XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 340 utakmica za dan
Nedelja, 23 Maj 2021

Fudbal

23.05.2021 17:00 Krupa : Olimpik
23.05.2021 17:00 Sarajevo : Radnik
23.05.2021 17:00 Široki Brijeg : Mladost
23.05.2021 17:00 Velež : Sloboda
23.05.2021 17:00 Borac : Tuzla City
23.05.2021 17:00 Zrinjski : Željezničar
23.05.2021 17:00 Omarska : Progres
23.05.2021 17:00 Sloboda : Borac
23.05.2021 17:30 Sloga : Polet 1926
23.05.2021 17:30 Ilićka 01 : Milići
23.05.2021 17:00 Naprijed : FSA
23.05.2021 17:00 Lijevče : Gorica
23.05.2021 17:00 Svodna : Crni vrh
23.05.2021 17:00 Bratstvo : Sloga
23.05.2021 17:00 Mladost : Krajina
23.05.2021 17:00 Zvijezda : Vranjak
23.05.2021 17:00 Hajduk : Ozren
23.05.2021 17:00 Ukrina : Skugrić
23.05.2021 17:00 Željezničar : Sloga
23.05.2021 17:00 Sloga : Rudanka
23.05.2021 17:00 Hajduk : Borac
23.05.2021 16:30 Rudar 1925 : Mladost
23.05.2021 16:30 Podrinje : Omladinac
23.05.2021 16:30 Sloga : Partizan
23.05.2021 16:30 Tabanci : OFK Trnovica
23.05.2021 16:30 Čelopek : Lokanj
23.05.2021 16:30 OFK Janja 2009 : OFK Šekovići
23.05.2021 16:30 Sloboda : Zadrugar
23.05.2021 16:30 Jedinstvo : Lokomotiva
23.05.2021 17:00 Slaven : Ljubija
23.05.2021 17:00 Radnik Urije : Berek 1975
23.05.2021 17:00 7. Republika : Moštanica
23.05.2021 17:00 Mrakovica : Kozara
23.05.2021 17:00 Brzi : Rudar
23.05.2021 17:00 Rasavci : Knežopoljac
23.05.2021 17:00 OFK Ravan : Kiseljak
23.05.2021 17:00 Podgrmeč : Gomjenica
23.05.2021 17:30 13 Skojevki : Mladi Krajišnik
23.05.2021 17:30 Potkozarje : Torpedo
23.05.2021 17:30 Kozara : Sloboda
23.05.2021 17:30 Sloga DIPO : Obradovac
23.05.2021 17:00 Polet : Borac
23.05.2021 17:00 Biseri : Omladinac
23.05.2021 17:00 Laminci : Kalemi
23.05.2021 17:00 Župa : Borac
23.05.2021 17:00 Omladinac : Borac
23.05.2021 17:00 Rekreativo : Budućnost
23.05.2021 17:00 OFK Spartak 2013 : Šnjegotina
23.05.2021 17:30 OFK Banja Luka : Mladost
23.05.2021 17:30 Gomionica : Karanovac
23.05.2021 17:30 Polet Krajišnik : Vrbas
23.05.2021 17:00 Polet : Borac (Osinja)
23.05.2021 17:00 Zadrugar : Mineral
23.05.2021 17:00 Sloga : Rudar
23.05.2021 17:00 Borac (Kotorsko) : BSK
23.05.2021 17:00 Ozrenski sokolovi : Liješće
23.05.2021 17:30 Budućnost Red Star : Crvena zvijezda
23.05.2021 17:30 Majevica : OFK Brezik
23.05.2021 17:30 Strijelac : Obilić
23.05.2021 17:30 Mladost 2003 : Jedinstvo
23.05.2021 17:30 Mladost (Sandići) : Grčica
23.05.2021 17:30 Borac : Slijepčevići
23.05.2021 17:30 Gredice : Zadrugar
23.05.2021 17:30 Mladost (Lončari) : Jugović
23.05.2021 17:00 Jasenica : Pecka
