Ševa naciljao iz kornera (video)

Zanimljivu utakmicu u 3. kolu Premijer juniorske lige Bosne i Hercegovine  odigrali su Krupa i Zvijezda 09. Domaćin je slavio pobjedu od 2:0, a mrežu tima iz Bijeljine načeo je u 59. minuti Mihajlo Ševa. Postigao je gol iz kornera. Direktno.

Konačan rezultat postavio je u 90 minuti Danijel Panić.

Krupa – Zvijezda 09  2:0 (0:0)

Krupa. Stadion: 'Krupa'. Gledalaca: 40. Sudije: Luka Bilbija (Prijedor) [Glavni], Momčilo Pavlović (Gradiška) [Pomoćnik], Dragan Keranović (Prijedor) [Pomoćnik], Strijelci: Mihajlo Ševa 59', Danijel Panić 90', [Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Žuti kartoni: Mihajlo Ševa 45', David Maksimović 65', Danijel Panić 73', Fabrizio Martin Sarco 83', [Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Stefan Čonjić 23', Đorđe Zekić 37', Jovan Milošević 40', Mišo Jović 75', [Zvijezda 09 (ES Stanišići)];

Krupa: Uroš Repić (G) , Nikola Srdić (60. Ermin Vunić), Danijel Panić , Daris Kablić (60. Pavle Dragojević), Miloš Keleman (60. Benjamin Alvarez), Tomas Casas (90. Matej Gudalo), Fabrizio Martin Sarco , David Maksimović , Luka Blagojević , Miloš Knežević (87. Aleksandar Dakić), Mihajlo Ševa (K)

Zvijezda 09: Elmin Eminović (G) , David Tomić , Ivan Gambelić , Đorđe Zekić (69. David Lazarević), Jovan Milošević , Stefan Čonjić (74. Saša Erkić), Marko Bardak (63. David Kitić), Miko Davidović (K) , Stefan Radonja (63. Damjan Petrović), Mišo Jović , Mladen Ristić (74. Filip Knežević)

@sportdc.net Zanimljivu utakmicu u 3. kolu Premijer juniorske lige Bosne i Hercegovine odigrali su Krupa i Zvijezda 09. Domaćin je slavio pobjedu od 2:0, a mrežu tima iz Bijeljine načeo je u 59. minuti Mihajlo Ševa. Postigao je gol iz kornera. Direktno.#fkkrupa ♬ original sound - sportdc

Radnik 1 : 1 Igman
Sloboda 0 : 0 Zrinjski
Borac 1 : 1 Široki Brijeg
Kozara 0 : 6 Tuzla City
Krupa 2 : 0 Zvijezda 09
Velež 2 : 0 Sloga
Sarajevo 0 : 0 Radnik (H)
Željezničar Sport team 3 : 1 Željezničar