Budućnost
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
29.11.2020 13:00 | Budućnost | 4 : 2 | Rudar | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
29.11.2020 14:00 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Iskra | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Jezero
Plav
|
29.11.2020 13:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | Jezero | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
29.11.2020 14:00 | Podgorica | 0 : 1 | Zeta | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Dečić
Tuzi
|
29.11.2020 13:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Dečić |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Bokelj
Kotor
|
29.11.2020 12:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Bokelj | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Berane
Berane
|
29.11.2020 12:00 | Mornar | 0 : 0 | Berane | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Grbalj
Radanovići
|
29.11.2020 13:00 | Drezga | 0 : 2 | Grbalj | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Kom
Podgorica
|
29.11.2020 12:00 | Ibar | 1 : 1 | Kom | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Arsenal
Tivat
|
29.11.2020 13:00 | Igalo | 2 : 0 | Arsenal |
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
29.11.2020 15:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | OFK Bačka | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
29.11.2020 15:00 | Metalac | 2 : 0 | Zlatibor | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Rad
Beograd
|
29.11.2020 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Rad | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Partizan
Beograd
|
29.11.2020 17:00 | TSC | 0 : 4 | Partizan | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
29.11.2020 15:00 | Čukarički | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Mladost (L)
Lučani
|
29.11.2020 15:00 | Voždovac | 3 : 2 | Mladost (L) |
Kolubara
Lazarevac
|
|
Zemun
Zemun
|
29.11.2020 13:00 | Kolubara | 1 : 1 | Zemun | ||||||
Trayal
Kruševac
|
|
Borac 1926
Čačak
|
29.11.2020 13:00 | Trayal | 0 : 4 | Borac 1926 | ||||||
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
29.11.2020 13:00 | Radnički (SM) | 3 : 1 | RFK Grafičar |
Southampton
Southampton
|
|
Manchester United
Manchester
|
29.11.2020 15:00 | Southampton | 2 : 3 | Manchester United | ||||||
Chelsea
London
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
29.11.2020 17:30 | Chelsea | 0 : 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
Arsenal
London
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
29.11.2020 20:15 | Arsenal | 1 : 2 | Wolverhampton |
Nottingham Forest
Nottingham
|
|
Swansea City
Swansea
|
29.11.2020 13:00 | Nottingham Forest | 0 : 1 | Swansea City |
Barcelona
Barcelona
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
29.11.2020 14:00 | Barcelona | 4 : 0 | Osasuna | ||||||
Celta Vigo
Vigo
|
|
Granada
Granada
|
29.11.2020 18:30 | Celta Vigo | 3 : 1 | Granada | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
29.11.2020 16:15 | Getafe | 1 : 1 | Athletic Club | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Villarreal
Villarreal
|
29.11.2020 21:00 | Real Sociedad | 1 : 1 | Villarreal |
Bayer 04
Leverkusen
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
29.11.2020 15:30 | Bayer 04 | 0 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
29.11.2020 18:00 | Mainz 05 | 1 : 1 | Hoffenheim |
Lens
Lens
|
|
Angers SCO
Angers
|
29.11.2020 15:00 | Lens | 1 : 3 | Angers SCO | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Montpellier
Montpellier
|
29.11.2020 15:00 | Lorient | 0 : 1 | Montpellier | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Reims
Reims
|
29.11.2020 13:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 0 | Reims | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Brest
Brest
|
29.11.2020 15:00 | Metz | 0 : 2 | Brest | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Nîmes
Nîmes
|
29.11.2020 15:00 | Monaco | 3 : 0 | Nîmes | ||||||
Nice
Nice
|
|
Dijon
Dijon
|
29.11.2020 17:00 | Nice | 1 : 3 | Dijon | ||||||
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
29.11.2020 21:00 | Saint-Etienne | 1 : 1 | Lille |
Bologna
