XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 203 utakmica za dan
Nedelja, 15 Novembar 2020


Fudbal

Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 2
Mornar
Bar
15.11.2020 13:00
Jedinstvo
1 : 2
Mornar
Drezga
Piperi
1 : 0
Bokelj
Kotor
15.11.2020 13:00
Drezga
1 : 0
Bokelj
Ibar
Rožaje
0 : 4
Berane
Berane
15.11.2020 13:00
Ibar
0 : 4
Berane
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Grbalj
Radanovići
15.11.2020 13:00
Igalo
0 : 2
Grbalj
Arsenal
Tivat
2 : 1
Kom
Podgorica
15.11.2020 13:00
Arsenal
2 : 1
Kom
Jedinstvo
Brodac
4 : 1
Proleter
Dvorovi
15.11.2020 13:00
Jedinstvo
4 : 1
Proleter
Mladost (Rogatica)
Rogatica
3 : 0
Stakorina
Čajniče
15.11.2020 13:00
Mladost (Rogatica)
3 : 0
Stakorina
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
15.11.2020 13:00
Glasinac 2011
2 : 1
Vlasenica
Milići
Milići
0 : 0
Drina HE
Višegrad
15.11.2020 13:00
Milići
0 : 0
Drina HE
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Guber
Srebrenica
15.11.2020 13:00
Ilićka 01
2 : 0
Guber
Velež
Nevesinje
4 : 1
Romanija
Pale
15.11.2020 13:00
Velež
4 : 1
Romanija
Budućnost
Pilica
1 : 0
Mladost (Gacko)
Gacko
15.11.2020 13:00
Budućnost
1 : 0
Mladost (Gacko)
Vučijak
Majevac
4 : 2
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
15.11.2020 13:00
Vučijak
4 : 2
Sloga (Dugo Polje)
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
1 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
15.11.2020 13:00
Hajduk (Kožuhe)
1 : 0
Crvena zvijezda
Borac
Lužani
3 : 1
Naša krila
Kostajnica
15.11.2020 13:00
Borac
3 : 1
Naša krila
Sloga (Jakeš)
Jakeš
3 : 0
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
15.11.2020 13:00
Sloga (Jakeš)
3 : 0
Hajduk (Batkuša)
Zvijezda
Kakmuž
7 : 0
Rudanka
Rudanka
15.11.2020 13:00
Zvijezda
7 : 0
Rudanka
Ukrina
Čečava
3 : 4
Vranjak
Vranjak
15.11.2020 13:00
Ukrina
3 : 4
Vranjak
Skugrić
Skugrić
6 : 1
Ozren
Petrovo
15.11.2020 13:00
Skugrić
6 : 1
Ozren
Lokanj
Lokanj
1 : 2
Podrinje
Tršić
15.11.2020 13:00
Lokanj
1 : 2
Podrinje
Jedinstvo
Roćević
5 : 3
Omladinac
Potočari
15.11.2020 13:00
Jedinstvo
5 : 3
Omladinac
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
15.11.2020 13:00
Sloboda
0 : 2
Sloga
OFK Janja 2009
Janja
3 : 4
Čelopek
Čelopek
15.11.2020 13:00
OFK Janja 2009
3 : 4
Čelopek
Partizan
Donja Trnova
3 : 0
OFK Šekovići
Šekovići
15.11.2020 13:00
Partizan
3 : 0
OFK Šekovići
Lokomotiva
Brčko
2 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
15.11.2020 13:00
Lokomotiva
2 : 0
Zadrugar
Mladost
Bogutovo Selo
4 : 1
OFK Trnovica
Trnovica
15.11.2020 13:00
Mladost
4 : 1
OFK Trnovica
Kladari Gornji
Kladari Gornji
5 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
15.11.2020 13:00
