Jedinstvo preko komšija do prvog mjesta

Fudbaleri Jedinstva iz Broca su u petom kolu drugoligaškog "Istoka" savladali Rudar 1925 iz Ugljevika u gostima sa 3:1.

Jedinstvo je do pobjede došlo u finišu meča. Poveli su oni u 18. minuti golom Danijela Ručićića, da bi Ljubiša Stevanović izjednačio u 33. minuti.

Taj rezultat je bio na snazi sve do 75. minute kada rezervista Vladimir Šikuljak samo pet minuta nakon što je ušao u igru pogađa za 2:1, da bi u 85. minuti konačan rezultat postavio Dejan Vučić.

Jedinstvo je ovom pobjedom izbilo na vrh tabele sa 10 osvojenih bodova iz pet mečeva.

RUDAR 1925 - JEDINSTVO 1:3 (1:1)