Kozari prvoligaški obračun u Kupu

Danas su odigrane utakmice 1/16 finala Kupa Republike Srpske.  Kozara je u Prnjavoru za protivnika imala FK Ljubić i ostvarila pobjedu od 1-2, te se plasirala u narednu rundu Kupa Republike Srpske Dr Milan Jelić.

Kozara u vođstvo dolazi golom Dejana Glišiča u 23. minuti i to je rezultat s kojim se odlazi na poluvrijeme.

Domaćin preko Bosnića izjednačava na 1-1 u 49. minuti. Minut kasnije Maksimović Drago ponovo dovodi Kozaru u vođstvo i postavlja konačnih 1-2.

FK Ljubić (Prnjavor): Badić I. (od 46. min. Mitrović N.), Radaković S., Žižak B., Džombić R., Milanović J., Jugović D. (od 46. min. Čudić M.), Grahovac S. (od 46. min. Žižak A.), Javorac D. (od 71. min. Mišić M.), Bosnić A., Ćetojević S. (od 46. min. Jagodić B.), Vidović N., trener: Komlenović V

FK Kozara (Gradiška): Modić S., Šćekić F., Veljkić S., Blagojević A., Glišić D. (od 56. min. Pepić D.), Matić B. (od 63. in. Komlenić A), Govedarica S. (od 56. min. Dakić M.), Jandrić S., Despotović M., Maksimović D. (od 56. min. Malbašić A.), Torlaković B. (od 86. min. Pliego S.), trener Krupljanin S