Jedinstvo čuva vrh u Srebrenici

Šest golova na Vidikovcu

Jedinstvo iz Roćevića je osvojilo tri boda na gostovanju kod Gubera u Srebrenici i tako ostalo na prvom mjestu tabele drugoligaškog "Istoka".

Ognjen Mičić je doveo goste u vođstvo u 11. minuti i to je bio i jedini pogodak u prvih 45. minuta. Filip Blagojević u 50. minuti duplira prednost svojim novim golom u takmičenju, ali Sergej Jurošević vraća domaće u igru pogotkom u 62. minuti.

Neumoljiv je još jednom bio i Srđan Damjanović koji pogađa za 3:1. Opet su se domaći vratili, ovaj put preko Alje Smajilovića u 77. minuti koji pogađa iz penala, ali do remija nisu mogli. Srđan Damjanović završava posao u sudijskoj nadoknadi za konačnih 4:2.

GUBER - JEDINSTVO (R) 2:4 (0:1)
Stadion "Vidikovac", Srebrenica
Gledalaca: 40
Sudija: Goran Lakić (Brčko)
Strijelci: 0:1 Mičić 11, 0:2 Blagojević 50, 1:2 Jurošević 62, 1:3 Damjanović 72, 2:3 A.Smajilović 77p, 2:3 Blagojević 90+2
Žuti kartoni: A.Smajilović, Suljić, Grujičić, Avramović (Guber), M. Pisić, D. Pisić, Rosić, Gajić, Blagojević (Jedinstvo)

GUBER: Radić, Avramović, Grujičić, A.Smajilović, Kosanić, Jurošević, Maksimović, Petrović, O. Smajilović (od 46. Suljić), Bogičević (od 88. Erdelić), Čirak (od 78. Marinković)

Stakorina 2 : 0 Jedinstvo (BR)
Jedinstvo (RO) 2 : 0 Budućnost
Mladost (R) 2 : 2 Zadrugar
Guber 6 : 1 Glasinac 1936
Podrinje 3 : 0 Hercegovac
Rudar 1925 2 : 1 Ilićka 01