1 : 1
1 : 0

Nastavljaju se muke Junajteda, i Sautempton im uzeo bod

12.02.2022 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda i Sautemptona odigrali su 1-1 u prvom susretu 25. kola Premijer lige.

Junajted je bolje otvorio meč. Ronaldo je imao Å”ansu, potom i Sančo ali nije bilo promjene rezultata. U 21. minuti, sjajna kontra Junajteda koju golom zavrÅ”ava Sančo. Do kraja prvog poluvremena dvije Å”anse je imao Armstrong ali ih nije iskoristio.Ā

Golom Če Adamsa u 48. minuti, gosti su doÅ”li do izjednačenja. Ronaldo je imao Å”ansu da vrati prednost svome timu ali nije pogodio. Potom su gosti prijetili preko Armstronga i Broje ali nije bilo promjene rezultata. U trećoj minuti nadoknade Megvajer je odlično Å”utirao ali je Forster joÅ” bolje odbranio.

Junajted je peti sa 40 bodova dok je Sautempton deseti sa 29 bodova.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Southampton