23.05.2021 17:00 Borac : Radnički
23.05.2021 17:00 Birač : Polet
23.05.2021 17:00 Jadar : Branjevo
23.05.2021 17:00 Budućnost : Jardan
23.05.2021 17:30 Ratar : Vilusi
23.05.2021 17:30 Bratstvo (K) : Stevan Dukić
23.05.2021 17:30 Bratstvo (O) : Romanovci
23.05.2021 17:00 Bratstvo : Borac
23.05.2021 17:00 Polet : Budućnost
23.05.2021 17:00 Vrbas : Mladost
23.05.2021 17:30 Budućnost : Proleter
23.05.2021 17:30 Sloga 94 : Jedinstvo
23.05.2021 17:30 Magnojević 2001 : Piperci
23.05.2021 17:30 Koridor 2011 : Ljeljenča
23.05.2021 17:30 Stević Jovan : Omladinac
23.05.2021 17:30 Kovačići 08 : Gorica
23.05.2021 Modran : Glogovac
23.05.2021 Polet : Sloga Junajted
23.05.2021 Tavna : Ljeskovac
23.05.2021 VSK : Sloga
23.05.2021 OFK Batković : Građanski
23.05.2021 17:30 Vis Simm Bau : Orašje
23.05.2021 17:30 Posušje : Jedinstvo
23.05.2021 17:30 Radnik : Bratstvo
23.05.2021 17:30 Rudar : Novi Travnik
23.05.2021 17:30 Kiseljak : Radnik
23.05.2021 17:30 Vlašić : FK Vitez
23.05.2021 17:30 Brekovica 78 : Podgrmeč
23.05.2021 17:30 Sloga : Rudar
23.05.2021 17:30 Vitez : Krajina
23.05.2021 17:30 Dinamo : Radnički
23.05.2021 17:30 Bosna (Mionica) : Priluk
23.05.2021 17:30 Gradina : Gornji Rahić
23.05.2021 17:30 Orahovica 74 : Mramor
23.05.2021 17:30 Dizdaruša : Svatovac
23.05.2021 17:30 Seona : Lokomotiva
23.05.2021 17:30 Mladost : Bosna (Kalesija)
23.05.2021 17:30 Pobjeda : Stupčanica
23.05.2021 17:30 SAŠK Napredak : UNIS
23.05.2021 17:30 Ilijaš : Natron
23.05.2021 17:30 Azot : Famos
23.05.2021 17:30 Moševac : Mošćanica
23.05.2021 17:30 Borac : Usora
23.05.2021 17:30 Troglav 1918 : Ljubuški
23.05.2021 17:30 Sloga : Tomislav
23.05.2021 17:30 Rama : Bjelopoljac
23.05.2021 17:30 Brotnjo : Kamešnica
23.05.2021 17:30 Kostrč : Hajduk
23.05.2021 17:30 Mladi zadrugar : Napredak
23.05.2021 17:30 Mladost (S) : Dragovoljac
23.05.2021 17:30 Bok : 19 srpanj
23.05.2021 17:30 Mladost (DS) : Sloga (P)
23.05.2021 17:30 Mladost (D) : Vitanovići 78
23.05.2021 17:30 Sloga (T) : Frankopan
23.05.2021 17:00 NK Novi Šeher : NK Žepče
23.05.2021 17:00 FK Borac Tetovo : NK Nemila
23.05.2021 17:00 NK Vareš : NK Napredak
23.05.2021 17:00 NK Proleter : NK Fortuna
23.05.2021 10:00 Stup : Bojnik
23.05.2021 10:00 Vratnik : Ozren
23.05.2021 10:00 Pofalićki : Jedinstvo
23.05.2021 10:00 Igman : Mladost
23.05.2021 10:00 Saobraćajac : Omadinac
23.05.2021 10:00 El Tarik : Butmir
23.05.2021 14:30 Međugorje : Blagaj
23.05.2021 14:30 Višići : Sport talent
23.05.2021 14:30 Iskra : Branitelj
23.05.2021 17:30 Romari : OFK Lugovi
23.05.2021 17:30 Katarina : Šantići
23.05.2021 17:30 Bilalovac : Kaćuni
