XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Subota, 30 Oktobar 2021

Fudbal

30.10.2021 17:30 Tuzla City : Leotar
30.10.2021 17:30 Borac : Posušje
30.10.2021 17:30 Željezničar : Zrinjski
30.10.2021 17:30 Sarajevo : Rudar Prijedor
30.10.2021 17:30 Velež : Radnik
30.10.2021 17:30 Široki Brijeg : Sloboda
30.10.2021 14:30 Drina : Zvijezda 09
30.10.2021 14:30 Sloga : Tekstilac
30.10.2021 14:30 Sutjeska : Krupa
30.10.2021 14:30 Ljubić : Kozara
30.10.2021 14:30 Podrinje : Slavija
30.10.2021 14:30 Željezničar Sport Team : Budućnost
30.10.2021 14:30 Borac : Modriča Alfa
30.10.2021 14:30 Ukrina : Laktaši
30.10.2021 14:30 Sloboda : Sloga (S)
30.10.2021 14:30 Dubrave : Progres
30.10.2021 14:30 Čelinac : Gorica
30.10.2021 Sloga (T) : Jedinstvo
30.10.2021 14:30 Stakorina : Mladost (G)
30.10.2021 14:30 Rudar 1925 : Proleter
30.10.2021 Obilić : OFK Brezik
30.10.2021 Grčica : Slijepčevići
30.10.2021 Mladost 2003 : Bobetino Brdo
30.10.2021 Mladost (S) : Crvena zvijezda
30.10.2021 Mladost (L) : Gredice
30.10.2021 Strijelac : Jedinstvo
30.10.2021 Majevica : Jugović
30.10.2021 Ljeskovac : Drina (A)
30.10.2021 Lazarevica : Sloboda
30.10.2021 13:30 Zvijezda : GOŠK
30.10.2021 13:30 Bratstvo : Travnik
30.10.2021 13:30 Budućnost : Goražde
30.10.2021 13:30 Simm Bau : Mladost
30.10.2021 13:30 Rudar : Gradina
30.10.2021 13:30 Igman : TOŠK
30.10.2021 13:30 Orašje : Radnik
30.10.2021 13:30 Jedinstvo : Tomislav
30.10.2021 14:00 Mladost (M) : Orahovica 74
30.10.2021 14:00 Lokomotiva : Priluk
30.10.2021 14:00 Svatovac : Prokosovići
30.10.2021 14:00 Radnički : Slaven
30.10.2021 14:30 UNIS : Stupčanica
30.10.2021 14:30 Famos : Bosna
30.10.2021 14:30 Borac : Kolina
30.10.2021 14:30 Rudar : Usora
30.10.2021 Karaula : Gorica
30.10.2021 13:30 Sloga (P) : Vitanovići 78
30.10.2021 15:00 Mramor (B) : Rijeka
30.10.2021 15:00 Sloga : Mladost (P)
30.10.2021 14:30 Turija : DSK
30.10.2021 14:30 Bukovik : BSK
30.10.2021 20:00 Podgorica : Budućnost
30.10.2021 20:00 Mornar : Zeta
30.10.2021 20:00 OFK Petrovac : Jezero
30.10.2021 20:00 Sutjeska : Rudar
30.10.2021 20:00 Dečić : Iskra
30.10.2021 17:00 Rudar Prijedor : Radnik (H)
30.10.2021 17:00 Željezničar Sport Team : Tuzla City
30.10.2021 17:00 Zvijezda 09 : Mladost
30.10.2021 17:00 Sloboda : Sarajevo
30.10.2021 17:00 Borac : Široki Brijeg
30.10.2021 17:00 Krupa : Zrinjski
30.10.2021 17:00 Željezničar : Radnik (B)
30.10.2021 17:30 Zeta : Cetinje
30.10.2021 17:30 Kom : Bokelj
30.10.2021 17:30 Mornar : Dečić
30.10.2021 17:30 Rudar : Podgorica
30.10.2021 17:30 Mladost : Titograd
30.10.2021 17:30 Jezero : Iskra
30.10.2021 17:30 Sutjeska : Jedinstvo
30.10.2021 14:30 Leotar : Posušje
30.10.2021 14:30 Zrinjski : Tuzla City
30.10.2021 14:30 Rudar Prijedor : Borac
30.10.2021 14:30 Radnik : Željezničar
30.10.2021 14:30 Sloboda : Sarajevo
30.10.2021 14:30 Široki Brijeg : Velež
30.10.2021 11:00 Bratstvo : Radnik Urije
30.10.2021 11:30 Sloga (T) : Laktaši
30.10.2021 17:30 Polet Stars 2000 : Berane
30.10.2021 17:30 Kom : Petrovac
30.10.2021 17:30 Arsenal : Budva
30.10.2021 17:30 Dečić : Mornar 1923
30.10.2021 17:30 OFK Titograd : Grbalj
30.10.2021 17:30 Rudar : Sutjeska
30.10.2021 17:30 Mladost : Iskra
30.10.2021 17:30 Igalo : Jezero
30.10.2021 17:30 Budućnost : Zeta
30.10.2021 17:30 Brskovo : Podgorica
30.10.2021 14:30 Leotar : Posušje
