5 : 1

Juniori Radnika pregazili Sarajevo

19.05.2019 Administrator DC

Juniorska selekcija Radnika deklasirala je danas Sarajevo rezultatom 5:1 u susretu 24. kola Premijer omladinske lige BiH.

Juniori Sarajeva nisu se danas pokazali adekvatno spremnim za teško gostovanje, a domaći su poveli u 23. minuti kada je mrežu Sarajeva zatresao Miljan Odžaklić.

Šest minuta kasnije, Radovan Vujić je pogodio za 2:0, a Elvedin Kečanović u 33. minuti vraća utakmici neizvjesnost golom za 2:1. Ipak, domaći su stigli do još jednog gola prije poluvremena, a mrežu Sarajeva zatresao je Mladen Dujković.

Promjena nije bilo sve do posljednjih 20 minuta. Miljan Odžaklić u 73. minuti pogađa za 4:1, a konačnih 5:1 postavlja rezervista Stojan Vasiljević.

Sarajevo ima 39 bodova nakon 24 kola i zauzima treće mjesto na tabeli, dok je Radnik sa 29 bodova na devetom mjestu na tabeli.