Kladari Gornji
5 : 1
Bratstvo
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 0
Dobor
Modriča
15.11.2020 13:00
Budućnost
2 : 0
Dobor
Partizan
Koprivna
2 : 1
Zadrugar
Tarevci
15.11.2020 13:00
Partizan
2 : 1
Zadrugar
Crkvina
Crkvina
0 : 2
Posavina
Miloševac
15.11.2020 13:00
Crkvina
0 : 2
Posavina
Omladinac
Modriča
1 : 6
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
15.11.2020 13:00
Omladinac
1 : 6
Skugrić 1964
Sloga 73
Ždreban
5 : 0
Trebavac
Vranjak
15.11.2020 13:00
Sloga 73
5 : 0
Trebavac
Budućnost Red Star
Vučilovac
1 : 1
Gredice
Gredice
15.11.2020 13:00
Budućnost Red Star
1 : 1
Gredice
Borac
Ražljevo
3 : 0
Mladost (Lončari)
Lončari
15.11.2020 13:00
Borac
3 : 0
Mladost (Lončari)
Mladost (Sandići)
Sandići
5 : 1
Jugović
Gredice
15.11.2020 13:00
Mladost (Sandići)
5 : 1
Jugović
Mladost 2003
Popovo Polje
4 : 2
Zadrugar
Bukvik
15.11.2020 13:00
Mladost 2003
4 : 2
Zadrugar
Strijelac
Tutnjevac
2 : 0
Slijepčevići
Slijepčevići
15.11.2020 13:00
Strijelac
2 : 0
Slijepčevići
Majevica
Lopare
4 : 0
Grčica
Brčko
15.11.2020 13:00
Majevica
4 : 0
Grčica
Crvena zvijezda
Donji Žabar
4 : 2
Jedinstvo
Koretaši
15.11.2020 13:00
Crvena zvijezda
4 : 2
Jedinstvo
OFK Brezik
Gornji Brezik
4 : 0
Obilić
Krepšić
15.11.2020 13:00
OFK Brezik
4 : 0
Obilić
Panteri
Zagoni
2 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
15.11.2020 13:00
Panteri
2 : 0
Jedinstvo
Obarska
Velika Obarska
3 : 0
Semberija
Popovi
15.11.2020 13:00
Obarska
3 : 0
Semberija
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
1 : 1
Kolektiv
Međaši
15.11.2020 13:00
Miloš Obilić
1 : 1
Kolektiv
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
1 : 0
Balatun
Balatun
15.11.2020 13:00
OFK Magnojević
1 : 0
Balatun
Novo doba
Čardačine
1 : 0
Proleter
Johovac-Ruhotina
15.11.2020 13:00
Novo doba
1 : 0
Proleter
Drina (B)
Batar
3 : 0
Drina (A)
Amajlije
15.11.2020 13:00
Drina (B)
3 : 0
Drina (A)
Priboj
Priboj
2 : 3
Mladost
Velika Obarska
15.11.2020 13:00
Priboj
2 : 3
Mladost
Radnik
Hadžići
3 : 1
Slaven
Živinice
15.11.2020 13:30
Radnik
3 : 1
Slaven
Posušje
Posušje
7 : 0
Budućnost
Banovići
15.11.2020 13:30
Posušje
7 : 0
Budućnost
Vis Simm Bau
Kosova
1 : 0
Bratstvo
Gračanica
15.11.2020 13:30
Vis Simm Bau
1 : 0
Bratstvo
Priluk
Priluk
2 : 0
Dinamo
Donja Mahala
15.11.2020 13:30
Priluk
2 : 0
Dinamo
Prokosovići
Prokosovići
3 : 2
Radnički
Lukavac
15.11.2020 13:30
Prokosovići
3 : 2
Radnički
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 0
Bosna (M)
Mionica
15.11.2020 13:30
Gornji Rahić
2 : 0
Bosna (M)
Svatovac
Poljice
1 : 3
Gradina
Srebrenik
15.11.2020 13:30
Svatovac
1 : 3
Gradina
Moševac
Moševac
1 : 1
Borac
Jelah
15.11.2020 13:30
Moševac
1 : 1
Borac
Azot
Vitkovići
3 : 0