30.10.2021 14:30 Zrinjski : Tuzla City
30.10.2021 14:30 Rudar Prijedor : Borac
30.10.2021 14:30 Radnik : Željezničar
30.10.2021 14:30 Sloboda : Sarajevo
30.10.2021 14:30 Široki Brijeg : Velež
30.10.2021 10:00 Željezničar Sport Team : Borac (BL)
30.10.2021 10:00 Modriča Alfa : Proleter
30.10.2021 10:00 Ljubić : Krupa
30.10.2021 10:00 Mineral : OFK Spartak 2013
30.10.2021 10:00 Borac (Š) : Željezničar
30.10.2021 10:00 Kozara : Radnik Urije
30.10.2021 10:00 Sloga : Polet 1926
30.10.2021 10:00 Zvijezda 09 : Zenit
30.10.2021 10:00 Drina : Podrinje
30.10.2021 10:00 Mladost : Lokomotiva
30.10.2021 10:00 Jedinstvo : Pelagićevo
30.10.2021 10:00 Ilićka 01 : Sloboda
30.10.2021 10:00 FSA Prijedor : 13 Skojevki
30.10.2021 10:00 Lokanj : Čelopek
30.10.2021 10:00 Budućnost : Young Boys 2018
30.10.2021 11:30 Ključ : Radnički
30.10.2021 11:30 Jedinstvo : Kolibri
30.10.2021 11:30 Metalac : Rudar
30.10.2021 11:30 Brekovica 78 : Kamenica
30.10.2021 11:30 OFK Bihać : Una Nacionalni park
30.10.2021 11:30 Krajišnik : Sloga
30.10.2021 11:30 TOŠK : Don Bosco
30.10.2021 11:30 Simm Bau : Žepče 1919
30.10.2021 11:30 Krivaja : Pobjeda
30.10.2021 10:00 Novi Grad 1 : Radnik
30.10.2021 10:00 Baton : Mlade Nade
30.10.2021 10:00 Betaklub : Novi Grad
30.10.2021 10:00 Željezničar : FA Akademica
30.10.2021 Sporting : Famos
30.10.2021 AF Devetka : Sokolac
30.10.2021 Soccer : UNIS
30.10.2021 Famos : FA Akademica
30.10.2021 Igman : Čapljina
30.10.2021 Zrinjski : Branitelj
30.10.2021 Blagaj : Velež
30.10.2021 GOŠK : Rama
30.10.2021 Mostar : Stolac
30.10.2021 11:30 Bjelopoljac : Kruševo
30.10.2021 11:30 Međugorje : Turbina
30.10.2021 11:30 Lokomotiva : Iskra
30.10.2021 11:30 Cim : Klis
30.10.2021 10:00 Di - Five : Gradina
30.10.2021 10:00 Eurogol : Proleter
30.10.2021 12:00 Željezničar Sport Team : Borac (BL)
30.10.2021 12:00 Modriča Alfa : Proleter
30.10.2021 12:00 Ljubić : Krupa
30.10.2021 12:00 Mineral ZTC : Spartak 2013
30.10.2021 12:00 Borac (Š) : Željezničar
30.10.2021 12:00 Kozara : Rudar Prijedor
30.10.2021 12:00 Sloga : Polet 1926
30.10.2021 10:00 Krajišnik : Gomila
30.10.2021 10:00 Radnički : ABC
30.10.2021 10:00 Stupčanica : Bosna
30.10.2021 10:00 Čelik : Borac - Tetovo
30.10.2021 10:00 Simm Bau : Žepče 1919
30.10.2021 10:00 Krivaja : Pobjeda
30.10.2021 10:00 Borac : Nemila
30.10.2021 Radnik : Glasinac 1936
30.10.2021 Olimp : Sarajevo
30.10.2021 Željezničar : Bambinosi
30.10.2021 Slavija : Igman
30.10.2021 10:00 Novi Grad : Sokolac
30.10.2021 10:00 Sparta : Miske - Akademija
30.10.2021 10:00 Betaklub : Igman
30.10.2021 10:00 J Akademica : F.A. Akademica
30.10.2021 10:00 Betaklub Tango : Sloboda
30.10.2021 10:00 Bratstvo : Eurofudbal
30.10.2021 10:00 Di - Five : Gradina
30.10.2021 10:00 Perfekt : Orašje
30.10.2021 10:00 Bambi : Budućnost
30.10.2021 10:00 Gornji Rahić : Tuzla City
30.10.2021 10:00 Eurogol : Proleter
30.10.2021 14:30 Drina : Fortuna
30.10.2021 14:30 Iskra : Lokomotiva
30.10.2021 14:30 SFK 2000 : Radnik Bumerang
30.10.2021 14:30 Široki Brijeg : Emina
30.10.2021 Mladost : Borac (BL)
30.10.2021 Modriča Ducla : Borac (Š)
30.10.2021 BSK-Spartak 2013 : Sloga (S)
30.10.2021 FK Sloboda : Željezničar 2011
30.10.2021 Brotnjo : ŽFK Sarajevo
30.10.2021 Respekt : Inter
30.10.2021 Mladost : Libero
30.10.2021 Sana 2014 : ŽNK Sloboda
30.10.2021 Ekonomist : Breznica
30.10.2021 Mladost 2015 : Danilovgrad

