XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 326 utakmica za dan
Nedelja, 20 Oktobar 2019

Fudbal

20.10.2019 17:00 Široki Brijeg : Sloboda
20.10.2019 18:00 Novi Pazar : Metalac
20.10.2019 15:00 Kabel : Dinamo
20.10.2019 14:30 Omarska : Polet 1926
20.10.2019 11:00 Jedinstvo : Ljubić
20.10.2019 14:30 Mladost : Sloga (D)
20.10.2019 14:30 Ilićka 01 : Stakorina
20.10.2019 14:30 Jedinstvo : Leotar
20.10.2019 14:30 Mladost (R) : Milići
20.10.2019 14:30 Glasinac 2011 : Romanija
20.10.2019 14:30 Plamen : Čelinac
20.10.2019 14:30 OFK Brdo : Mladost
20.10.2019 14:30 Gorica : FSA
20.10.2019 14:30 Željezničar : Crvena zvijezda
20.10.2019 14:30 Naša krila : Vranjak
20.10.2019 14:30 Hajduk (K) : Hajduk (B)
20.10.2019 14:30 Zvijezda : Skugrić
20.10.2019 14:30 Ozren : Sloga (DP)
20.10.2019 14:30 Vučijak : Rudanka
20.10.2019 14:30 Sloga (J) : Trebava
20.10.2019 14:30 OFK Janja 2009 : OFK Šekovići
20.10.2019 14:30 Podrinje : Omladinac
20.10.2019 14:30 Partizan : Jedinstvo
20.10.2019 14:30 OFK Trnovica : BSK Ledinci
20.10.2019 14:30 Mladost : Rudar 1925
20.10.2019 14:30 Sloboda : Čelopek
20.10.2019 14:30 Mrakovica : Kozara
20.10.2019 14:30 Ravan : Brzi
20.10.2019 11:00 Gomjenica : Svodna
20.10.2019 14:30 Slaven : Ljubija
20.10.2019 14:30 Rasavci : Podgrmeč
20.10.2019 15:00 Torpedo : Potkozarje
20.10.2019 15:00 Crni vrh : 13 Skojevki
20.10.2019 15:00 Kalemi : Sloboda
20.10.2019 15:00 Kozara : Obradovac
20.10.2019 15:00 Laminci : Biseri
20.10.2019 15:00 Župa : Omladinac
20.10.2019 14:30 Šnjegotina : Gomionica
20.10.2019 14:30 Omladinac : Polet Krajišnik
20.10.2019 14:30 OFK Banja Luka : Naprijed
20.10.2019 14:30 Rekreativo : Mladost Farmaprom
20.10.2019 14:30 Borac : Vrbas
20.10.2019 14:30 Polet : Bratstvo
20.10.2019 14:30 Budućnost : Trebavac
20.10.2019 14:30 Borac (BL) : Mineral
20.10.2019 14:30 Ukrina : Kladari Gornji
20.10.2019 14:30 Borac (O) : Ozrenski sokolovi
20.10.2019 14:30 BSK : Skugrić 1964
20.10.2019 15:00 Mladost : Budućnost Red Star
20.10.2019 15:00 Obilić : Zadrugar
20.10.2019 15:00 Crvena zvijezda : Gredice
20.10.2019 15:00 Lokomotiva : Grčica
20.10.2019 15:00 Jugović : Mladost
20.10.2019 15:00 Mladost 2003 : Jedinstvo
20.10.2019 15:00 OFK Brezik : Borac
20.10.2019 15:00 Majevica : Slijepčevići
20.10.2019 14:30 Jedinstvo : Proleter
20.10.2019 14:30 Kolektiv : Obarska
20.10.2019 14:30 Semberija : Priboj
20.10.2019 14:30 Sloga 2 : Miloš Obilić
20.10.2019 14:30 Drina : Zadrugar
20.10.2019 14:30 Balatun : OFK Magnojević
20.10.2019 14:30 Panteri : Novo doba
20.10.2019 15:00 Pecka : Jadar
20.10.2019 15:00 Polet : Birač
20.10.2019 15:00 Jardan : Branjevo
20.10.2019 15:00 Jasenica : Borac
20.10.2019 15:00 Budućnost : Lokanj
20.10.2019 14:30 Berek 1975 : Moštanica
20.10.2019 14:30 Knežopoljac : Kiseljak
20.10.2019 14:30 Borac (M) : Mladost
20.10.2019 14:30 Bratstvo : Polet
20.10.2019 14:30 Budućnost : Borac (Š)
20.10.2019 11:00 Milan : Vrbas
20.10.2019 11:00 Nožičko : Crvena zemlja
20.10.2019 14:30 Rudar : Zadrugar
20.10.2019 14:30 Borac : Zborište
20.10.2019 14:30 27. Juli : 4. juli
20.10.2019 14:30 Sloga : Liješće
20.10.2019 14:30 Jedinstvo : Pelagićevo
20.10.2019 14:30 Sloga 73 : Zvijezda
20.10.2019 14:30 Partizan : Omladinac
20.10.2019 14:30 Mladost : Dobor
20.10.2019 14:30 Crkvina : Crvena zvijezda
20.10.2019 11:00 Sloboda : Bobetino Brdo
20.10.2019 15:00 Kovačići 08 : Ljeljenča
20.10.2019 15:00 Omladinac : Koridor 2011
20.10.2019 15:00 Proleter : Jedinstvo
20.10.2019 15:00 Stević Jovan : Sloga 94
20.10.2019 15:00 Magnojević 2001 : Budućnost
20.10.2019 15:00 Gorica : Mladost
20.10.2019 15:00 Polet (MO) : Ljeskovac
20.10.2019 15:00 Ostojićevo : Glogovac
20.10.2019 15:00 Građanski : OFK Batković
