Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
19.10.2014 15:00 | Široki Brijeg | 7 : 2 | Čelik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Travnik
Travnik
|
19.10.2014 15:00 | Slavija | 1 : 0 | Travnik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
19.10.2014 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | Velež |
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
19.10.2014 15:00 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Krupa |
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
|
|
Radnički
Karakaj
|
19.10.2014 15:00 | Zvijezda Brgule | 4 : 0 | Radnički | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
19.10.2014 15:00 | Ilićka 01 | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
19.10.2014 15:00 | Gorica | 2 : 1 | Mladost (BS) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Velež
Nevesinje
|
19.10.2014 15:00 | Proleter | 4 : 0 | Velež | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Famos
Vojkovići
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (R) | 3 : 2 | Famos |
Liješće
Liješće
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
19.10.2014 15:00 | Liješće | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga
Doboj
|
19.10.2014 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga |
Dubrave
Dubrave
|
|
Naprijed Horizont
Banja Luka
|
19.10.2014 15:00 | Dubrave | 1 : 1 | Naprijed Horizont |
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
|
|
Posavina
Miloševac
|
19.10.2014 15:00 | Crvena zvijezda (O) | 4 : 2 | Posavina | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
19.10.2014 15:00 | Ozren | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Pridjel
Pridjel
|
19.10.2014 15:00 | Skugrić | 3 : 1 | Pridjel | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
19.10.2014 15:00 | Naša krila | 2 : 2 | Rudanka | ||||||
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
|
|
Željezničar
Doboj
|
19.10.2014 15:00 | Crvena zvijezda (G) | 1 : 2 | Željezničar |
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
|
|
Jardan
Jardan
|
19.10.2014 15:00 | Proleter-RJ | 3 : 1 | Jardan | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Guber
Srebrenica
|
19.10.2014 15:00 | Birač | 0 : 3 | Guber | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
19.10.2014 15:00 | Majevica | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Šekovići
Šekovići
|
19.10.2014 15:00 | Podrinje | 7 : 1 | Šekovići | ||||||
Jedinstvo (R)
Roćević
|
|
Lokanj
Lokanj
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (R) | 2 : 1 | Lokanj |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
19.10.2014 15:00 | Vrbas | 0 : 1 | Krajina | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
19.10.2014 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | Čelinac | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Borac (ID)
Istočni Drvar
|
19.10.2014 15:00 | Rekreativo | 2 : 1 | Borac (ID) | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
19.10.2014 15:00 | Gorica | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj
|
|
Mladost
Zalužani
|
19.10.2014 15:00 | Polet Krajišnik | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Borac 1926
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
19.10.2014 15:00 | Borac 1926 | 1 : 3 | Džaja |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Mladost (D)
Dobrinja
|
19.10.2014 15:00 | Kladari Gornji | 1 : 6 | Mladost (D) | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Sloboda
Vinska
|
19.10.2014 15:00 | Zadrugar | 5 : 1 | Sloboda | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Crkvina
Crkvina
|
19.10.2014 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Crkvina | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Borac
Osinja
|
19.10.2014 15:00 | Pelagićevo | 1 : 3 | Borac | ||||||
Mladost (T)
Tišina
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (T) | 2 : 5 | Sloga (J) | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
19.10.2014 15:00 | Zvijezda | 2 : 3 | Sloga (DP) | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Ukrina
Čečava
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo | 6 : 0 | Ukrina |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Mladost (B)
