XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 315 utakmica za dan
Nedelja, 12 Septembar 2021

Fudbal

12.09.2021 16:30 Rudar Prijedor 3 : 0 Posušje
12.09.2021 21:00 Široki Brijeg 0 : 0 Željezničar
12.09.2021 16:30 Željezničar Sport Team 0 : 1 Sloga
12.09.2021 16:30 Polet 1926 4 : 1 Ukrina
12.09.2021 16:30 Čelinac 0 : 2 Dubrave
12.09.2021 16:30 Gorica 1 : 0 Sloga (S)
12.09.2021 16:30 Stakorina 0 : 0 Sloga
12.09.2021 16:30 Glasinac 1936 1 : 2 Vlasenica
12.09.2021 16:30 Rekreativo 1 : 2 Mladost
12.09.2021 16:30 13 Skojevki 1 : 2 Krajina
12.09.2021 16:30 Sloga 1 : 2 Naprijed
12.09.2021 16:30 Mineral 4 : 1 Hajduk (B)
12.09.2021 16:30 Hajduk (K) 4 : 0 Rudanka
12.09.2021 16:30 Vranjak 0 : 6 Skugrić
12.09.2021 16:30 Sloga (DP) 4 : 0 Borac
12.09.2021 16:30 Ozren 0 : 0 Trebava
12.09.2021 16:30 Crvena zvijezda 10 : 1 Zvijezda
12.09.2021 16:30 Skugrić 1964 1 : 1 Sloga (J)
12.09.2021 16:30 Naša krila 0 : 0 Vučijak
12.09.2021 16:30 Lokomotiva 5 : 0 Sloboda
12.09.2021 14:00 Omladinac 4 : 1 Partizan
12.09.2021 16:30 Podrinje 2 : 0 Lokanj
12.09.2021 16:30 Janja 2009 0 : 4 Šekovići
12.09.2021 16:30 Mladost (VO) 1 : 0 Tabanci
12.09.2021 16:30 Birač 0 : 5 Mladost (BS)
12.09.2021 16:30 Zadrugar 1 : 0 Jedinstvo
12.09.2021 16:30 Ravan 1 : 0 Mrakovica
12.09.2021 11:00 Gomjenica 1 : 1 Knežopoljac
12.09.2021 16:30 Brzi 1 : 1 Kozara
12.09.2021 16:30 Rasavci 2 : 2 Berek 1975
12.09.2021 16:30 Podgrmeč 6 : 2 Ljubija
12.09.2021 17:00 Mladi Krajišnik 1 : 2 Sloga DIPO
12.09.2021 17:00 Potkozarje 3 : 0 Polet
12.09.2021 17:00 Bratstvo 5 : 0 Borac (M)
12.09.2021 17:00 Borac (Š) 3 : 2 Biseri
12.09.2021 17:00 Obradovac 2 : 0 Kozara
12.09.2021 17:00 Laminci 0 : 1 Omladinac
12.09.2021 16:30 Gomionica 5 : 2 Vrbas
12.09.2021 16:30 Sloboda 0 : 4 OFK Spartak 2013
12.09.2021 16:30 Borac 1 : 0 Polet Krajišnik
12.09.2021 16:30 Sloga Nektar 2 : 1 Omladinac
12.09.2021 16:30 Karanovac 1 : 0 Šnjegotina
12.09.2021 16:30 OFK Pridjel 6 : 0 Borac (O)
12.09.2021 16:30 Zborište 2 : 1 Ozrenski sokolovi
12.09.2021 16:30 Liješće 4 : 2 Rudar
12.09.2021 16:30 Sloboda 1 : 0 Zadrugar
12.09.2021 16:30 4. juli 2 : 1 Borac (K)
12.09.2021 16:30 Dobor 2 : 2 Posavina
12.09.2021 11:00 Sloga 73 2 : 1 Kladari Gornji
