0 : 7
0 : 3

Liverpul ponizio Palasa

19.12.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Liverpula deklasirali su Kristal Palas na startu 14. kola Premijer lige. liverpul je slavio u gostima sa 7-0.

Već u trećoj minuti, Minamino je pogodio za vodstvo gostiju. Palas se dobro držao do desetak minuta pred kraj poluvremena. Prvo je Sadio Mane u 35. minuti pogodio za 2-0 da bi Firmino u 44. minuti pogodio za 3-0.

U nastavku susreta, Liverpul je nastavio sa sjajnom igrom. U 52. minuti, Henderson je pogodio za 4-0. Potom je uŔao u igru Salah. Prvo je asistirao Firminu za peti gol a onda je postigao dva te je tako Liverpul doŔao do 7-0.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Crystal Palace Liverpool