23.05.2021 17:30 Brnjaci : Fojnica
23.05.2021 17:30 Nova Bila : Dnoluka
23.05.2021 17:30 Metalleghe-BSI : Gorica
23.05.2021 17:30 Mladost : Elektrobosna
23.05.2021 17:00 Drinovci : Mesihovina
23.05.2021 17:00 Šujica : Šator
23.05.2021 17:00 Junak : Kupres 97
23.05.2021 Jahorina : Radnički
23.05.2021 BKB : Drina
23.05.2021 17:30 Podrinje : Pribava
23.05.2021 17:30 Stjepan Polje : Špionica 1953
23.05.2021 17:30 Polet : Bukovik
23.05.2021 17:30 DSK : 25 maj
23.05.2021 17:30 Sloga : Željezničar
23.05.2021 17:30 Mladost (Doborovci) : Rudar
23.05.2021 17:30 BSK : Mladost (Puračić)
23.05.2021 17:30 Tramošnica : Mladost
23.05.2021 17:30 HAŠK Napredak : OFK Brčko
23.05.2021 17:30 Korpar : Dinamo 75
23.05.2021 17:30 Krušik : OFK Tuzla
23.05.2021 17:30 Mladost (Suha) : Rainci
23.05.2021 17:30 Slatina : Vrana
23.05.2021 17:30 Grivice : Napredak
23.05.2021 17:30 Rudar : Srnica
23.05.2021 17:30 Izbor : Sloboda
23.05.2021 17:30 Voćar : Ograđenovac
23.05.2021 17:30 Napredak : Trebava
23.05.2021 17:30 OFK Međiđa : Graničar
23.05.2021 17:30 Biberovo Polje : Mionica 85
23.05.2021 17:30 OFK Vida : Željezničar
23.05.2021 17:30 12 decembar : Koraj
23.05.2021 11:00 Mladost : Memići
23.05.2021 11:00 Gornje Dubrave : Bijeljevac
23.05.2021 17:30 Arsenal : Jedinstvo
23.05.2021 17:30 Kom : Igalo
23.05.2021 17:30 Grbalj : Ibar
23.05.2021 17:30 Berane : Drezga
23.05.2021 17:30 Bokelj : Mornar
23.05.2021 17:00 Arsenal : Brighton
23.05.2021 17:00 Aston Villa : Chelsea
23.05.2021 17:00 Fulham : Newcastle United
23.05.2021 17:00 Leeds United : West Bromwich Albion
23.05.2021 17:00 Leicester City : Tottenham Hotspur
23.05.2021 17:00 Liverpool : Crystal Palace
23.05.2021 17:00 Manchester City : Everton
23.05.2021 17:00 Sheffield United : Burnley
23.05.2021 17:00 West Ham United : Southampton
23.05.2021 17:00 Wolverhampton : Manchester United
23.05.2021 00:00 Celta Vigo : Real Betis
23.05.2021 00:00 Eibar : Barcelona
23.05.2021 00:00 Granada : Getafe
23.05.2021 00:00 Huesca : Valencia
23.05.2021 00:00 Levante : Cádiz
23.05.2021 00:00 Osasuna : Real Sociedad
23.05.2021 00:00 Real Madrid : Villarreal
23.05.2021 00:00 Sevilla : Deportivo Alavés
23.05.2021 00:00 Real Valladolid : Atletico Madrid
23.05.2021 00:00 Elche : Athletic Club
23.05.2021 21:00 Angers SCO : Lille
23.05.2021 21:00 Brest : PSG
23.05.2021 21:00 Lens : Monaco
23.05.2021 21:00 Olympique Lyonnais : Nice
23.05.2021 21:00 Metz : Olympique Marseille
23.05.2021 21:00 Nantes : Montpellier
23.05.2021 21:00 Reims : Bordeaux
23.05.2021 21:00 Rennes : Nîmes
23.05.2021 21:00 Saint-Etienne : Dijon
