Lijevče pregazilo BSK

Fudbaleri Lijevča

U duelu sa prvoplasiranim BSK- om  ekipa Lijevča je odnijela više nego zasluženu pobjedu 0d 0:3. Ovim trijumfom je tim Lijevča preuzeo  prvo mjesto na tabeli, četiri  4 kola prije kraja prvenstva.

Lijevče je u vođstvo došlo  nakon sedam minuta igre, a gol je postigao  Sladojević. Isti igrač  dolazi i do drugog gola u 25. minuti.

Kraj prvog poluvremena je obilježio udarac laktom Obrada Tomičića  igrača BSK- a, a  nakon gužve kod kornera za domaćina. Tomičić je udario Kačavendu, dobio drugi žuti i morao je u svlačionicu.

U drugom poluvremenu Lijevče je zbog igrača više  preuzelo inicijativu i BSK  nije stvorio  nijednu šansu.

Pred kraj utakmice igrač BSK- a Milan Šakić  nakon dva namjerna oštra starta dobija dva žuta kartona i isključenje.

U sudijskoj nadoknadi Gavranović ovjerava pobjedu gostiju i postavlja konačan rezultat BSK – Lijevče 0:3.

BSK – Lijevče 0:3 (0:2)

OFK Lauš 2 : 0 Plamen
Naprijed 0 : 2 Gorica
BSK 0 : 3 Lijevče