Vitez
Vitez
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
19.11.2016 13:00 | Vitez | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
19.11.2016 13:00 | Sloboda | 3 : 3 | Zrinjski | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
19.11.2016 13:00 | Radnik | 1 : 0 | Metalleghe-BSI |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
19.11.2016 13:30 | Slavija | 6 : 1 | Sloboda | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Doboj
|
19.11.2016 13:30 | Kozara | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Podrinje
Janja
|
19.11.2016 13:30 | Borac (BL) | 5 : 0 | Podrinje | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
19.11.2016 13:30 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
19.11.2016 13:30 | Drina | 2 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
19.11.2016 13:30 | Sutjeska | 4 : 1 | Borac (Š) |
Drina HE
Višegrad
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
19.11.2016 13:30 | Drina HE | 1 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
19.11.2016 13:30 | Guber | 4 : 1 | Vlasenica | ||||||
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
|
Famos
Vojkovići
|
19.11.2016 13:30 | Jedinstvo (Bč) | 4 : 1 | Famos | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
19.11.2016 13:30 | Glasinac 2011 | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
19.11.2016 13:30 | Mladost (G) | 2 : 1 | Leotar |
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
19.11.2016 13:30 | Modriča | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
19.11.2016 13:30 | Sloboda | 2 : 1 | Ljubić | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Proleter
Teslić
|
19.11.2016 13:30 | Sloga (T) | 4 : 1 | Proleter |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Radnički
Karakaj
|
19.11.2016 13:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Radnički |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
19.11.2016 11:00 | Naprijed | 1 : 0 | Karanovac | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Lauš
Banja Luka
|
19.11.2016 13:30 | Progres | 1 : 1 | Lauš |
Obilić
Prnjavor
|
|
Gradiška
Gradiška
|
19.11.2016 20:30 | Obilić | 11 : 6 | Gradiška |
Centar
Sarajevo
|
|
Leotar Ocean Link
Trebinje
|
19.11.2016 19:00 | Centar | 3 : 2 | Leotar Ocean Link | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Sofić
Buturović Polje
|
19.11.2016 18:00 | Čelinac | 6 : 6 | Sofić | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
19.11.2016 18:00 | Nevesinje | 3 : 3 | Zrinjski |
Jahorina
Pale
|
|
Ugljevik
Ugljevik
|
19.11.2016 20:30 | Jahorina | 5 : 6 | Ugljevik | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jošavka
Čelinac
|
19.11.2016 18:00 | Ljubinje | 11 : 3 | Jošavka |
Rudar
Ugljevik
|
|
Modriča
Modriča
|
19.11.2016 18:00 | Rudar | 60 : 78 | Modriča |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Borac 72
Istočni Drvar
|
19.11.2016 19:00 | Lijevče | 79 : 65 | Borac 72 | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
19.11.2016 18:00 | Mladost | 54 : 60 | Sloboda 73 |
Zadar
Zadar
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
19.11.2016 19:00 | Zadar | 69 : 76 | Partizan NIS | ||||||
Mega Leks
Beograd
|
|
Mornar
Bar
|
19.11.2016 17:00 | Mega Leks | 93 : 87 | Mornar | ||||||
Krka
Novo Mesto
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
19.11.2016 21:00 | Krka | 72 : 88 | Igokea |
Zrinjski
Mostar
|
|
Kakanj
Kakanj
|
19.11.2016 17:00 | Zrinjski | 83 : 88 | Kakanj | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
19.11.2016 19:00 | Mladost | 80 : 76 | Široki | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
19.11.2016 17:00 | Spars | 95 : 69 | Bošnjak | ||||||
Royal Bosna
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
19.11.2016 20:00 | Royal Bosna | 83 : 67 | Sloboda | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
19.11.2016 19:00 | Građanski | 71 : 69 | Leotar Swisslion |
Sokolac
Sokolac
|
|
Borac
Banja Luka
|
19.11.2016 18:00 | Sokolac | 88 : 80 | Borac | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
19.11.2016 19:00 | HEO | 78 : 86 | Rudar 2015 | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Teslić
