• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba

BSK poletniji od Poleta

08.10.2022 Administrator DC

Banjalučka ekipa je svom terenu sa 2:0 porazila slabašni tim iz Broda. Domaćin je slavio sa 2:0. Postigli su po jedan gol u oba poluvremena, bili svih 90 minuta bolja ekipa i sada se nalaze na trećoj poziciji na tabeli, dok je Polet prikovan za dno.

BSK – Polet 1926 2:0 (1:0)

Banja Luka. Stadion: Čaire. Gledalaca: 80. Sudije: Nemanja Davidović (Prijedor), Strijelci: Miroslav Šteković 37', Branko Trninić 66', [BSK (Banja Luka)]; Žuti kartoni: Vladan Gračanin 81', [BSK (Banja Luka)]; Srećko Grozdanić 45', Zoran Milošević 71', Petar Bardak86', [Polet 1926 (Brod)];

BSK: Sergej Gojić (G) , Miroslav Šteković , Vuk Milosavljević (87. Dušan Senić), Đorđe Jović , Branko Trninić (K) , Bojan Dojčinović , Stefan Stojičić (78. Janko Dojčinović), Stefan Trivan (87. Milan Vrućinić), Vladan Gračanin , Leontije-luka Dragoljić (72. Jovan Čekić), Đorđe Rosić (72. Darijo Lemić)

Polet 1926: Srđan Vukičević (G) , Bojan Petrić (K) , Mihael Grozdanić , Srećko GrozdaniĆ , Kosta Gligić , Goran Marinković , Nikola Lekić , Zoran Milošević , Ognjen Miličić(46. Ognjen Vukman), Petar Bardak , Danijel Milovac