61 : 68

Borac slavio na Sokocu

18.04.2018 Administrator DC

Treću utakmicu u polufinalu plej ofa igraju i Sokolac i Borac. Prva dva meča ova dva kluba pripala su domaćinima, pa je u serijki rezultat 1:1. Prednost domaćeg terena ima tim Sokoca. u Toku je četvtta četvrtina i gosti imaju prednost na Å”est minuta prije kraja. Rezultat je 52:55. Očigledno da ćže i ovaj meč biti nizvjestan,a onaj drugi polufinalni okrÅ”aj igrali su Leotar i Bratunac. Gosti su bili bolji i pobjedili 77:81 i sa 2:1 u seriji Bratunac ide u finale i čeka boljeg iz meča Sokolac - Brtaunac.

Sokolac - Borac 61:68Ā  (20:20,13:19,17:11,11:18)Ā

Ispratićemo i ovaj meč.

Ā

Ā

Na kraju je Borac slavio rezultatom 61:68 i otiŔao u finale plej ofa. Tamo ga čeka Bratunac.