23.05.2021 21:00 Strasbourg : Lorient
23.05.2021 20:45 Torino : Benevento
23.05.2021 20:45 Bologna : Juventus
23.05.2021 20:45 Sassuolo : Lazio
23.05.2021 20:45 Atalanta : Milan
23.05.2021 20:45 Spezia : Roma
23.05.2021 15:00 Internazionale : Udinese
23.05.2021 20:45 Napoli : Hellas Verona
23.05.2021 12:00 Gornji Rahić : Ilićka 01
23.05.2021 12:00 Sloga : Modriča
23.05.2021 12:00 Bratstvo : Proleter
23.05.2021 12:00 Mineral : Tekstilac Kort
23.05.2021 12:00 Orašje : Jedinstvo
23.05.2021 12:00 Bosna : Radnički
23.05.2021 12:00 Tuzla Siti : Sloga
23.05.2021 12:00 Seona : Podrinje
23.05.2021 12:00 Gradina : Budućnost
23.05.2021 12:00 Radnik : Drina
23.05.2021 12:00 Slaven : Lokomotiva
23.05.2021 12:00 Igman : Olimp
23.05.2021 12:00 Sutjeska : Famos (Vojkovići)
23.05.2021 12:00 Rudar : Željezničar
23.05.2021 12:00 Famos (Hrasnica) : Bosna
23.05.2021 12:00 Slavija : Goražde
23.05.2021 12:00 Vitez : Novi Travnik
23.05.2021 12:00 Fortuna : Vis Simm Bau
23.05.2021 12:00 Travnik : Radnik
23.05.2021 12:00 Krajina : OFK Spartak
23.05.2021 12:00 Podgrmeč : Borac
23.05.2021 12:00 Jedinstvo : Kozara
23.05.2021 12:00 Sloboda : Ljubić
23.05.2021 12:30 Grude : Leotar
23.05.2021 12:30 Čapljina : Branitelj
23.05.2021 12:30 Brotnjo : GOŠK
23.05.2021 12:30 Tomislav : Posušje
23.05.2021 12:30 Igman : Neum
23.05.2021 10:00 Gornji Rahić : Ilićka 01
23.05.2021 10:00 Sloga : Modriča Alfa
23.05.2021 10:00 Bratstvo : Proleter
23.05.2021 10:00 Mineral : Tekstilac Kort
23.05.2021 10:00 Orašje : Jedinstvo
23.05.2021 10:00 Bosna : Radnički
23.05.2021 10:00 Tuzla Siti : Sloga
23.05.2021 10:00 Seona : Podrinje
23.05.2021 10:00 Gradina : Budućnost
23.05.2021 10:00 Zvijezda 09 : Drina
23.05.2021 10:00 Slaven : Lokomotiva
23.05.2021 10:00 Igman : Olimp
23.05.2021 10:00 Rudar : Radnik (H)
23.05.2021 10:00 Rudar : Željezničar
23.05.2021 10:00 Famos (Hrasnica) : Bosna
23.05.2021 10:00 NK Vitez : Novi Travnik
23.05.2021 10:00 Fortuna : Vis Simm Bau
23.05.2021 10:00 Travnik : Radnik
23.05.2021 12:00 Progres : Mladost
23.05.2021 10:00 Krajina : OFK Spartak
23.05.2021 10:00 Željezničar Sport team : Rudar Prijedor
23.05.2021 10:00 Podgrmeč : Borac
23.05.2021 10:00 Jedinstvo : Kozara
23.05.2021 10:00 Sloboda : Ljubić
23.05.2021 10:00 OFK Brdo : Metalleghe BSI
23.05.2021 11:30 Jedinstvo : Crni vrh
23.05.2021 11:00 Jedinstvo : Mladost
23.05.2021 10:00 Stolac : Troglav 1918
23.05.2021 10:00 Grude : Leotar
23.05.2021 10:00 Čapljina : Branitelj
23.05.2021 10:00 Brotnjo : Gošk
23.05.2021 10:00 Tomislav : Posušje
23.05.2021 10:00 Igman : Neum