Bosna
Visoko
15.11.2020 13:30
Azot
3 : 0
Bosna
Ilijaš
Ilijaš
0 : 1
Mošćanica
Sarajevo
15.11.2020 13:30
Ilijaš
0 : 1
Mošćanica
SAŠK Napredak
Sarajevo
1 : 3
Kolina
Ustikolina
15.11.2020 13:30
SAŠK Napredak
1 : 3
Kolina
Pobjeda
Tešanjka
0 : 1
Famos
Hrasnica
15.11.2020 13:30
Pobjeda
0 : 1
Famos
Grude
Grude
2 : 1
Klis
Buturović Polje
15.11.2020 13:30
Grude
2 : 1
Klis
Neum
Neum
2 : 0
Troglav 1918
Livno
15.11.2020 13:30
Neum
2 : 0
Troglav 1918
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
0 : 4
Turbina
Jablanica
15.11.2020 13:30
Bjelopoljac
0 : 4
Turbina
Kamešnica
Podhum
1 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
15.11.2020 13:30
Kamešnica
1 : 1
Sloga
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Rama
Prozor-Rama
15.11.2020 13:30
Brotnjo
2 : 1
Rama
Hajduk
Orašje
4 : 1
Napredak
Matići
15.11.2020 13:30
Hajduk
4 : 1
Napredak
Dragovoljac
Novo Selo
1 : 0
Kostrč
Kostrč
15.11.2020 13:30
Dragovoljac
1 : 0
Kostrč
19 srpanj
Oštra Luka
4 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
15.11.2020 13:30
19 srpanj
4 : 1
Mladi zadrugar
Vitanovići 78
Vitanovići
3 : 1
Bok
Bok
15.11.2020 13:30
Vitanovići 78
3 : 1
Bok
Frankopan
Špionica Srednja
2 : 3
Mladost (DS)
Donji Svilaj
15.11.2020 13:30
Frankopan
2 : 3
Mladost (DS)
Sloga (T)
Tolisa
0 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
15.11.2020 13:30
Sloga (T)
0 : 0
Mladost (D)
Lokomotiva
Mostar
2 : 3
Međugorje
Međugorje
15.11.2020 14:30
Lokomotiva
2 : 3
Međugorje
Sport talent
Mostar
2 : 1
Kruševo
Kruševo
15.11.2020 14:30
Sport talent
2 : 1
Kruševo
Buna
Buna
0 : 3
Cim
Cim
15.11.2020 14:30
Buna
0 : 3
Cim
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 4
Višići
Višići
15.11.2020 14:30
Branitelj
1 : 4
Višići
Iskra
Stolac
5 : 0
Mostar
Mostar
15.11.2020 14:30
Iskra
5 : 0
Mostar
Mladost (B)
Velika Brijesnica
4 : 0
Rijeka
Šerići
15.11.2020 13:30
Mladost (B)
4 : 0
Rijeka
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 0
Mramor
Babice
15.11.2020 13:30
Doboj Istok
3 : 0
Mramor
Mladost (K)
Kikači
5 : 4
Omladinac 68
Mionica
15.11.2020 13:30
Mladost (K)
5 : 4
Omladinac 68
Jedinstvo
Lukavica
1 : 1
Vražići 92
Vražići
15.11.2020 13:30
Jedinstvo
1 : 1
Vražići 92
Jedinstvo 1952
Vučkovci
4 : 1
Polet
Palanka
15.11.2020 13:30
Jedinstvo 1952
4 : 1
Polet
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
15.11.2020 13:30
Mladost 78
3 : 0
Ingram
Trešnjevka
Maoča
3 : 0
Čelić
Čelić
15.11.2020 13:30
Trešnjevka
3 : 0
Čelić
Podrinje
Mosorovac
3 : 1
BSK
Bokavići
15.11.2020 13:30
Podrinje
3 : 1
BSK
Mladost (D)
Doborovci
0 : 3
Mladost (P)
Puračić
15.11.2020 13:30
Mladost (D)
0 : 3
Mladost (P)
Sloga
Bikodže
0 : 1
Rudar
Zagorje
15.11.2020 13:30
Sloga
0 : 1
Rudar