Bologna
|
|
Crotone
Crotone
|
29.11.2020 15:00 | Bologna | 1 : 0 | Crotone | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Spezia
La Spezia
|
29.11.2020 18:00 | Cagliari | 2 : 2 | Spezia | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Udinese
Udine
|
29.11.2020 12:30 | Lazio | 1 : 3 | Udinese | ||||||
Milan
Milano
|
|
Fiorentina
Firenze
|
29.11.2020 15:00 | Milan | 2 : 0 | Fiorentina | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Roma
Roma
|
29.11.2020 20:45 | Napoli | 4 : 0 | Roma |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.11.2020 13:30 | Borac | 1 : 1 | Široki Brijeg |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
29.11.2020 13:30 | Krupa | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
29.11.2020 14:00 | Olimpik | 1 : 1 | Velež |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
29.11.2020 11:30 | Krupa | 0 : 6 | Sloboda | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
29.11.2020 12:00 | Olimpik | 2 : 1 | Velež |
Kaskada
Gračanica
|
|
Seljak
Livno
|
29.11.2020 18:00 | Kaskada | 3 : 3 | Seljak |
Borac
Banja Luka
|
|
Boračka
Gradiška
|
29.11.2020 19:00 | Borac | 4 : 2 | Boračka |
Tango
Istočna Ilidža
|
|
Leotar
Trebinje
|
29.11.2020 20:00 | Tango | 3 : 5 | Leotar |
Sokrates
Banja Luka
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
29.11.2020 19:30 | Sokrates | 8 : 5 | Dubica | ||||||
Kneževo
Kneževo
|
|
Starčevica
Banja Luka
|
29.11.2020 19:30 | Kneževo | 4 : 2 | Starčevica |
Radnik Siti
Bijeljina
|
|
Brod
Brod
|
29.11.2020 | Radnik Siti | 8 : 2 | Brod |
Radnički
Novo Gortažde
|
|
Kalinovik
Kalinovik
|
29.11.2020 17:00 | Radnički | 6 : 6 | Kalinovik | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Rogatica
Rogatica
|
29.11.2020 17:00 | Željeznica | 4 : 2 | Rogatica |
Drina
Goražde
|
|
Žepče
Žepče
|
29.11.2020 17:00 | Drina | 4 : 5 | Žepče |
Rudnik
Mostar
|
|
Hercegovina
Široki brijeg
|
29.11.2020 20:00 | Rudnik | 0 : 6 | Hercegovina | ||||||
Čulin Mlin
Livno
|
|
Sparta
Sanski Most
|
29.11.2020 20:00 | Čulin Mlin | 2 : 2 | Sparta | ||||||
Konjodor
Bužim
|
|
Mostarske Kiše
Mostar
|
29.11.2020 20:00 | Konjodor | 5 : 0 | Mostarske Kiše |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
29.11.2020 19:00 | Radnik BN Basket | 85 : 76 | Student Igokea |
Stars Basket
Gradiška
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
29.11.2020 16:30 | Stars Basket | 73 : 48 | Una | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Partizan Grave
Banja Luka
|
29.11.2020 12:00 | Lijevče | 75 : 71 | Partizan Grave |
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Mladost (KV)
Kotor Varoš
|
29.11.2020 17:30 | OKK Borac Mako Print | 112 : 46 | Mladost (KV) | ||||||
Mladost (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Ušće
Banja Luka
|
29.11.2020 14:30 | Mladost (MG) | 51 : 92 | Ušće |
Derventa
Derventa
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
29.11.2020 18:30 | Derventa | 91 : 61 | Zvornik Basket | ||||||
Šamac
Šamac
|
|
Best
Doboj
|
29.11.2020 18:30 | Šamac | 69 : 76 | Best |
Podgorica 2
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
29.11.2020 18:00 | Podgorica 2 | 98 : 48 | Rudar |
Budućnost
Bijeljina
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
29.11.2020 12:00 | Budućnost | 62 : 43 | Sloboda | ||||||
Ušće
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.11.2020 20:00 | Ušće | 72 : 54 | Kozara |
Gradiška
Gradiška
|
|
Radnik
Bijeljina
|
29.11.2020 15:00 | Gradiška | 0 : 3 | Radnik |
Olovo
Olovo
|
|
Breza 1934
Breza
|
29.11.2020 17:00 | Olovo | 3 : 1 | Breza 1934 | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Ilidža
Ilidža
|
29.11.2020 17:00 | Ilijaš | 0 : 3 | Ilidža | ||||||
Block Out
Zenica
|
|
Bosna
Sarajevo
|
29.11.2020 17:30 | Block Out | 0 : 3 | Bosna |
Drina
Zvornik
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
29.11.2020 18:00 | Drina | 3 : 1 | ŽOK Leotar | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
29.11.2020 18:00 | Maglić | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
Gradiška
Gradiška
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
29.11.2020 18:00 | Gradiška | 3 : 0 | Kotor Varoš | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Prijedor
Prijedor