12.09.2021 11:00 Budućnost 3 : 0 Pelagićevo 21
12.09.2021 16:30 Bratstvo 5 : 1 Crvena zvijezda
12.09.2021 16:30 Crkvina 5 : 0 Višnjik
12.09.2021 16:30 Zadrugar 1 : 2 Omladinac
12.09.2021 16:30 Trebavac 1 : 0 Partizan
12.09.2021 17:00 OFK Brezik 3 : 0 Mladost (S)
12.09.2021 17:00 Mladost (L) 4 : 1 Mladost 2003
12.09.2021 17:00 Majevica 3 : 0 Obilić
12.09.2021 17:00 Jugović 1 : 0 Slijepčevići
12.09.2021 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Bobetino Brdo
12.09.2021 17:00 Gredice 3 : 1 Crvena zvijezda
12.09.2021 13:00 Semberija 2 : 2 Obarska
12.09.2021 16:30 Priboj 3 : 5 Ljeskovac
12.09.2021 16:30 Proleter 0 : 1 Drina (B)
12.09.2021 16:30 OFK Magnojević 4 : 2 Novo doba
12.09.2021 16:30 Balatun 2 : 0 Kolektiv
12.09.2021 16:30 Jasenica 1 : 3 Jardan
12.09.2021 16:30 Budućnost 2 : 1 Pecka
12.09.2021 16:30 Čelopek 1 : 0 Borac
12.09.2021 16:30 Jadar 0 : 0 Branjevo
12.09.2021 16:30 Radnički 2 : 0 Polet
12.09.2021 17:00 Romanovci 0 : 4 Stevan Dukić
12.09.2021 17:00 Ratar 0 : 1 Borac
12.09.2021 17:00 Vilusi 1 : 3 Kalemi
12.09.2021 16:30 Partizan 1 : 0 Radnik Urije
12.09.2021 16:30 Rudar 1 : 1 Moštanica
12.09.2021 11:00 Crvena zemlja 1 : 3 Polet
12.09.2021 16:30 Bratstvo 1 : 0 Tamaris
12.09.2021 16:30 Budućnost 3 : 1 Mladost
12.09.2021 16:30 Magnojević 2001 8 : 1 Jedinstvo
12.09.2021 16:30 Ljeljenča 0 : 2 Koridor 2011
12.09.2021 16:30 Kovačići 08 0 : 3 Proleter
12.09.2021 16:30 Gorica 3 : 0 Stević Jovan
12.09.2021 10:30 Piperci 1 : 0 Omladinac
12.09.2021 16:30 Zenit 1 : 0 Pobjeda
12.09.2021 16:30 Tavna 1 : 0 Polet
12.09.2021 16:30 Glogovac 1 : 4 OFK Batković
12.09.2021 16:30 OFK Crnjelovo 4 : 0 Mladen Perić
12.09.2021 16:30 VSK 4 : 2 Borac
12.09.2021 11:00 Sava 04 3 : 0 Budućnost Red Star
12.09.2021 11:00 Mladost 3 : 0 Sveti Jovan
12.09.2021 10:30 Sloga 3 : 1 Sava
12.09.2021 10:30 Nacional 0 : 9 Majevica
12.09.2021 10:30 Sloboda 3 : 7 Buk
12.09.2021 16:30 TOŠK 3 : 0 Goražde
12.09.2021 16:30 Kiseljak 5 : 1 Elektrobosna
12.09.2021 16:30 Mladost (K) 5 : 1 Mladost (M)
12.09.2021 16:30 Svatovac 4 : 2 Dinamo
12.09.2021 16:30 Prokosovići 2 : 1 Odžak 102
12.09.2021 16:30 Priluk 3 : 0 Bosna (K)
12.09.2021 16:30 Dizdaruša 1 : 2 Bosna (M)