Teslić
|
19.11.2016 18:00 | Bratunac | 65 : 58 | Teslić | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Student
Banja Luka
|
19.11.2016 18:30 | Slavija 1996 | 75 : 69 | Student | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Sutjeska
Foča
|
19.11.2016 18:30 | Rogatica | 63 : 77 | Sutjeska |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Maglić
Foča
|
19.11.2016 18:00 | Domaljevac | 2 : 3 | Maglić | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
19.11.2016 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Mladost
Brčko
|
19.11.2016 14:00 | Bosna | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
19.11.2016 19:00 | Radnik | 0 : 3 | Gradina-Herceg |
Majevica
Lopare
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
19.11.2016 19:00 | Majevica | 0 : 3 | Modriča Optima | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Drina
Zvornik
|
19.11.2016 15:00 | Jahorina | 3 : 2 | Drina |
Derventa
Derventa
|
|
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
19.11.2016 19:00 | Derventa | 1 : 3 | Sloboda Tuzlafarm | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Modriča
Modriča
|
19.11.2016 16:00 | Radnik | 3 : 2 | Modriča | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
19.11.2016 19:00 | Goražde | 1 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Gacko
Gacko
|
19.11.2016 18:00 | HE na Drini | 0 : 3 | Gacko |
Jahorina
Pale
|
|
Glasinac
Sokolac
|
19.11.2016 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | Glasinac |
Drina
Zvornik
|
|
Libero
Bijeljina
|
19.11.2016 17:00 | Drina | 3 : 0 | Libero |
Ukrina
Prnjavor
|
|
Olimpik
Gradiška
|
19.11.2016 12:00 | Ukrina | 0 : 3 | Olimpik |
Pliva
Šipovo
|
|
BL Volley 2
Banja Luka
|
19.11.2016 14:30 | Pliva | 3 : 0 | BL Volley 2 | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Inova
Banja Luka
|
19.11.2016 15:30 | Kotor Varoš | 0 : 3 | Inova | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
19.11.2016 16:00 | Prijedor | 3 : 0 | Balkana MP |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Konjuh
Živinice
|
19.11.2016 18:00 | Borac M:TEL | 32 : 26 | Konjuh | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Prijedor
Prijedor
|
19.11.2016 19:00 | Maglaj | 32 : 25 | Prijedor | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloga
Doboj
|
19.11.2016 19:30 | Zrinjski | 32 : 29 | Sloga | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Bosna
Sarajevo
|
19.11.2016 18:00 | Čelik | 24 : 28 | Bosna | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Goražde
Goražde
|
19.11.2016 19:00 | Krivaja | 25 : 27 | Goražde |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
19.11.2016 18:00 | Lokomotiva | 33 : 25 | Bijeljina | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
19.11.2016 15:30 | Mladost | 25 : 31 | Slavija | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
19.11.2016 19:00 | Leotar | 37 : 23 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Laktaši
Laktaši
|
19.11.2016 | Drina | 41 : 25 | Laktaši |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
19.11.2016 | Prijedor 2 | 30 : 25 | Omladinac | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Teslić
Teslić
|
19.11.2016 | Srbac | 21 : 27 | Teslić |
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
|
Neretva
Jablanica
|
19.11.2016 19:00 | Jedinstvo Atlas Relax | 25 : 25 | Neretva | ||||||
Goražde Heim Meih
Goražde
|
|
Grude
Grude
|
19.11.2016 17:00 | Goražde Heim Meih | 26 : 50 | Grude |
Laktaši
Laktaši
|
|
Borac
Banjaluka
|
19.11.2016 19:00 | Laktaši | 10 : 0 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
19.11.2016 15:00 | Jedinstvo | 27 : 30 | Knežopoljka | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
19.11.2016 18:00 | Doboj | 25 : 23 | Nestro grupa Brod |
Spartak Prozivka
Subotica
|
|
Polet
Sombor
|
19.11.2016 | Spartak Prozivka | 14 : 6 | Polet | ||||||
Bečej
Bečej
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
19.11.2016 | Bečej | 9 : 7 | Banja Luka | ||||||
Proleter
Zrenjanin
|
|
ŽAK
Kikinda
|
19.11.2016 | Proleter | 10 : 21 | ŽAK |