DSK
Devetak
0 : 0
Željezničar
Dobošnica
15.11.2020 13:30
DSK
0 : 0
Željezničar
Polet
Hrvati
4 : 0
25 maj
Uroža
15.11.2020 13:30
Polet
4 : 0
25 maj
Stjepan Polje
Stjepan Polje
0 : 0
Bukovik
Gornji Srebrenik
15.11.2020 13:30
Stjepan Polje
0 : 0
Bukovik
Pribava
Pribava
4 : 0
Špionica 1953
Špionica
15.11.2020 13:30
Pribava
4 : 0
Špionica 1953
Krušik
Gornje Vukovije
3 : 0
Rudar
Bukinje
15.11.2020 13:30
Krušik
3 : 0
Rudar
Grivice
Grivice
4 : 2
Srnica
Treštenica
15.11.2020 13:30
Grivice
4 : 2
Srnica
Slatina
Bašigovci
6 : 3
Partizan
Kiseljak
15.11.2020 13:30
Slatina
6 : 3
Partizan
Mladost (Suha)
Suha
3 : 0
Vrana
Banovići Selo
15.11.2020 13:30
Mladost (Suha)
3 : 0
Vrana
OFK Tuzla
Tuzla
2 : 1
Rainci
Gornji Rainci
15.11.2020 13:30
OFK Tuzla
2 : 1
Rainci
Izbor
Brčko
6 : 1
12 decembar
Rajska
15.11.2020 13:30
Izbor
6 : 1
12 decembar
OFK Vida
Vida
3 : 2
Koraj
Koraj
15.11.2020 13:30
OFK Vida
3 : 2
Koraj
Biberovo Polje
Biberovo Polje
3 : 0
Željezničar
Jelovče Selo
15.11.2020 13:30
Biberovo Polje
3 : 0
Željezničar
OFK Međiđa
Donja Međiđa
2 : 0
Mionica 85
Mionica
15.11.2020 13:30
OFK Međiđa
2 : 0
Mionica 85
Napredak
Omerbegovača
2 : 2
Graničar
Brezovo Polje
15.11.2020 13:30
Napredak
2 : 2
Graničar
Voćar
Šatorovići
4 : 3
Trebava
Donja Zelinja
15.11.2020 13:30
Voćar
4 : 3
Trebava
Sloboda
Kerep
3 : 4
Ograđenovac
Ograđenovac
15.11.2020 13:30
Sloboda
3 : 4
Ograđenovac
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
15.11.2020 13:00
Kolubara
1 : 0
OFK Žarkovo
Trayal
Kruševac
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
15.11.2020 13:00
Trayal
0 : 0
Radnički 1923
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Kabel
Novi Sad
15.11.2020 13:00
Budućnost
0 : 1
Kabel
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
15.11.2020 13:00
Sloga (K)
1 : 1
Radnički (SM)
Famos (V)
Vojkovići
0 : 2
UNIS
Vogošća
15.11.2020 12:00
Famos (V)
0 : 2
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Sutjeska
Foča
15.11.2020 12:00
Ilijaš
3 : 0
Sutjeska
Željezničar
Sarajevo
5 : 1
Rudar (K)
Kakanj
15.11.2020 12:00
Željezničar
5 : 1
Rudar (K)
Bosna
Visoko
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
15.11.2020 12:00
Bosna
0 : 4
Sarajevo
Goražde
Goražde
3 : 0
Rudar (B)
Breza
15.11.2020 12:00
Goražde
3 : 0
Rudar (B)
Olimpik
Sarajevo
4 : 1
Famos (H)
Hrasnica
15.11.2020 12:00
Olimpik
4 : 1
Famos (H)
Krivaja
Zavidovići
0 : 5
Romari
Vitez
15.11.2020 12:00
Krivaja
0 : 5
Romari
Iskra
Bugojno
2 : 3
Vis Simm Bau
Kosova
15.11.2020 12:00
Iskra
2 : 3
Vis Simm Bau
FK Vitez
Vitez
2 : 2
Travnik
Travnik
15.11.2020 12:00
FK Vitez
2 : 2
Travnik
Orašje
Orašje
1 : 7
Mineral
Teslić
15.11.2020 10:00
Orašje
1 : 7
Mineral
Radnik
Hadžići
0 : 3
Igman