12.09.2021 16:30 Čelik 3 : 0 Famos
12.09.2021 16:30 Baton 1 : 1 Moševac
12.09.2021 16:30 Usora 1 : 4 Krivaja
12.09.2021 16:30 Azot 1 : 0 Stupčanica
12.09.2021 16:30 Natron 2 : 1 Jahorina
12.09.2021 16:30 Kolina 2 : 2 Bosna
12.09.2021 16:30 Klis 5 : 1 Rama
12.09.2021 16:30 Višići 3 : 0 Troglav 1918
12.09.2021 16:30 Bjelopoljac 0 : 1 Stolac
12.09.2021 16:30 Brotnjo 0 : 3 Sloga
12.09.2021 16:30 Grude 0 : 1 Čapljina
12.09.2021 16:30 Kamešnica 1 : 1 Neum
12.09.2021 16:30 Ljubuški 1 : 1 Turbina
12.09.2021 16:30 Omladinac 75 4 : 1 Borac
12.09.2021 16:00 Mladost (DS) 1 : 1 Hajduk
12.09.2021 16:00 Kostrč 3 : 0 Mladi zadrugar
12.09.2021 16:00 Mladost (S) 4 : 0 Sloga (T)
12.09.2021 16:00 Vitanovići 78 1 : 1 Dragovoljac
12.09.2021 16:30 Vražići 92 3 : 1 Trešnjevka
12.09.2021 16:30 Trebava 2 : 2 Mramor (B)
12.09.2021 16:30 Slatina 3 : 2 Mladost 78
12.09.2021 16:30 Mladost (GŽ) 2 : 0 Doboj Istok
12.09.2021 16:30 Mladost (P) 6 : 0 Ingram
12.09.2021 16:30 Omladinac 68 7 : 0 Mramor (M)
12.09.2021 16:30 Mladost (B) 2 : 0 Rijeka
12.09.2021 16:00 Borac 1 : 1 Pobjeda
12.09.2021 16:00 Proleter 5 : 1 Sporting
12.09.2021 16:00 Žepče 10 : 0 Čelični grad-Steel City
12.09.2021 16:00 Napredak 3 : 1 Novi Šeher
12.09.2021 16:00 Vareš 3 : 2 Nemila
12.09.2021 16:30 Blagaj 2 : 1 Branitelj
12.09.2021 16:30 Kruševo 2 : 0 Neretva 2020
12.09.2021 16:30 Lokomotiva 3 : 3 Mostar
12.09.2021 16:00 Tramošnica 1 : 0 Napredak
12.09.2021 16:00 HAŠK Napredak 2 : 1 OFK Brčko
12.09.2021 16:00 Korpar 3 : 2 Frankopan
12.09.2021 16:00 Dinamo 75 2 : 2 Mladost
12.09.2021 16:30 DSK 3 : 0 Bukovik
12.09.2021 16:30 Špionica 1953 2 : 1 Željezničar
12.09.2021 16:30 Mladost 1 : 1 Pribava
12.09.2021 16:30 Stjepan Polje 4 : 2 Turija
12.09.2021 16:30 25 maj 4 : 0 Polet
12.09.2021 16:30 Sloga 2 : 1 Jedinstvo
12.09.2021 16:30 Rudar 7 : 1 BSK
12.09.2021 16:30 Sloboda 0 : 0 Izbor
12.09.2021 16:30 Mionica 85 3 : 0 Graničar
12.09.2021 16:30 12 decembar 5 : 0 Posavina
12.09.2021 16:30 Koraj 1 : 0 OFK Vida
12.09.2021 16:30 Željezničar 7 : 0 Voćar
12.09.2021 16:30 Čelić 3 : 0 OFK Međiđa
12.09.2021 16:30 Brka 1948 1 : 3 Biberovo Polje
12.09.2021 16:30 Grivice 1 : 2 Mladost (Sol.)
12.09.2021 16:30 Napredak 3 : 2 Mladost (Suh.)