20.10.2019 15:00 Pobjeda : VSK
20.10.2019 15:00 Drina : Polet (GK)
20.10.2019 15:00 Borac : Tavna
20.10.2019 14:30 TOŠK : GOŠK
20.10.2019 14:30 Gradina : Seona
20.10.2019 14:30 Čelić : Bosna (M)
20.10.2019 14:30 Svatovac : Prokosovići
20.10.2019 14:30 Priluk : Mramor
20.10.2019 14:30 Bosna (K) : Lokomotiva
20.10.2019 14:30 SAŠK Napredak : Bosna
20.10.2019 14:30 Pobjeda : Famos
20.10.2019 14:30 Azot : Mošćanica
20.10.2019 14:30 Vis Simm Bau : Žepče
20.10.2019 14:30 Moševac : Natron
20.10.2019 14:30 Stupčanica : Borac
20.10.2019 14:30 Ilijaš : Usora
20.10.2019 14:30 Grude : Neum
20.10.2019 14:30 Brotnjo : Turbina
20.10.2019 14:30 Kamešnica : Branitelj
20.10.2019 14:30 Posušje : Bjelopoljac
20.10.2019 14:30 Sloga : Troglav 1918
20.10.2019 14:30 Stolac : Ljubuški
20.10.2019 14:30 Tomislav : Rama
20.10.2019 15:00 Rudar : Željezničar
20.10.2019 14:30 Gorica : Bilalovac
20.10.2019 14:30 Elektrobosna : Kaćuni
20.10.2019 14:30 Mladost : Fojnica
20.10.2019 14:30 Mladost (S) : Bok
20.10.2019 14:30 Mladost (DS) : Sloga (T)
20.10.2019 14:30 Kostrč : Vitanovići 78
20.10.2019 14:30 Mladost (D) : Dragovoljac
20.10.2019 14:30 19 srpanj : Sloga (P)
20.10.2019 14:30 Dizdaruša : Frankopan
20.10.2019 15:30 Ingram : Omazići 1937
20.10.2019 14:30 Pribava : Trešnjevka
20.10.2019 14:30 Vražići 92 : Mladost (GŽ)
20.10.2019 14:30 Gornji Rahić : Doboj Istok
20.10.2019 14:30 Mladost (B) : Omladinac 68
20.10.2019 14:30 Rijeka : Polet
20.10.2019 14:30 Mladost (K) : Željezničar
20.10.2019 10:00 Novi Grad : Vratnik
20.10.2019 10:00 Ozren : Jug
20.10.2019 10:00 Saobraćajac : Vrbanjuša
20.10.2019 10:00 Stup : Mladost
20.10.2019 12:00 Drina : Kolina
20.10.2019 12:00 BKB : Radnički
20.10.2019 14:30 Drinovci : Rakitno
20.10.2019 14:30 Mesihovina : Šator
20.10.2019 14:30 Kupres : Junak
20.10.2019 14:30 Romari : Brnjaci
20.10.2019 14:30 Nova Bila : Šantići
20.10.2019 14:30 OFK Lugovi : Karaula
20.10.2019 14:30 Korpar : Dinamo 75
20.10.2019 14:30 Mladost : OFK Brčko
20.10.2019 14:30 Ravne : Mladi zadrugar
20.10.2019 15:00 Stjepan Polje : Podrinje
20.10.2019 15:00 Špionica 1953 : Bukovik
20.10.2019 15:00 25 maj : BSK
20.10.2019 15:00 Mramor : Sloga
20.10.2019 15:00 Orahovica 77 : Mladost (P)
20.10.2019 15:00 Koraj : Biberovo Polje
20.10.2019 15:00 Željezničar : Voćar
20.10.2019 15:00 Sloboda (K) : Izbor
20.10.2019 15:00 Jedinstvo : Napredak
20.10.2019 15:00 Graničar : Sloboda (M)
20.10.2019 15:00 12 decembar : OFK Vida
20.10.2019 15:00 Vrana : Rainci
20.10.2019 15:00 Srnica : Budućnost
20.10.2019 15:00 Proleter : Grivice
20.10.2019 15:00 Rudar : Mladost
20.10.2019 15:00 Napredak : Mladost 78
20.10.2019 15:00 Partizan : Krušik
20.10.2019 15:00 Slatina : OFK Tuzla
20.10.2019 12:30 Zmaj : Bratstvo
20.10.2019 12:30 Poriječani : Ljiljan
20.10.2019 15:00 Monjare : Omladinac
20.10.2019 15:00 Moštre : Liješeva
20.10.2019 15:00 Dijamant : Kralupi
20.10.2019 11:00 Mladost : Toplice
20.10.2019 11:00 Jablanica : Oskova
20.10.2019 11:00 Borac : Omladinac RMU
20.10.2019 11:00 Metalac : Konjuh
20.10.2019 11:00 Gornje Dubrave : Sapna
20.10.2019 13:30 Jedinstvo (BP) : Bokelj
20.10.2019 13:30 Jezero : Ibar
20.10.2019 13:30 Arsenal : Otrant Olympic
20.10.2019 13:30 Mornar : Lovćen
20.10.2019 13:30 Dečić : Drezga
20.10.2019 17:30 Manchester United : Liverpool
20.10.2019 00:00 Deportivo Alavés : Celta de Vigo
20.10.2019 00:00 Athletic Club : Real Valladolid
20.10.2019 00:00 Atlético Madrid : Valencia
20.10.2019 00:00 Eibar : Barcelona
20.10.2019 00:00 Espanyol : Villarreal
20.10.2019 00:00 Getafe : Leganés
20.10.2019 00:00 Granada : Osasuna
20.10.2019 00:00 Mallorca : Real Madrid
20.10.2019 00:00 Real Sociedad : Real Betis
20.10.2019 00:00 Sevilla : Levante
