XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 197 utakmica za dan
Nedelja, 12 Novembar 2017

Fudbal

12.11.2017 13:30 Zvijezda 09 0 : 0 Sutjeska
12.11.2017 11:00 Jedinstvo 1 : 1 BSK
12.11.2017 13:30 Mladost(BS) 1 : 1 Mladost(R)
12.11.2017 13:30 Sloga 1 : 1 Budućnost
12.11.2017 13:30 Velež 3 : 0 Famos
12.11.2017 13:30 Jedinstvo(Br) 3 : 2 Drina HE
12.11.2017 13:30 OFK Šekovići 2 : 0 Lokanj
12.11.2017 13:30 Lokomotiva 4 : 1 Vlasenica
12.11.2017 13:30 Podrinje 2 : 0 Milići
12.11.2017 13:30 Radnički 1 : 1 Jedinstvo
12.11.2017 13:30 OFK Trnovica 3 : 1 Čelopek
12.11.2017 13:30 Omladinac 7 : 2 Majevica
12.11.2017 13:30 BSK Ledinci 0 : 1 Bratstvo
12.11.2017 13:30 Zadrugar 1 : 0 Partizan
12.11.2017 14:00 Rudanka 3 : 0 Sloga(J)
12.11.2017 14:00 Zvijezda 3 : 0 Sloga(DP)
12.11.2017 13:30 Borac 2 : 2 OFK Brdo
12.11.2017 13:30 Partizan 3 : 2 OFK Lauš
12.11.2017 13:30 Lijevče 3 : 2 Milan
12.11.2017 13:30 Čelinac 1 : 3 FSA
12.11.2017 13:30 Sloga 1 : 1 Gorica
12.11.2017 14:00 Crvena zvijezda 2 : 2 Obilić
12.11.2017 14:00 Čelik 1 : 4 Rudar 1925
12.11.2017 14:00 Grčica 2 : 1 Jedinstvo
12.11.2017 14:00 Slijepčevići 3 : 3 Mladost(T)
12.11.2017 14:00 Jugović 4 : 0 Zadrugar
12.11.2017 14:00 Mladost(S) 6 : 0 Sava 04
12.11.2017 14:00 OFK Brezik 1 : 0 Gredice
12.11.2017 13:30 Brzi 0 : 0 Gomjenica
12.11.2017 13:30 Mrakovica 0 : 5 Bratstvo
12.11.2017 13:30 Radnik 2 : 0 Podgrmeč
12.11.2017 13:30 Slaven 0 : 2 Plamen
12.11.2017 14:00 Skugrić 1964 4 : 1 Kladari Gornji
12.11.2017 14:00 Bratstvo 2 : 1 Pelagićevo
12.11.2017 14:00 Trebavac 0 : 2 Hajduk
12.11.2017 14:00 Borac(BL) 1 : 1 Ukrina
12.11.2017 14:00 Crkvina 3 : 1 Mladost
12.11.2017 14:00 Rudar 4 : 3 Liješće
12.11.2017 14:00 Borac(0) 1 : 1 Vučijak
12.11.2017 13:30 Šnjegotina 1 : 2 Gomionica
12.11.2017 13:30 Rekreativo 1 : 3 Krajina
12.11.2017 13:30 OFK Banja Luka 2017 0 : 3 Budućnost
12.11.2017 13:30 Vrbas 3 : 0 Mladost Farmaprom
12.11.2017 13:30 Sloga Nektar 3 : 0 Džaja
12.11.2017 13:30 Sloboda 2 : 2 Miloš Obilić
12.11.2017 13:30 OFK Janja 2009 0 : 1 Balatun
12.11.2017 13:30 Priboj 2 : 1 Stević Jovan
12.11.2017 13:30 Semberija 1 : 0 Obarska
12.11.2017 13:30 Novo doba 1 : 1 Drina
12.11.2017 14:00 Mladost(ST) 0 : 4 Posavina
12.11.2017 14:00 Zvijezda 4 : 2 Partizan
12.11.2017 13:30 Kolektiv 3 : 0 Modran
12.11.2017 11:30 Međaši 4 : 2 Pobjeda
12.11.2017 13:30 Ljeskovac 3 : 2 VSK
12.11.2017 13:30 Koridor 2011 1 : 1 Sava
12.11.2017 13:30 Radnik Urije 1 : 7 Kiseljak
12.11.2017 13:00 Radnički (P) 1 : 0 Teleoptik
12.11.2017 13:00 Bežanija 2 : 0 Novi Pazar
12.11.2017 13:00 Budućnost 4 : 0 Jagodina
12.11.2017 16:00 Brekovica 78 3 : 0 Novi Travnik
12.11.2017 16:00 Radnik 5 : 0 Krajišnik
12.11.2017 16:00 Žepče 0 : 1 Usora
12.11.2017 16:00 Pobjeda 1 : 2 Moševac
12.11.2017 16:00 Radnik 0 : 1 Goražde
12.11.2017 16:00 Azot 2 : 1 Bosna Union
12.11.2017 13:30 Dinamo 1 : 1 Seona
12.11.2017 13:30 Sloga 2 : 0 Gradina
12.11.2017 13:30 Lokomotiva 4 : 2 Svatovac
12.11.2017 13:30 Mramor 5 : 1 Dizdaruša
12.11.2017 13:30 Priluk 0 : 1 Budućnost
12.11.2017 13:30 Mladost 2 : 1 Radnički
12.11.2017 13:30 Prokosovići 3 : 2 Bosna(M)
12.11.2017 13:30 Ingram 3 : 1 Bosna(K)
12.11.2017 13:30 Turbina 0 : 1 Stolac
12.11.2017 13:30 Sloga(U-DV) 1 : 0 Kamešnica
12.11.2017 13:30 Brotnjo 0 : 1 Posušje
12.11.2017 13:30 Grude 1 : 0 Sloga(Lj)
12.11.2017 13:30 Neum 0 : 1 Rama
12.11.2017 13:30 Branitelj 0 : 2 Klis