Bajinci
|
19.10.2014 15:00 | Sloboda | 4 : 3 | Mladost (B) | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Kozara
Turjak
|
19.10.2014 15:00 | Borac (M) | 0 : 1 | Kozara | ||||||
Tamaris
Mrčajevci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
19.10.2014 15:00 | Tamaris | 0 : 3 | Mladi Krajišnik | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
19.10.2014 15:00 | Borac (Š) | 1 : 3 | Sloga DIPO | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Mladost (G)
Glamočani
|
19.10.2014 15:00 | Torpedo | 0 : 0 | Mladost (G) |
Budućnost (P)
Pilica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost (P) | 1 : 2 | Branjevo |
Sloga
Rakelići
|
|
Željezničar
Ravnice
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Brzi
Busnovi
|
19.10.2014 15:00 | Kozara | 3 : 2 | Brzi | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
19.10.2014 15:00 | Radnik Urije | 1 : 2 | Mrakovica | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Gomjenica | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
19.10.2014 15:00 | Knežopoljac | 0 : 0 | Plamen | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
19.10.2014 15:00 | Slaven | 1 : 2 | Berek 1975 |
BUK
Gornja Bukovica
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
19.10.2014 15:00 | BUK | 2 : 1 | Partizan | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
19.10.2014 15:00 | Međaši | 0 : 5 | BSK Ledinci | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Semberija
Popovi
|
19.10.2014 15:00 | Priboj | 3 : 2 | Semberija | ||||||
Novo Doba
Čardačine
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
19.10.2014 15:00 | Novo Doba | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Magnojević 01
Magnojević
|
19.10.2014 15:00 | Balatun | 1 : 3 | Magnojević 01 |
Jedinstvo (O)
Obudovac 2
|
|
Jedinstvo (C)
Crkvina
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (O) | 1 : 3 | Jedinstvo (C) | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Bosna
Pisari
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Bosna |
Borac 1975
Osinja
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
19.10.2014 15:00 | Borac 1975 | 1 : 1 | Borac (K) | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
19.10.2014 15:00 | Željezničar | 0 : 2 | 27. Juli | ||||||
4. Juli
Pojezna
|
|
Vučijak
Majevac
|
19.10.2014 15:00 | 4. Juli | 0 : 2 | Vučijak | ||||||
Borac (L)
Lužani
|
|
Zborište
Zborište
|
19.10.2014 15:00 | Borac (L) | 5 : 0 | Zborište | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
19.10.2014 15:00 | Hajduk | 1 : 2 | Zvijezda | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
BSK
Bušletić
|
19.10.2014 15:00 | Polet | 3 : 0 | BSK |
Mladost
Botajica
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
19.10.2014 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Skugrić 1964 | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Omladinac
Modriča
|
19.10.2014 15:00 | Sloga 73 | 6 : 0 | Omladinac | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
19.10.2014 15:00 | Radnički | 0 : 2 | Zadrugar | ||||||
Bosna 1977
Modrički Lug
|
|
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
|
19.10.2014 15:00 | Bosna 1977 | 4 : 0 | Sloga (KG) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Partizan
Koprivna
|
19.10.2014 15:00 | Trebavac | 1 : 0 | Partizan |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Polet
Elezagići
|
19.10.2014 15:00 | 13 Skojevki | 3 : 1 | Polet | ||||||
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
|
Laminci
Laminci
|
19.10.2014 15:00 | Novi Napredak | 1 : 2 | Laminci | ||||||
Bratstvo (O)
Orahova
|
|
Borac
Mašići
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo (O) | 1 : 3 | Borac | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
19.10.2014 15:00 | Romanovci | 1 : 3 | Stevan Dukić | ||||||
Bratstvo (K)
Kozinci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo (K) | 3 : 1 | Vilusi | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
19.10.2014 15:00 | Obradovac | 5 : 1 | Omladinac |
Rasavci
Rasavci
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