20.10.2019 18:00 Hoffenheim : Schalke 04
20.10.2019 15:00 Cagliari : SPAL
20.10.2019 20:45 Milan : Lecce
20.10.2019 18:00 Parma : Genoa
20.10.2019 15:00 Sampdoria : Roma
20.10.2019 12:30 Sassuolo : Internazionale
20.10.2019 15:00 Udinese : Torino
20.10.2019 21:00 Olympique Marseille : Strasbourg
20.10.2019 17:00 Monaco : Rennes
20.10.2019 SFK 2000 : Radnik Bumerang
20.10.2019 Drina : Iskra
20.10.2019 Alfa Modriča : Lokomotiva
20.10.2019 18:00 Široki Brijeg : Mladost
20.10.2019 18:00 Zrinjski : Slavija
20.10.2019 18:00 Olimpik : Zvijezda 09
20.10.2019 18:00 Travnik : Velež
20.10.2019 18:00 Željezničar : Sloboda
20.10.2019 12:00 Krajina : Jedinstvo
20.10.2019 12:00 Metalleghe BSI : Podgrmeč
20.10.2019 12:00 Proleter : Jedinstvo
20.10.2019 12:00 Bratstvo : Orašje
20.10.2019 12:00 Tekstilac : Alfa Modriča
20.10.2019 12:00 Sloga : Bosna
20.10.2019 12:00 Ilićka 01 : Zvijezda
20.10.2019 12:00 Radnik : Sloga (T)
20.10.2019 12:00 Budućnost : Podrinje
20.10.2019 12:00 Bosna : Drina
20.10.2019 12:00 Gradina : Lokomotiva
20.10.2019 12:00 Radnički : Slaven
20.10.2019 12:30 Radnik : UNIS
20.10.2019 12:30 Bosna : Željezničar
20.10.2019 12:30 Goražde : Sutjeska
20.10.2019 12:30 Sarajevo : Rudar
20.10.2019 12:30 Igman : Olimpik
20.10.2019 12:30 Ilijaš : Olimp
20.10.2019 12:30 Kiseljak : Radnik
20.10.2019 12:30 Vis Simm Bau : Krivaja
20.10.2019 12:30 NK Vitez : Čelik
20.10.2019 12:30 TOŠK : Borac
20.10.2019 12:30 ZSK 2013 : FK Vitez
20.10.2019 12:30 Žepče : Romari
20.10.2019 12:30 Iskra : Novi Travnik
20.10.2019 12:30 Igman : Leotar
20.10.2019 12:30 Troglav 1918 : Grude
20.10.2019 12:30 GOŠK : Čapljina
20.10.2019 12:30 Posušje : Tomislav
20.10.2019 17:30 Sloboda : Velež
20.10.2019 Krajina : Jedinstvo
20.10.2019 Rudar Prijedor : Željezničar Sport Team
20.10.2019 Krupa : Kozara
20.10.2019 Metalleghe BSI : Podgrmeč
20.10.2019 10:00 Proleter : Jedinstvo
20.10.2019 10:00 Bratstvo : Orašje
20.10.2019 10:00 Tekstilac : Alfa Modriča
20.10.2019 10:00 Sloga : Bosna
20.10.2019 10:00 Ilićka 01 : Zvijezda
20.10.2019 10:00 Budućnost : Podrinje
20.10.2019 10:00 Bosna : Drina
20.10.2019 10:00 Gradina : Lokomotiva
20.10.2019 10:00 Radnički : Slaven
20.10.2019 10:00 Radnik : UNIS
20.10.2019 10:00 Slavija : Famos
20.10.2019 10:00 Bosna : Željezničar
20.10.2019 10:00 Goražde : Sutjeska
20.10.2019 10:00 Sarajevo : Rudar
20.10.2019 10:00 Igman : Olimpik
20.10.2019 10:00 Ilijaš : Olimp
20.10.2019 10:00 Kiseljak : Radnik
20.10.2019 10:00 Vis Simm Bau : Krivaja
20.10.2019 10:00 TOŠK : Borac
20.10.2019 10:00 ZSK 2013 : FK Vitez
20.10.2019 10:00 Žepče : Romari
20.10.2019 10:00 Travnik : Novi Travnik
20.10.2019 12:30 Igman : Leotar
20.10.2019 12:30 Troglav 1918 : Grude
20.10.2019 12:30 GOŠK : Čapljina
20.10.2019 12:30 Posušje : Tomislav
20.10.2019 12:30 Stolac : Brotnjo
20.10.2019 Radnik Bumerang : SFK 2000
20.10.2019 Široki Brijeg : Emina
20.10.2019 Iskra : Drina
20.10.2019 Lokomotiva : Alfa Modriča
20.10.2019 10:00 Borac : Rudar Prijedor
20.10.2019 10:00 Kozara : Željezničar
20.10.2019 10:00 Mineral : Proleter
20.10.2019 10:00 Krupa : Sloga
20.10.2019 10:00 Željezničar Sport Team : Tekstilac
20.10.2019 10:00 OFK Spartak 2013 : Alfa Modriča
20.10.2019 10:00 Borac : Drina
20.10.2019 10:00 Radnik : Podrinje
20.10.2019 10:00 Jedinstvo : Rudar 1925
20.10.2019 10:00 Lokomotiva : Ilićka 01
20.10.2019 10:00 Velež : Sutjeska
20.10.2019 10:00 Mladost : Hercegovac
20.10.2019 10:00 Stakorina : LeoStars
20.10.2019 11:30 Borac : Rudar Prijedor
20.10.2019 11:30 Kozara : Željezničar
20.10.2019 11:30 Mineral : Proleter
20.10.2019 11:30 Radnik Urije : Sloga
20.10.2019 11:30 Željezničar Sport team : Tekstilac Kort
20.10.2019 11:30 OFK Spartak 2013 : Alfa Modriča