12.11.2017 13:30 Troglav 1918 1 : 5 Tomislav
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 0 : 0 Koraj
12.11.2017 13:30 Doboj Istok 1 : 3 DSK
12.11.2017 13:30 Biberovo Polje 0 : 1 Čelić
12.11.2017 13:30 Orahovica 74 6 : 1 Mladost(T)
12.11.2017 13:30 Mladost(P) 0 : 1 Proleter
12.11.2017 13:30 Vražići 92 3 : 2 Rijeka
12.11.2017 13:30 Gornji Rahić 3 : 0 Željezničar
12.11.2017 13:30 Tramošnica 2 : 2 Dubrave
12.11.2017 13:30 Odžak 102 1 : 0 Hajduk
12.11.2017 13:30 Sloga(T) 2 : 0 Dragovoljac
12.11.2017 13:30 HAŠK Napredak 2 : 1 Bok
12.11.2017 13:30 19 srpanj 1 : 1 Vitanovići 78
12.11.2017 13:30 Mladost(DS) 2 : 1 Napredak
12.11.2017 13:30 Mladost(S) 3 : 2 Sloga(P)
12.11.2017 13:30 Graničar 1 : 2 Polet
12.11.2017 13:30 Napredak 1 : 4 OFK Vida
12.11.2017 13:30 Trebava 3 : 1 Posavina
12.11.2017 13:30 12 decembar 3 : 1 OFK Međiđa
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Omladinac 68
12.11.2017 13:30 Voćar 3 : 0 Ograđenovac
12.11.2017 Pribava 3 : 2 Turija
12.11.2017 Mladost(D) 0 : 3 Mramor
12.11.2017 Sloga 1 : 0 Orahovica 77
12.11.2017 Rudar 2 : 2 Stjepan Polje
12.11.2017 Borac 1 : 0 Bukovik
12.11.2017 Polet 2 : 0 Mladost(VB)
12.11.2017 Jedinstvo 7 : 0 BSK
12.11.2017 Grivice 3 : 0 Mladost(GŽ)
12.11.2017 Napredak 1 : 0 Vrana
12.11.2017 Srnica 6 : 1 OFK Tuzla
12.11.2017 Rudar 1 : 0 Mladost 78
12.11.2017 Omladinac RMU 1 : 3 Omazići 1937
1/8 Finala
12.11.2017 13:30 Modriča 2 : 5 Brotnjo
12.11.2017 14:00 SFK 2000 11 : 0 Fortuna
12.11.2017 13:30 Sana 2014 5 : 0 Jedinstvo
12.11.2017 13:00 Željezničar 2011 0 : 3 Radnik Bumerang
12.11.2017 13:30 Široki Brijeg 1 : 4 Emina
12.11.2017 13:30 Čelik 1 : 5 Sloga
12.11.2017 12:00 Krajina 1 : 0 Kozara
12.11.2017 12:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Jedinstvo
12.11.2017 12:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Sloga
12.11.2017 13:00 Iskra 3 : 0 Novi Travnik
12.11.2017 13:00 Stolac 0 : 0 Tomislav
12.11.2017 12:00 Gradina 5 : 1 Napredak
12.11.2017 12:00 Podrinje 0 : 6 Drina
12.11.2017 12:00 Budućnost 3 : 0 Sloga(T)
12.11.2017 12:00 Radnički 2 : 3 Sloga(GC)
12.11.2017 12:00 Bratstvo 7 : 1 Tekstilac Kort
12.11.2017 12:00 Jedinstvo 3 : 2 Ilićka 01
12.11.2017 12:00 Proleter 1 : 4 Sloga
12.11.2017 12:00 Alfa 0 : 4 Orašje
12.11.2017 10:00 Krajina 1 : 0 Kozara
12.11.2017 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Jedinstvo
12.11.2017 10:00 Rudar Prijedor 4 : 0 Sloga
12.11.2017 11:00 Iskra 0 : 1 Novi Travnik
12.11.2017 11:00 Stolac 0 : 3 Tomislav
12.11.2017 10:00 Gradina 1 : 1 Napredak
12.11.2017 10:00 Podrinje 2 : 3 Drina
12.11.2017 10:00 Budućnost 7 : 0 Sloga(T)
12.11.2017 10:00 Radnički 1 : 1 Sloga(GC)
12.11.2017 10:00 Bratstvo 2 : 0 Tekstilac Kort
12.11.2017 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Ilićka 01
12.11.2017 10:00 Proleter 0 : 2 Sloga
12.11.2017 10:00 Alfa 4 : 2 Orašje
12.11.2017 10:00 Drina 3 : 0 Napredak
12.11.2017 10:00 Mineral 7 : 2 Tekstilac Kort
12.11.2017 10:00 Željezničar 3 : 1 Sloboda
12.11.2017 10:00 Proleter 0 : 0 Rudar Prijedor
12.11.2017 10:00 Polet 1926 1 : 3 Borac
12.11.2017 10:00 Željezničar Sport Team 2 : 0 Alfa
12.11.2017 11:30 Mladost 2 : 0 Leotar
12.11.2017 12:00 Mineral 1 : 0 Tekstilac Kort
12.11.2017 12:00 Željezničar 0 : 2 Sloboda
12.11.2017 15:00 Proleter 1 : 2 Rudar Prijedor
12.11.2017 12:00 Polet 1926 1 : 2 Borac
12.11.2017 15:30 Željezničar Sport Team 4 : 0 Alfa
12.11.2017 10:00 Mladost 0 : 2 Leotar