Ilidža
15.11.2020 10:00
Radnik
0 : 3
Igman
Ilijaš
Ilijaš
2 : 0
Sutjeska
Foča
15.11.2020 10:00
Ilijaš
2 : 0
Sutjeska
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Rudar (K)
Kakanj
15.11.2020 10:00
Željezničar
2 : 1
Rudar (K)
Bosna
Visoko
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
15.11.2020 10:00
Bosna
0 : 3
Sarajevo
Goražde
Goražde
3 : 0
Rudar (B)
Breza
15.11.2020 10:00
Goražde
3 : 0
Rudar (B)
Olimpik
Sarajevo
1 : 1
Famos (H)
Hrasnica
15.11.2020 10:00
Olimpik
1 : 1
Famos (H)
Progres
Kneževo
0 : 12
Željezničar Sport Team
Banja Luka
15.11.2020 10:00
Progres
0 : 12
Željezničar Sport Team
Sloboda
Mrkonjić Grad
11 : 1
Spartak 2013
Banja Luka
15.11.2020 10:00
Sloboda
11 : 1
Spartak 2013
Mladost
Kotor Varoš
6 : 2
Mladost Farma Prom
Banja Luka
15.11.2020 10:00
Mladost
6 : 2
Mladost Farma Prom
BSK
Banja Luka
0 : 0
Omladinac
Banja Luka
15.11.2020 10:00
BSK
0 : 0
Omladinac
Marjan
Split
1 : 3
Split
Split
15.11.2020 12:00
Marjan
1 : 3
Split
Neretva
Metković
1 : 5
Dinamo
Zagreb
15.11.2020 14:00
Neretva
1 : 5
Dinamo
Agram
Zagreb
5 : 2
Donat
Zadar
15.11.2020 14:30
Agram
5 : 2
Donat
Osijek
Osijek
16 : 0
Viktorija
Slavonski Brod
15.11.2020 11:00
Osijek
16 : 0
Viktorija

Futsal

Titograd
Podgorica
3 : 1
Onogošt
Nikšić
15.11.2020 18:00
Titograd
3 : 1
Onogošt
Bubamara
Cazin
2 : 3
Sparta
Sanski Most
15.11.2020 19:00
Bubamara
2 : 3
Sparta
Rudnik
Mostar
2 : 6
Mostarske Kiše
Mostar
15.11.2020 19:00
Rudnik
2 : 6
Mostarske Kiše
Čulin Mlin
Livno
4 : 4
Konjodor
Bužim
15.11.2020 19:00
Čulin Mlin
4 : 4
Konjodor

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
97 : 88
Borac
Čačak
15.11.2020 17:00
Cedevita Olimpija
97 : 88
Borac
Crvena zvezda MTS
Beograd
78 : 76
Split
Split
15.11.2020 19:00
Crvena zvezda MTS
78 : 76
Split
Mega Soccerbet
Beograd
71 : 70
Krka
Novo Mesto
15.11.2020 13:00
Mega Soccerbet
71 : 70
Krka
Sutjeska
Nikšić
75 : 80
Podgorica
Podgorica
15.11.2020 15:00
Sutjeska
75 : 80
Podgorica
Široki
Široki Brijeg
73 : 80
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
15.11.2020 21:00
Široki
73 : 80
MZT Skopje Aerodrom
Kakanj
Kakanj
83 : 92
Leotar
Trebinje
15.11.2020 18:00
Kakanj
83 : 92
Leotar
Student Igokea
Banja Luka
81 : 87
Budućnost BN
Bijeljina
15.11.2020 19:00
Student Igokea
81 : 87
Budućnost BN
Radnik BN Basket
Bijeljina
108 : 101
Sloboda 73
Novi Grad
15.11.2020 19:00
Radnik BN Basket
108 : 101
Sloboda 73
Podgorica 2
Podgorica
75 : 56
Mornar 2
Bar
15.11.2020 18:00
Podgorica 2
75 : 56
Mornar 2

Odbojka

Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Modriča
Modriča
15.11.2020 18:30
Jedinstvo
3 : 0
Modriča
Mladost
Brčko
3 : 0
Kakanj 78
Kakanj
15.11.2020 18:30
Mladost
3 : 0
Kakanj 78
Bosna (Sa)
