2 : 0

Podrinje sa igračem manje bolje od Lokanja (video)

12.09.2021 Administrator DC

Tim Podrinja na svom terenu apsolutno zasluženo je porazio ekipu Lokanja sa 2:0.

Vodeći gol za Podrinje dao je u 36. minuti Nemanja Novaković.

Na odmor se otišlo kod rezultata 1:0, da bi u nastavku Podrinje udvostručilo prednost. Strelac tog gola bio je Gligor Aćimović.donisomo i video tog gola:

Treba reći da je domaćin od 24. minute igrao sa deset igrača. Isključen je Miralem Delibajrić.

Podrinje – Lokanj 2:0 (1:0)

Tršić.Stadion: Podrinje. Gledalaca: 200. Sudija: Srđan Lazić (Jardan). Strijelci: Nemanja Novaković 36', Gligor Aćimović 68', [FK Podrinje (Tršić)]; Žuti kartoni: Darko Mićić 61', [FK Lokanj]; Isključenja: Miralem Delibajrić 26' [FK Podrinje (Tršić)];

Podrinje: Mladen Lukić (G) , Milan Tešić , Miralem Delibajrić , Milan Stevanović , Bojan Stevanović (od 89' zamijenjen sa Nikola Jovanović), Igor Novaković (od 58' zamijenjen sa Ilija Marković), Gligor Aćimović (K) , Dejan Dafinović (od 78' zamijenjen sa Andrej Mićić), Duško Aćimović (od 46' zamijenjen sa Milijan Aćimović), Mirko Simić , Nemanja Novaković

Lokanj: Bojan Krstić (G) , Dragan Ilić , Siniša Vidaković , Mile Pajić , Željko Marković (od 81' zamijenjen sa Miroslav Đurić), Boban Janković , Dalibor Mićić , Darko Mićić (od 75' zamijenjen sa Radivoje Vasić), Dragan Vasiljević , Marinko Đurić (K) , Mitar Stuparević (od 64' zamijenjen sa Mladen Gajić)