XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 151 utakmica za dan
Subota, 18 Novembar 2017

Fudbal

18.11.2017 13:00 Sloboda 4 : 0 Vitez
18.11.2017 13:00 Krupa 1 : 0 Zrinjski
18.11.2017 13:00 Radnik 3 : 1 Čelik
18.11.2017 16:00 Sarajevo 4 : 2 Mladost
18.11.2017 13:30 Kozara 1 : 0 Sloga
18.11.2017 13:30 Tekstilac Kort 3 : 1 Sloboda
18.11.2017 13:30 Napredak 0 : 4 Drina
18.11.2017 13:30 Podrinje 4 : 1 Sutjeska
18.11.2017 13:00 Sloga(T) 4 : 2 Sloboda
18.11.2017 13:00 Proleter 2 : 3 Laktaši
18.11.2017 13:00 Leotar 5 : 1 Mladost(BS)
18.11.2017 13:00 Drina HE 1 : 4 Glasinac 2011
18.11.2017 13:00 Jedinstvo(Bč) 3 : 3 Jedinstvo(Br)
18.11.2017 13:00 Famos 3 : 0 Mladost(G)
18.11.2017 13:00 Bratstvo 3 : 1 Zadrugar
18.11.2017 13:00 Lokanj 3 : 3 Lokomotiva
18.11.2017 13:00 FSA 3 : 2 Sloga
18.11.2017 13:00 OFK Lauš 0 : 1 Lijevče
18.11.2017 10:00 Karanovac 3 : 0 Partizan
18.11.2017 16:00 Crvena zvezda 6 : 1 Rad
18.11.2017 17:00 Napredak 1 : 2 Čukarički
18.11.2017 17:00 Vojvodina 0 : 0 Radnik
18.11.2017 17:00 Voždovac 2 : 0 OFK Bačka
18.11.2017 13:00 TSC 0 : 0 ČSK Pivara
18.11.2017 13:00 Novi Pazar 2 : 1 Dinamo
18.11.2017 13:00 Radnički 1923 1 : 1 Bežanija
18.11.2017 13:00 Teleoptik 4 : 0 Proleter
18.11.2017 13:00 Sloboda 2 : 0 Temnić 1924
18.11.2017 16:00 Bournemouth 4 : 0 Huddersfield
18.11.2017 16:00 Burnley 2 : 0 Swansea
18.11.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 Everton
18.11.2017 16:00 Leicester 0 : 2 Manchester City
18.11.2017 16:00 Liverpool 3 : 0 Southampton
18.11.2017 16:00 WBA 0 : 4 Chelsea
18.11.2017 18:30 Manchester Utd 4 : 1 Newcastle
18.11.2017 13:30 Arsenal 2 : 0 Tottenham
18.11.2017 16:15 Leganés 0 : 3 Barcelona
18.11.2017 18:30 Sevilla 2 : 1 Celta Vigo
18.11.2017 20:45 Atlético Madrid 0 : 0 Real Madrid
18.11.2017 13:00 Getafe 4 : 1 Alavés
18.11.2017 15:30 Bayern 3 : 0 Augsburg
18.11.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Eintracht
18.11.2017 18:30 Hertha BSC 2 : 4 Borussia Mönchengladbach
18.11.2017 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 RB Leipzig
18.11.2017 15:30 Mainz 05 1 : 0 Köln
18.11.2017 15:30 Wolfsburg 3 : 1 Freiburg
18.11.2017 20:45 Napoli 2 : 1 Milan
18.11.2017 18:00 Roma 2 : 1 Lazio
18.11.2017 20:00 Dijon 3 : 1 Troyes
18.11.2017 20:00 Guingamp 1 : 1 Angers
18.11.2017 17:00 PSG 4 : 1 Nantes
18.11.2017 20:00 Strasbourg 2 : 1 Rennes
18.11.2017 20:00 Toulouse 0 : 0 Metz
18.11.2017 13:00 Iskra 0 : 1 Mladost
18.11.2017 13:00 Kom Eurozox 1 : 0 Rudar
18.11.2017 13:00 Sutjeska 1 : 0 Grbalj
18.11.2017 13:00 Zeta 0 : 0 OFK Petrovac
18.11.2017 17:00 Budućnost 4 : 1 Dečić
18.11.2017 11:00 Sarajevo 2 : 2 Željezničar
18.11.2017 12:00 Velež 3 : 5 Zrinjski
18.11.2017 12:00 Mladost 3 : 2 Krupa
18.11.2017 12:00 Vitez 8 : 1 GOŠK
18.11.2017 13:30 Zvijezda 09 4 : 2 Široki Brijeg
18.11.2017 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Podgrmeč
18.11.2017 14:00 Borac 3 : 0 Vitez
18.11.2017 13:30 Široki Brijeg 1 : 1 Mladost
18.11.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 6 Podgrmeč
18.11.2017 12:00 Borac 2 : 1 Vitez
18.11.2017 11:30 Široki Brijeg 2 : 0 Mladost
18.11.2017 09:00 Jedinstvo 1 : 2 Lokomotiva
18.11.2017 11:30 Mladost 5 : 1 Velež
18.11.2017 10:30 Jedinstvo 7 : 0 Lokomotiva
18.11.2017 10:00 Mladost 0 : 3 Velež

Futsal

18.11.2017 19:00 Željezničar 5 : 2 Zrinjski
18.11.2017 18:00 Centar 6 : 4 Brotnjo
18.11.2017 14:00 Nevesinje 7 : 2 Seljak
18.11.2017 20:30 Ljubić 5 : 3 Jahorina
18.11.2017 18:30 Obilić 6 : 2 Viktorija