Sarajevo
3 : 0
Bosna (Ka)
Kalesija
15.11.2020 18:30
Bosna (Sa)
3 : 0
Bosna (Ka)
Domaljevac
Domaljevac
3 : 0
Ljubinje
Ljubinje
15.11.2020 18:30
Domaljevac
3 : 0
Ljubinje
Olovo
Olovo
3 : 0
Block Out
Zenica
15.11.2020 17:30
Olovo
3 : 0
Block Out
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Breza 1934
Breza
15.11.2020 17:00
Ilijaš
3 : 0
Breza 1934
Bosna
Sarajevo
0 : 3
Ilidža
Ilidža
15.11.2020 17:00
Bosna
0 : 3
Ilidža
Maglić
Foča
0 : 3
Drina
Zvornik
15.11.2020 18:00
Maglić
0 : 3
Drina
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 2
Inova
Banja Luka
15.11.2020 18:00
Crvena zvijezda
3 : 2
Inova
Ljubinje
Ljubinje
3 : 1
HE na Drini
Višegrad
15.11.2020 18:00
Ljubinje
3 : 1
HE na Drini
Borac
Banja Luka
3 : 0
Gradiška
Gradiška
15.11.2020 17:00
Borac
3 : 0
Gradiška
Panter
Doboj
3 : 1
Ukrina
Prnjavor
15.11.2020 17:30
Panter
3 : 1
Ukrina
Derventa
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda 2
Obudovac
15.11.2020 17:30
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda 2
OOK Leotar
Trebinje
3 : 2
Velež
Nevesinje
15.11.2020 14:00
OOK Leotar
3 : 2
Velež
Mladost
Rogatica
3 : 1
Volero
Pale
15.11.2020 14:00
Mladost
3 : 1
Volero
Alipašino Polje
Sarajevo
3 : 2
Čapljina
Čapljina
15.11.2020 18:30
Alipašino Polje
3 : 2
Čapljina
Troglav
Livno
1 : 3
Vogošća
Vogošća
15.11.2020 18:30
Troglav
1 : 3
Vogošća
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Smeč
Široki Brijeg
15.11.2020 18:30
Novi Grad
3 : 0
Smeč
Volley
Sarajevo
3 : 2
Ilidža
Ilidža
15.11.2020 18:30
Volley
3 : 2
Ilidža
Željezara
Zenica
3 : 0
Delminium
Tomislavgrad
15.11.2020 15:00
Željezara
3 : 0
Delminium
Student
Mostar
0 : 3
Breza 1934
Breza
15.11.2020 15:00
Student
0 : 3
Breza 1934
Turbina
Jablanica
0 : 3
Krivaja
Zavidovići
15.11.2020 15:00
Turbina
0 : 3
Krivaja
Gradiška
Kozara
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
15.11.2020 14:00
Gradiška
3 : 0
Crvena zvijezda
Borac
Banja Luka
3 : 2
Modriča
Modriča
15.11.2020 14:00
Borac
3 : 2
Modriča
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Prijedor
Prijedor
15.11.2020 12:00
Gradiška
3 : 0
Prijedor
Kozara
Gradiška
3 : 0
Pionir - Prijedor
Kozarska Dubica
15.11.2020 12:00
Kozara
3 : 0
Pionir - Prijedor
Tempo
Ražljevo
0 : 3
Radnik
Bijlejina
15.11.2020 14:30
Tempo
0 : 3
Radnik
Vožd Prijedor
Prijedor
3 : 1
Balkana MP
Mrkonjić Grad
15.11.2020 12:00
Vožd Prijedor
3 : 1
Balkana MP
Inova
Banja Luka
3 : 2
Banjaluka volej
Banja Luka
15.11.2020 12:00
Inova
3 : 2
Banjaluka volej
Ukrina
Prnjavor
0 : 3
Derventa
Derventa
15.11.2020 12:00
Ukrina
0 : 3
Derventa
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Panter
Doboj
15.11.2020 12:00
Laktaši
0 : 3
Panter
Modriča
Modriča