19.10.2014 15:00 | Rasavci | 0 : 6 | Radnik | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Partizan
Kostajnica
|
19.10.2014 15:00 | Kiseljak | 2 : 4 | Partizan | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Moštanica
Božići
|
19.10.2014 15:00 | Svodna | 1 : 2 | Moštanica | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Blatna
Blatna
|
19.10.2014 15:00 | Rudar | 5 : 1 | Blatna |
Crni vrh
Laktaši
|
|
Bratstvo
Povelič
|
19.10.2014 17:30 | Crni vrh | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Studenac
Kobaš
|
19.10.2014 17:30 | Crvena zemlja | 3 : 0 | Studenac | ||||||
Kladari
Gornji Kladari
|
|
Biseri
Lišnja
|
19.10.2014 17:30 | Kladari | 6 : 2 | Biseri | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
19.10.2014 17:30 | Vrbas | 1 : 1 | Budućnost |
Mladost (L)
Lončari
|
|
Grčica
Brčko
|
19.10.2014 14:30 | Mladost (L) | 1 : 3 | Grčica | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
19.10.2014 15:00 | Grčica | 2 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Jugović
Brčko
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
19.10.2014 15:30 | Jugović | 3 : 0 | Mladost (L) | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Sava 04
Brezovo Polje
|
19.10.2014 15:00 | Obilić | 7 : 3 | Sava 04 | ||||||
Krbeti
Krbeti
|
|
Brezik
Brezik
|
19.10.2014 15:00 | Krbeti | 0 : 1 | Brezik | ||||||
Sveti Jovan
Brezik
|
|
Gredice
Gredice
|
19.10.2014 15:00 | Sveti Jovan | 1 : 4 | Gredice | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Omladinac
Potočari
|
19.10.2014 15:00 | Mladost 2003 | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Mladost (S) |
Čelik
Grbavica
|
|
Budućnost Red Star
Vucilovac
|
19.10.2014 | Čelik | 2 : 0 | Budućnost Red Star | ||||||
Jedinstvo
Koretasi
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
19.10.2014 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Borac
Razljevo
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
19.10.2014 | Borac | 0 : 3 | Bobetino Brdo | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Stanovi
Stanovi
|
19.10.2014 | Zadrugar | 3 : 0 | Stanovi |
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
|
Drina
Zvornik
|
19.10.2014 15:00 | Zvijezda Gradačac | 2 : 2 | Drina | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
19.10.2014 14:00 | Sloboda | 2 : 2 | Borac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.10.2014 15:00 | Radnik | 0 : 2 | Sarajevo |
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
|
Drina
Zvornik
|
19.10.2014 13:00 | Zvijezda Gradačac | 3 : 1 | Drina | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
19.10.2014 12:00 | Sloboda | 0 : 2 | Borac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.10.2014 13:00 | Radnik | 0 : 2 | Sarajevo |
Leotar
Trebinje
|
|
Centar
Sarajevo
|
19.10.2014 13:30 | Leotar | 4 : 4 | Centar | ||||||
Sokrates
Banja Luka
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
19.10.2014 20:00 | Sokrates | 4 : 6 | Tango |
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
19.10.2014 17:00 | Union Olimpija | 87 : 58 | Partizan NIS | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Metalac Farmakom
Valjevo
|
19.10.2014 19:00 | Cedevita | 79 : 66 | Metalac Farmakom | ||||||
Levski Sofija
Sofija
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
19.10.2014 17:00 | Levski Sofija | 75 : 92 | Budućnost VOLI | ||||||
Crvena zvezda Telekom
Beograd
|
|
Mega Basket
Beograd
|
19.10.2014 21:00 | Crvena zvezda Telekom | 93 : 77 | Mega Basket |
Student
Pale
|
|
Maglić
Foča
|
19.10.2014 12:00 | Student | 3 : 2 | Maglić | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
19.10.2014 16:00 | Drina | 0 : 3 | Ljubinje | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
19.10.2014 15:00 | Gradiška | 3 : 1 | Crvena zvijezda |
Laktaši
Laktaši
|
|
Glasinac
Sokolac
|
19.10.2014 12:00 | Laktaši | 0 : 3 | Glasinac | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Derventa
Derventa
|
19.10.2014 14:00 | Jahorina | 0 : 3 | Derventa |
Katarina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
19.10.2014 17:00 | Katarina | 25 : 27 | Lokomotiva | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Mira
Prijedor
|
19.10.2014 17:00 | Bihać | 25 : 28 | Mira |