0 : 0
Utakmica završena

Efikasni Vlaseničani (video)

29.08.2021 Tatjana Golijanin

Gosti iz Vlasenice su otišli kući sa velika tri boda. Prvo poluvrijeme, a naročito sam finiš bio je fudbalska poslastica. Čak tri gola su pala u samo pet minuta. Prvo je Janjušević pogodio za Vlasenicu u 40. minuti, pa Kovačević trese mrežu domaćina  u 43. i Vlasenica vodi sa 3:1, da bi Stevanović bio strelac za Rudar u 45. minuti. Na odmor se otišlo kod rezultata 2:3 za Vlasenicu. Prvi gol gostiju djelo je Stupara u 9. minuti, a na 1:1 poravnao je Božić. Njegov gol možete vidjeti u videu ispod.

U drugih 45 minuta igralo se mnogo mirnije, a trijumf Vlasenice učvrstio je Stupar svojim drugom golom u 62. minuti.

Rudar 1925 Ugljevik – Vlasenica 2:4 (2:3)

Ugljevik. Gradski stadion. Gledalaca:50. Sudija: Predrag Kićić ( Bijeljina). Strelci:  Božić 29. Stevanović 45.(Rudar ). Stupar 9. 62. Janjušević 40. Kovačević 43. (Vlasenica).

Rudar 1925 Ugljevik: Simojlović, Bumbić, Tomić, Lujanović, Purić od 74. Pajić), Stevanović (od 68. Jelić), Marinković, Simikić, Davidović, Miljanović, Božić.

Vlasenica: Požjak, Rajak, Mijatović, Janjušević, Mitrović, Stupar, Kovačević, Majstorović, Tešić, Petrović (od 46. Trninić), Čejić.