|
29.11.2020 18:00 | Kozara | 3 : 1 | Prijedor |
Modriča
Modriča
|
|
Derventa
Derventa
|
29.11.2020 17:30 | Modriča | 0 : 3 | Derventa | ||||||
Ukrina
Prnjavor
|
|
Bratunac
Bratunac
|
29.11.2020 17:30 | Ukrina | 1 : 3 | Bratunac | ||||||
Modriča - Optima
Modriča
|
|
Panter
Doboj
|
29.11.2020 17:30 | Modriča - Optima | 0 : 3 | Panter |
Volero
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
29.11.2020 14:00 | Volero | 3 : 0 | Rudo | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost
Rogatica
|
29.11.2020 14:00 | Velež | 3 : 0 | Mladost |
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Troglav
Livno
|
29.11.2020 18:30 | Alipašino Polje | 0 : 3 | Troglav | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Vogošća
Vogošća
|
29.11.2020 18:30 | Novi Grad | 1 : 3 | Vogošća | ||||||
Volley
Sarajevo
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
29.11.2020 18:30 | Volley | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
29.11.2020 18:30 | Ilidža | 2 : 3 | Smeč |
Student
Mostar
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
29.11.2020 15:00 | Student | 2 : 3 | Delminium | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Turbina
Jablanica
|
29.11.2020 15:00 | Željezara | 3 : 0 | Turbina | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
29.11.2020 15:00 | Breza 1934 | 3 : 0 | Krivaja |
Pliva
Šipovo
|
|
Banjaluka volej
Banja Luka
|
29.11.2020 12:00 | Pliva | 0 : 3 | Banjaluka volej | ||||||
Vožd Prijedor
Prijedor
|
|
Inova
Banja Luka
|
29.11.2020 13:30 | Vožd Prijedor | 3 : 1 | Inova |
Modriča
Modriča
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
29.11.2020 11:00 | Modriča | 3 : 0 | Modriča Optima |
Bratunac
Bratunac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
29.11.2020 15:00 | Bratunac | 3 : 0 | Radnik |
Jahorina
Pale
|
|
Volero
Pale
|
29.11.2020 12:00 | Jahorina | 0 : 3 | Volero |
He na Drini
Višegrad
|
|
Rudo
Rudo
|
29.11.2020 12:00 | He na Drini | 1 : 3 | Rudo | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
29.11.2020 12:00 | Mladost | 0 : 3 | Stakorina |
Hercegovac
Bileća
|
|
Velež
Nevesinje
|
29.11.2020 12:30 | Hercegovac | 2 : 3 | Velež | ||||||
OOK Leotar
Trebinje
|
|
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
29.11.2020 12:30 | OOK Leotar | 1 : 3 | Ljubinje - Bankom | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
29.11.2020 14:00 | Gacko | 0 : 3 | ŽOK Leotar |
Vogošća
Vogošća
|
|
Bosna
Visoko
|
29.11.2020 18:00 | Vogošća | 29 : 26 | Bosna | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
29.11.2020 18:00 | Izviđač | 16 : 15 | Sloga (GV - U) |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Sloga 2
Doboj
|
29.11.2020 16:00 | Bijeljina | 35 : 33 | Sloga 2 | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
29.11.2020 16:00 | Jedinstvo 2015 | 39 : 32 | Kotor Varoš |
Teslić
Teslić
|
|
Derventa 2
Derventa
|
29.11.2020 18:00 | Teslić | 32 : 25 | Derventa 2 | ||||||
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Srbac
Srbac
|
29.11.2020 | Prijedor 2 | 21 : 39 | Srbac | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
29.11.2020 15:00 | Borac M:TEL 2 | 39 : 21 | Laktaši | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
29.11.2020 17:30 | Čelinac | 26 : 30 | Kaluđer |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Čelik
Zenica
|
29.11.2020 18:00 | Bosna TS | 34 : 45 | Čelik | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
29.11.2020 18:00 | Krajina | 27 : 27 | Sana 7 | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Gradačac
Gradačac
|
29.11.2020 18:00 | Kakanj | 29 : 38 | Gradačac | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Jajce
Jajce
|
29.11.2020 18:00 | Travnik | 28 : 30 | Jajce |
Međugorje
Međugorje
|
|
Briješće
Sarajevo
|
29.11.2020 18:00 | Međugorje | 29 : 29 | Briješće | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Čapljina
Čapljina
|
29.11.2020 18:00 | Vogošča Poljine Hills 2 | 31 : 21 | Čapljina | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
29.11.2020 18:00 | Radnički | 27 : 25 | Izviđač CO 2 |
Doboj
Doboj
|
|
Borja
Teslić
|
29.11.2020 18:00 | Doboj | 35 : 24 | Borja |
Rudar
Pljevlja
|
|
Tivat
Tivat
|
29.11.2020 17:30 | Rudar | 21 : 22 | Tivat |