Košarka

18.11.2017 21:00 Cedevita 99 : 74 Mornar
18.11.2017 19:00 Partizan NIS 77 : 78 Union Olimpija
18.11.2017 Bošnjak 80 : 88 Mladost
18.11.2017 Sloboda 77 : 79 Zrinjski
18.11.2017 Široki 56 : 61 Kakanj
18.11.2017 Borac 90 : 60 Sokolac
18.11.2017 Slavija 1996 89 : 83 Rogatica
18.11.2017 Sutjeska 63 : 57 Bratunac
18.11.2017 Rudar 2015 84 : 93 Leotar
18.11.2017 Student -Igokea 91 : 69 Varda HE
18.11.2017 Borac 72 66 : 67 Mladost Bulldogs
18.11.2017 Lijevče 79 : 81 Mladost
18.11.2017 Kozara 89 : 64 Ušće
18.11.2017 Budućnost BN 98 : 58 Šamac
18.11.2017 Teslić 58 : 78 Zvornik Basket
18.11.2017 19:00 Rudar Sport 98 : 50 Jedinstvo BHT
18.11.2017 19:00 Mladi Krajišnik 90 : 62 Brčanka

Odbojka

18.11.2017 Kakanj 78 3 : 1 Domaljevac
18.11.2017 Jedinstvo 1 : 3 Gacko
18.11.2017 Modriča 3 : 0 7 Lukavac
18.11.2017 18:00 Pelagićevo 3 : 2 Ljubinje Bankom
18.11.2017 18:00 Majevica 3 : 2 Gradiška
18.11.2017 18:00 Tempo 1 : 3 Drina
18.11.2017 Ilidža 0 : 3 Olovo
18.11.2017 Mladost 1 : 3 Breza 1934
18.11.2017 Bosna 3 : 1 Ilijaš
18.11.2017 Jahorina 3 : 1 BL Volley
18.11.2017 Sloboda Tuzlafarm 2 : 3 Mostar
18.11.2017 Modriča 3 : 1 Goražde
18.11.2017 HE na Drini 0 : 3 Kula Gradačac
18.11.2017 18:00 Ljubinje Bankom 0 : 3 Gradiška
18.11.2017 18:00 Derventa 0 : 3 Inova
18.11.2017 18:00 Slavija 0 : 3 Crvena zvijezda
18.11.2017 OK Leotar 3 : 0 Zelengora
18.11.2017 Radnik 2 3 : 2 Libero
18.11.2017 Kotor Varoš 0 : 3 Ukrina
18.11.2017 Panter 2 : 3 Nikos Kanbera
18.11.2017 Pliva 3 : 0 Prijedor
18.11.2017 Smeč 3 : 0 Balkana MP
18.11.2017 Maglaj 1 : 3 Žepče
18.11.2017 Bosna 0 : 3 Smeč
18.11.2017 Lukavac 1 : 3 Bihać Preminger
18.11.2017 Gračanica Forteks 3 : 0 Gradina-Herceg
18.11.2017 Troglav 3 : 0 Vogošća
18.11.2017 Smeč 0 : 3 Novi Grad
18.11.2017 Kakanj 1 : 3 Igman

Rukomet

18.11.2017 Goražde 27 : 28 Sloga
18.11.2017 Borac M:TEL 28 : 27 Bosna Centrotrans
18.11.2017 Maglaj 22 : 26 Izviđač CO
18.11.2017 Vogošća Poljine Hills 32 : 27 Slavija
18.11.2017 Drina 38 : 24 Prijedor
18.11.2017 Teslić 31 : 39 Kotor Varoš
18.11.2017 Kozara Mlijekoprodukt 2 40 : 35 Čelinac
18.11.2017 Lukavac 18 : 42 Krivaja
18.11.2017 Čelik 35 : 28 Gradačac
18.11.2017 Bosna TS 32 : 26 Sana 7
18.11.2017 Krajina 39 : 25 Konjuh 2
18.11.2017 Gračanica 30 : 20 Žepče
18.11.2017 Donji Vakuf 25 : 32 Velež
18.11.2017 Iskra 27 : 24 Čapljina
18.11.2017 Neretva 29 : 25 Radnički
18.11.2017 Goražde 20 : 34 Grude
18.11.2017 Dubica 29 : 28 Hadžići
18.11.2017 Neretva 25 : 26 Mira
18.11.2017 Ilidža 25 : 20 Izviđač
18.11.2017 Knežopoljka 31 : 13 Radnik
18.11.2017 Doboj 30 : 30 Nestro grupa Brod
18.11.2017 Borac 23 : 21 Rogatica
18.11.2017 Jedinstvo 34 : 21 Borja
18.11.2017 Vitez 34 : 23 Iskra(B)
18.11.2017 Iskra(S) 32 : 27 Turbina
18.11.2017 Zrinjski 32 : 21 Krajina
18.11.2017 Živinice 20 : 29 Hrasnica
-:-
Krupa na Vrabasu. Stadion Krupe. Sudija: Rajko Đorđić ( Bijeljina). Pomoćnici: Bojan Rakić (Bijeljina), Bojan Makarić ( Bijeljina). Četvrti sudija: Vojislav Vuković ( Brčko). Posmatrač suđenja: Željko Salamić ( Prijedor). Delegat: Milorad Pisić (Zvornik).