Košarka

20.10.2019 20:00 Budućnost VOLI : Koper Primorska
20.10.2019 18:00 Krka : Crvena zvezda MTS
20.10.2019 Budućnost BN : Sloboda 73
20.10.2019 Varda HE : Radnik BN Basket
20.10.2019 Prijedor : Sutjeska
20.10.2019 Student-Igokea : HEO
20.10.2019 Slavija 1996 : Drina-Princip
20.10.2019 Orlovi : Mladi Krajišnik
20.10.2019 Igman : Brčanka

Odbojka

20.10.2019 Bihać : Bosna
20.10.2019 Drina : Crvena zvijezda
20.10.2019 ŽOK Leotar : Radnik
20.10.2019 Kotor Varoš : Smeč
20.10.2019 Borac : Balkana MP
20.10.2019 Pliva : Prijedor
20.10.2019 Kozara : Laktaši
20.10.2019 Gradiška : Panter
20.10.2019 Smeč DN : Derventa
20.10.2019 Libero : Drina 2
20.10.2019 Gacko 2 : OOK Leotar
20.10.2019 ŽOK Leotar 2 : Stakorina
20.10.2019 Zelengora : Velež
20.10.2019 Maglaj : Orašje
20.10.2019 Čelik-R : Kakanj
20.10.2019 Smeč : Alipašino Polje

Rukomet

20.10.2019 Mladost : ORK Borac
20.10.2019 Kozara : Višegrad
20.10.2019 Sloga 2 : Borac M:TEL 2
20.10.2019 Radnik : Nestro grupa Brod
20.10.2019 Doboj : Leotar
20.10.2019 Hrasnica : Bihać
20.10.2019 Krajina : Lokomotiva