23.05.2021 12:00 Famos : Romanija
23.05.2021 12:00 OFK Glasinac 2011 : Olimp
23.05.2021 12:00 Omladinac : Mladost (R)
23.05.2021 12:00 Slavija : Drina He
23.05.2021 11:00 Ljubić : Tekstilac Kort
23.05.2021 11:00 Modriča Alfa : Rudar Prijedor
23.05.2021 11:00 Kozara : Sloga
23.05.2021 11:00 Željezničar Sport team : OFK Spartak 2013
23.05.2021 11:00 Borac : Polet 1926
23.05.2021 11:00 Borac : Mineral
23.05.2021 11:00 Proleter : Sloboda
23.05.2021 10:00 Budućnost : Čelinac
23.05.2021 10:00 Željezničar Sport Team : Lauš
23.05.2021 10:00 Spartak 2013 : BSK
23.05.2021 10:00 Mladost Farma Prom : Omladinac
23.05.2021 18:00 Naprijed : Vrbas
23.05.2021 10:00 Podrinje : Rudar 1925
23.05.2021 10:00 Zvijezda 09 : Zenit
23.05.2021 10:00 Drina : Ilićka 01
23.05.2021 10:00 Jedinstvo : Pelagićevo
23.05.2021 10:00 Borac : Radnik
23.05.2021 10:00 Sloboda : Lokomotiva
23.05.2021 10:00 Famos : Romanija
23.05.2021 10:00 Glasinac 2011 : Olimp
23.05.2021 10:00 Rudo : Mladost
23.05.2021 10:00 Slavija : Drina HE
23.05.2021 11:30 Jedinstvo : Mladost 1938
23.05.2021 11:30 Kolibri : Podgrmeč
23.05.2021 11:30 ABC : Sloga
23.05.2021 11:30 Željezničar : Krajišnik
23.05.2021 10:00 Novi Travnik : Brnjaci
23.05.2021 10:00 Fojnica : FK Vitez
23.05.2021 10:00 Iskra : Sportprevent
23.05.2021 10:00 Vlašić : Globus
23.05.2021 10:00 Travnik : AN Vrbas
23.05.2021 11:30 Brotnjo : Velež
23.05.2021 11:30 Neum : Čapljina
23.05.2021 11:00 Proleter : Kolibri
23.05.2021 11:00 Betaklub Tango : Gradina
23.05.2021 11:00 Eurofudbal : Tuzla Siti
23.05.2021 11:00 Sloboda : Bratstvo
23.05.2021 11:00 Budućnost : Radnički
23.05.2021 11:00 Zvijezda : Bambi
23.05.2021 10:00 Proleter : Kolibri
23.05.2021 10:00 Budućnost : Radnički
23.05.2021 10:00 Zvijezda : Bambi
23.05.2021 10:00 Mostar : Blagaj
23.05.2021 12:00 Šantići : Bilalovac CPU
23.05.2021 12:00 Novi Travnik : Brnjaci
23.05.2021 12:00 Rijeka : Romari
23.05.2021 17:00 Rijeka : Šantići
23.05.2021 17:00 FK Vitez : Novi Travnik
23.05.2021 Iskra : Sport Prevent
23.05.2021 10:00 Betaklub 10 : 1 Olimp
23.05.2021 16:00 Crvena zvezda : Sloga
23.05.2021 16:00 Spartak : Mašinac
23.05.2021 Viktorija : Donat
23.05.2021 Marjan : Neretva

Odbojka

23.05.2021 18:00 Drina : Ljubinje
23.05.2021 18:00 Crvena zvijezda : Glasinac
23.05.2021 18:00 Maglić : Slavija
23.05.2021 15:30 Kozara : Gradiška
23.05.2021 15:30 Inova : Vožd Prijedor
23.05.2021 12:00 Derventa : Panter

Rukomet

23.05.2021 Bijeljina : Prijedor
23.05.2021 Sloga 2 : Kozara (KD)
23.05.2021 ORK Borac : Drina
23.05.2021 Mladost : Hercegovina
23.05.2021 Višegrad : Jedinstvo 2015