12.09.2021 16:30 Memići 3 : 1 Budućnost
12.09.2021 16:30 Jablanica 1 : 1 Omazići 1937
12.09.2021 16:30 Rainci 2 : 1 OFK Tuzla
12.09.2021 16:30 Srnica 4 : 3 Partizan
12.09.2021 17:00 Liješeva 0 : 6 Zmaj
12.09.2021 14:30 Omladinac 0 : 2 Kološići
12.09.2021 14:30 Ljiljan 1 : 6 Dijamant
12.09.2021 17:00 Kralupi 0 : 1 Gračanica
12.09.2021 17:00 Moštre 1 : 6 Poriječani
12.09.2021 16:55 Kolubara 3 : 0 Novi Pazar
12.09.2021 16:55 Radnički (N) 1 : 0 Voždovac
12.09.2021 19:00 Mladost 0 : 0 Čukarički
12.09.2021 16:30 Budućnost 2 : 3 IMT
12.09.2021 16:30 Kabel 1 : 1 Zlatibor
12.09.2021 16:30 Loznica 2 : 0 OFK Bačka
12.09.2021 16:30 Rad 2 : 1 RFK Grafičar
12.09.2021 16:30 Inđija 1 : 0 OFK Žarkovo
12.09.2021 17:30 Arsenal 2 : 1 Mladost
12.09.2021 17:30 Kom 2 : 0 OFK Titograd
12.09.2021 17:30 Berane 3 : 2 Igalo
12.09.2021 17:30 Cetinje 0 : 2 Bokelj
12.09.2021 17:30 Grbalj 0 : 3 Jedinstvo
12.09.2021 13:30 Rudar Prijedor 0 : 1 Sarajevo
12.09.2021 13:30 Tuzla City 1 : 3 Zrinjski
12.09.2021 16:00 Radnik (H) 7 : 1 Radnik (B)
12.09.2021 15:00 Zvijezda 09 5 : 1 Krupa
12.09.2021 16:00 Sloboda 0 : 2 Borac
12.09.2021 12:00 Podgrmeč 3 : 3 Ljubić
12.09.2021 12:00 Jedinstvo 2 : 3 Kozara
12.09.2021 12:00 Sloboda 2 : 1 BSK
12.09.2021 12:00 Omarska 4 : 0 Borac
12.09.2021 12:00 Krajina : OFK Spartak 2013
12.09.2021 12:00 Ilićka 01 1 : 6 Zvijezda
12.09.2021 12:00 Sloga 5 : 1 Orašje
12.09.2021 12:00 Mineral 3 : 2 Modriča Alfa
12.09.2021 12:00 Borac 0 : 1 Gornji Rahić
12.09.2021 12:00 Proleter 1 : 2 Bratstvo
12.09.2021 12:00 Budućnost (P) 0 : 3 Lokomotiva
12.09.2021 12:00 Milići 0 : 1 Radnički
12.09.2021 12:00 Podrinje 0 : 3 Drina
12.09.2021 12:30 Slavija 1 : 1 Sarajevo
12.09.2021 12:30 Željezničar 3 : 1 UNIS
12.09.2021 12:30 Sutjeska 2 : 3 Stupčanica
12.09.2021 12:30 Ilijaš 2 : 5 Bosna
12.09.2021 12:30 Romari 1 : 0 Krivaja
12.09.2021 12:30 Sport Prevnet 0 : 2 NK Vitez
12.09.2021 12:30 Borac 3 : 3 Kiseljak
12.09.2021 12:30 Fortuna 0 : 4 Travnik
12.09.2021 12:30 Simm Bau 4 : 2 Iskra
12.09.2021 12:30 FK Vitez 1 : 1 Radnik
12.09.2021 10:00 Leotar 3 : 0 Grude
12.09.2021 12:30 Tomislav 1 : 1 Čapljina
12.09.2021 12:30 Igman 0 : 1 Stolac
12.09.2021 13:30 Don Bosco 4 : 1 Sporting
12.09.2021 12:30 Rudar 12 : 0 Natron
