 25 Goražde
23.03.2019 18:30 Konjuh 30 : 25 Zrinjski
23.03.2019 19:00 Maglaj 24 : 22 Gračanica
23.03.2019 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 32 : 27 Jedinstvo 2015
23.03.2019 19:00 Krivaja 39 : 24 Žepče
23.03.2019 19:00 Sloboda 36 : 21 Čelik Junior
23.03.2019 19:00 Kakanj 34 : 28 BosnaTS
23.03.2019 19:00 Vogošča Poljine Hills 2 23 : 36 Travnik AG
23.03.2019 20:00 RA Čapljina 23 : 21 Radnički