3 : 0

Velež bolji od Maglića

31.10.2021 Administrator DC

U 6. kolu Prve lige RS odbojkašice Veleža su danas u Nevesinju glatko su porazile Maglić rezultatom 3:0  po setovima 25:12, 25:21, 25:22.Sigurna igra i trijumf vratili su osmjehe na lica nevesinjskih djevojaka i podigli samopouzdanje poljuljano poslije dva tijesna poraza.

U prvom i drugom setu, danas kompletan Velež, briljirao je na svim pozicijama. Fočanke su u trećem setu zaigrale mnogo bolje i uglavnom su imale prednost 4-5 poena. Ipak, Nevesinjke su u finišu uz podršku publike pokazale karakter i riješile sve dileme oko pobjednika.

Sa saldom od 11 bodova Nevesinjke sada drže četvrtu poziciju na tabeli, što je i više od zacrtanih ciljeva. U narednom kolu Velež gostuje u Ljubinju protiv ekipe „Ljubinje Bankom“.

Izvor:hercegsport.com