12.09.2021 17:30 Zeta 0 : 2 Titograd
12.09.2021 17:30 Iskra 0 : 1 Budućnost
12.09.2021 17:30 Dečić 1 : 0 Jedinstvo
12.09.2021 17:30 Jezero 0 : 3 Rudar
12.09.2021 17:30 Sutjeska 0 : 2 Mladost
12.09.2021 10:00 Podgrmeč 3 : 1 Ljubić
12.09.2021 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Kozara
12.09.2021 10:00 Sloboda 0 : 5 Borac (BL)
12.09.2021 10:00 Omarska 3 : 0 Borac (KD)
12.09.2021 10:00 Ilićka 01 1 : 1 Zvijezda
12.09.2021 10:00 Sloga 10 : 0 Orašje
12.09.2021 10:00 Mineral 6 : 0 Modriča Alfa
12.09.2021 10:00 Borac 0 : 5 Gornji Rahić
12.09.2021 10:00 Proleter 1 : 1 Bratstvo
12.09.2021 10:00 Budućnost (P) 1 : 6 Lokomotiva
12.09.2021 10:00 Zvijezda 09 5 : 0 Slaven
12.09.2021 10:00 Milići 4 : 0 Radnički
12.09.2021 10:00 Podrinje 0 : 2 Drina
12.09.2021 10:00 Slavija 0 : 2 Sarajevo
12.09.2021 10:00 Željezničar 7 : 0 UNIS
12.09.2021 10:00 Sutjeska 0 : 1 Stupčanica
12.09.2021 10:00 Ilijaš 0 : 2 Bosna
12.09.2021 10:00 Romari 4 : 0 Krivaja
12.09.2021 10:00 Sport Prevent 2 : 4 NK Vitez
12.09.2021 10:00 Borac 0 : 2 Kiseljak
12.09.2021 10:00 Fortuna 3 : 0 Travnik
12.09.2021 10:00 Simm Bau 1 : 0 Iskra
12.09.2021 10:00 FK Vitez 2 : 4 Radnik
12.09.2021 10:00 Tomislav 4 : 1 Čapljina
12.09.2021 10:00 Igman 1 : 1 Stolac
12.09.2021 11:00 OFK Brdo 3 : 0 Knežopoljac
12.09.2021 11:00 Rasavci 8 : 0 Partizan
12.09.2021 10:00 Laktaši 2 : 0 Sloga (T)
12.09.2021 11:00 Sloga 2 : 2 Jedinstvo
12.09.2021 11:00 Proleter 2 : 2 Rudar 1925
12.09.2021 11:00 Branjevo 2 : 1 Podrinje
12.09.2021 13:30 Kamenica 1 : 1 Bajer 99
12.09.2021 13:30 Krajišnik 1 : 1 OFK Bihać
12.09.2021 13:30 Sloga 0 : 13 Željezničar
12.09.2021 13:30 Don Bosco 0 : 1 Sporting
12.09.2021 13:30 Rudar 4 : 0 Natron
12.09.2021 10:00 Blagaj 7 : 1 Bjelopoljac
12.09.2021 10:00 Rama 0 : 5 Zrinjski
12.09.2021 10:00 Turbina 3 : 0 Mostar
12.09.2021 10:00 Proleter 2 : 7 Eurogol
12.09.2021 11:00 Seona 5 : 0 Mladost
12.09.2021 10:00 Rainci 3 : 1 Konjuh
12.09.2021 11:00 Radnik (H) 3 : 8 Željezničar
12.09.2021 20:00 Jang bojs 1 : 6 Mlade Nade
12.09.2021 17:30 Podgorica 3 : 0 Arsenal
12.09.2021 11:00 Sloboda 3 : 0 Podrinje
12.09.2021 10:00 Lijevče 2 : 1 13 Skojevki
12.09.2021 10:00 Crni vrh 3 : 2 Jedinstvo
12.09.2021 10:00 Džaja 1 : 6 Sloboda