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
15.11.2020 12:00
Modriča
0 : 3
Crvena zvijezda
Modriča Optima
Modriča
2 : 3
Tempo
Ražljevo
15.11.2020 12:00
Modriča Optima
2 : 3
Tempo
Bratunac
Bratunac
2 : 3
Libero
Bijeljina
15.11.2020 12:00
Bratunac
2 : 3
Libero
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Rudar
Ugljevik
15.11.2020 12:00
Radnik
3 : 1
Rudar
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
15.11.2020 12:00
Glasinac
3 : 0
Slavija
Mladost
Rogatica
0 : 3
Maglić
Foča
15.11.2020 12:00
Mladost
0 : 3
Maglić
Stakorina
Čajniče
3 : 0
Rudo
Rudo
15.11.2020 12:00
Stakorina
3 : 0
Rudo
Hercegovac
Bileća
3 : 1
OOK Leotar
Trebinje
15.11.2020 12:00
Hercegovac
3 : 1
OOK Leotar
Gacko
Gacko
0 : 3
Velež
Nevesinje
15.11.2020 12:00
Gacko
0 : 3
Velež
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
15.11.2020 12:00
ŽOK Leotar
3 : 0
Ljubinje - Bankom

Rukomet

Vogošća
Vogošća
33 : 28
Krivaja
Zavidovići
15.11.2020 18:00
Vogošća
33 : 28
Krivaja
Derventa 2
Derventa
31 : 22
ORK Sava Brod 2019
Brod
15.11.2020 00:00
Derventa 2
31 : 22
ORK Sava Brod 2019
Prijedor 2
Prijedor
32 : 32
Kaluđer
Banja Luka
15.11.2020 00:00
Prijedor 2
32 : 32
Kaluđer
Borac M:TEL 2
Banja Luka
30 : 19
Kozara 2
Gradiška
15.11.2020 00:00
Borac M:TEL 2
30 : 19
Kozara 2
Bosna TS
Tešanj
37 : 23
Sana 7
Sanski Most
15.11.2020 18:00
Bosna TS
37 : 23
Sana 7
Čelik
Zenica
32 : 23
Rudar
Banovići
15.11.2020 18:00
Čelik
32 : 23
Rudar
Donji Vakuf
Donji Vakuf
24 : 38
Jajce
Jajce
15.11.2020 18:00
Donji Vakuf
24 : 38
Jajce
Kakanj
Kakanj
21 : 26
Žepče
Žepče
15.11.2020 18:00
Kakanj
21 : 26
Žepče
Travnik
Travnik
15 : 25
Čelik Junior
Zenica
15.11.2020 18:00
Travnik
15 : 25
Čelik Junior
Međugorje
Međugorje
25 : 22
Velež
Mostar
15.11.2020 18:00
Međugorje
25 : 22
Velež
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
33 : 30
Radnički
Goražde
15.11.2020 18:00
Vogošča Poljine Hills 2
33 : 30
Radnički
Krivaja
Zavidovići
33 : 26
Izviđač
Ljubuški
15.11.2020 18:30
Krivaja
33 : 26
Izviđač
Jedinstvo
Brčko
40 : 34
Mira
Prijedor
15.11.2020 18:30
Jedinstvo
40 : 34
Mira
Borac
Banjaluka
41 : 18
Zrinjski
Mostar
15.11.2020 18:30
Borac
41 : 18
Zrinjski
Lokomotiva
Mostar
26 : 34
Turbina
Jablanica
15.11.2020 18:00
Lokomotiva
26 : 34
Turbina
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
48 : 27
Živinice
Živinice
15.11.2020 18:00
Sloga 2013
48 : 27
Živinice
Krajina
Cazin
41 : 22
Bihać
Bihać
15.11.2020 18:00
Krajina
41 : 22
Bihać
Ilidža
Ilidža
29 : 23
Jedinstvo
Tuzla
15.11.2020 18:00
Ilidža
29 : 23
Jedinstvo
Trebjesa
Nikšić
29 : 22
Tivat
Tivat
15.11.2020 19:00
Trebjesa
29 : 22
Tivat
Budućnost 2
Podgorica
16 : 23
Levalea 2010
Nikšić
15.11.2020 19:00
Budućnost 2
16 : 23
Levalea 2010