Futsal

30.10.2021 17:00 Leotar : Beli anđeo
30.10.2021 17:00 Brčko Zdravlje : Borac
30.10.2021 17:00 Željeznica : Ugljevik
30.10.2021 17:00 Glasinac : Boračka
30.10.2021 17:00 Radnik Siti : Jahorina
30.10.2021 17:00 Prijedor : Sokrates
30.10.2021 17:00 Šampion : Starčevica
30.10.2021 17:00 Viktorija : Dubica
30.10.2021 17:00 Kneževo : Rudar Prijedor City
30.10.2021 17:00 Student : Kozara
30.10.2021 Ljubinje : Rogatica
30.10.2021 Nevesinje : Kalinovik
30.10.2021 Medi. fakultet : Tango 2
30.10.2021 Young Boys : Radnički
30.10.2021 Rudar : Teslić
30.10.2021 Jošavka : Brod
30.10.2021 Kotor Varoš : Derventa
30.10.2021 Čelinac : Ljubić
30.10.2021 Dom sportova : Obilić

Košarka

30.10.2021 21:00 Krka : Studentski centar
30.10.2021 19:00 Borac : Partizan NIS
30.10.2021 17:00 Igokea : Cedevita Olimpija
30.10.2021 Varda HE : Prijedor Spartak
30.10.2021 OKK Borac Mako Print : Sokolac

Odbojka

30.10.2021 Budućnost Volley Bemaxs : Jedinstvo
30.10.2021 Sutjeska : Mediteran Bemaks
30.10.2021 Velež : Maglić
30.10.2021 Slavija : Hercegovac
30.10.2021 Borac : ŽOK Leotar
30.10.2021 Inova : Libero
30.10.2021 Radnik : Glasinac
30.10.2021 Drina : Ljubinje Bankom
30.10.2021 Rudo : Volero
30.10.2021 Stakorina : HE na Drini
30.10.2021 Čapljina : Novi Grad
30.10.2021 18:30 Budućnost : Morača
30.10.2021 18:30 Mediteran Bemaks : Luka Bar
30.10.2021 18:30 Albatros : Gimnazijalac

Rukomet

30.10.2021 Krivaja : Sloboda
30.10.2021 Gradačac : Konjuh
30.10.2021 Sloga (D) : Gračanica
30.10.2021 Bosna (S) : Bosna (V)
30.10.2021 Iskra : Izviđač CO
30.10.2021 Leotar : Vogošća
30.10.2021 Borac M:TEL : Sloga (GV/U)
30.10.2021 Slavija : Bijeljina
30.10.2021 Derventa : Kotor Varoš
30.10.2021 Teslić : Srbac
30.10.2021 Rvacka : Čapljina
30.10.2021 Zrinjski : Sloga 2
30.10.2021 Goražde : Bosna 2
30.10.2021 Krivaja : Mira
30.10.2021 Izviđač CO : Hadžići
30.10.2021 Jedinstvo : Ilidža
30.10.2021 Zrinjski : Leotar
30.10.2021 Borac : Knežopoljka
30.10.2021 Laktaši : Borac 2
30.10.2021 Tivat : Mornar 7
30.10.2021 Nikšić : Levalea 2010
30.10.2021 Krajina : Bosna
30.10.2021 Lovćen : Berane 1949
30.10.2021 Brskovo : Komovi
30.10.2021 Rudar : Partizan 1949
30.10.2021 Jedinstvo : Danilovgrad
30.10.2021 Budućnost : Mornar 7
30.10.2021 Sutjeska : Budvanska rivijera

Vaterpolo

30.10.2021 BVK Crvena zvezda : KVK Radnički
30.10.2021 Partizan : Novi Beograd
30.10.2021 Valis : Zemun
30.10.2021 Proleter : Nais
30.10.2021 Šabac : Vojvodina