12.09.2021 10:00 Zenit 2 : 5 Omladinac
12.09.2021 11:00 Priboj 1 : 1 Mladost
12.09.2021 11:00 Janja 2009 : Zadrugar
12.09.2021 10:00 Sloga 3 : 1 Jedinstvo
12.09.2021 10:00 Proleter 0 : 1 Rudar 1925
12.09.2021 10:00 Čelopek 5 : 1 Budućnost
12.09.2021 10:00 Milići 5 : 0 Lokanj
12.09.2021 11:30 Radnički 0 : 6 Metalac
12.09.2021 11:30 Una Nacionalni park 1 : 6 Rudar
12.09.2021 11:30 Sloga 0 : 5 Radnički
12.09.2021 11:30 Mladost 3 : 0 Olimpija
12.09.2021 11:30 Bosna 3 : 1 Rudar (K)
12.09.2021 15:30 Slavija 1 : 7 Mlade Nade
12.09.2021 11:30 Usora 1 : 3 TOŠK
12.09.2021 11:30 Nemila 3 : 4 Žepče 1919
12.09.2021 16:30 Ilijaš 0 : 5 Željezničar
12.09.2021 09:00 Radnik 0 : 1 Slavija
12.09.2021 12:00 J Akademija 9 : 1 Dobrinja
12.09.2021 11:30 Lokomotiva 2 : 5 Kruševo
12.09.2021 11:00 Radnički 1 : 3 Betaklub Tango
12.09.2021 11:00 Perfekt 0 : 5 Zvijezda
12.09.2021 11:00 Slaven 4 : 1 Sloboda
12.09.2021 11:00 Eurogol 2 : 3 Kolibri
12.09.2021 11:00 FSA Prijedor 1 : 0 Bratstvo
12.09.2021 11:00 Ljubija 6 : 2 Gomjenica
12.09.2021 14:00 Omarska 1 : 1 Partizan
12.09.2021 10:00 AN Jedinstvo 2 : 0 Omladinac 75
12.09.2021 10:00 Omladinac 0 : 11 Ključ
12.09.2021 10:00 Mladost 4 : 0 Rudar
12.09.2021 10:00 Bosna 0 : 0 Rudar (K)
12.09.2021 10:00 Usora 0 : 3 TOŠK
12.09.2021 10:00 Nemila 0 : 0 Žepče 1919
12.09.2021 15:00 Željezničar 8 : 0 Glasinac 1936
12.09.2021 17:00 Slavija 1 : 4 Sarajevo
12.09.2021 10:30 F.A. Akademika 3 : 0 Igman
12.09.2021 15:00 S.A. Ilijaš 0 : 5 Željezničar
12.09.2021 10:00 Radnički 3 : 1 Betaklub Tango
12.09.2021 10:00 Perfekt 4 : 2 Zvijezda
12.09.2021 10:00 Slaven 0 : 3 Sloboda
12.09.2021 10:00 Eurogol 2 : 0 Kolibri
12.09.2021 16:00 Radnik Bumerang 1 : 2 Fortuna
12.09.2021 17:00 Emina 2 : 1 Iskra
12.09.2021 17:00 Široki Brijeg 0 : 8 SFK 2000
12.09.2021 12:00 Brotnjo 1 : 2 FK Sloboda
12.09.2021 15:30 Mladost 1 : 3 Željezničar 2011
12.09.2021 16:00 Libero 2 : 1 Inter
12.09.2021 11:00 ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 0 Radnički 1923
12.09.2021 11:00 Karađorđe 0 : 3 Kolubara
12.09.2021 11:00 Međimurje 0 : 5 Dinamo
12.09.2021 16:00 Neretva 0 : 15 Split
12.09.2021 14:00 Donat 0 : 7 Rijeka
12.09.2021 Osijek : Agram
12.09.2021 17:00 Drina 0 : 2 Lokomotiva