Futsal

12.11.2017 19:00 Brčko Zdravlje 5 : 3 Nevesinje
12.11.2017 19:00 Brotnjo 5 : 4 Željezničar
12.11.2017 17:30 Zrinjski 2 : 1 Leotar
12.11.2017 17:00 Šampion 3 : 3 Obilić
12.11.2017 20:00 Glavica 4 : 3 Brod
12.11.2017 20:00 Glasinac 4 : 0 Derventa

Košarka

12.11.2017 17:00 Crvena zvezda MTS 84 : 77 FMP
12.11.2017 21:00 Union Olimpija 94 : 85 MZT Skopje Aerodrom
12.11.2017 19:00 Budućnost VOLI 66 : 60 Cedevita
12.11.2017 Bosna Royal 71 : 65 Spars
12.11.2017 Rogatica 64 : 72 Sokolac
12.11.2017 Mladost Bulldogs 76 : 90 Kozara
12.11.2017 Ušće 68 : 83 Lijevče
12.11.2017 Mladost 68 : 54 Una
12.11.2017 Sloboda 73 60 : 64 Borac 72

Odbojka

12.11.2017 18:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Gradiška
12.11.2017 Ilijaš 3 : 0 Mladost
12.11.2017 Breza 1934 3 : 0 Ilidža
12.11.2017 Olovo 3 : 2 Krivaja
12.11.2017 Gacko 3 : 1 BL Volley
12.11.2017 18:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Maglić
12.11.2017 18:00 Ljubinje Bankom 3 : 1 Derventa
12.11.2017 ŽOK Leotar 3 : 1 OK Leotar
12.11.2017 Zelengora 0 : 3 Rudo
12.11.2017 Mladost 1 : 3 Stakorina
12.11.2017 Drina 2 : 3 Radnik 2
12.11.2017 Bratunac 3 : 0 Rudar
12.11.2017 Nikos Kanbera 2 : 3 Kotor Varoš
12.11.2017 Gračanica Forteks 3 : 0 Maglaj
12.11.2017 Gradina-Herceg 1 : 3 Lukavac
12.11.2017 Bihać Preminger 0 : 3 Bosna
12.11.2017 Smeč 3 : 0 Žepče
12.11.2017 Igman 2 : 3 Smeč
12.11.2017 Novi Grad 2 : 3 Troglav
12.11.2017 Vogošća 1 : 3 Čapljina

Rukomet

12.11.2017 Kozara 35 : 17 Prijedor 2
12.11.2017 Laktaši 31 : 31 Srbac
12.11.2017 Mira 31 : 25 Dubica
12.11.2017 Nestro grupa Brod 22 : 29 Knežopoljka
12.11.2017 Radnik 27 : 15 Rogatica