Završen meč u Banjaluci. Borac porazio Sutjesku sa 3:1.
Zaustavno vreme
igra e sudijsko vreme. Borac pred novim trijumfom.
90'3
Šut na gol
Gosti iz Foče su bili u dobroj poziciji,ali je udarac Raševića završio pored gola.
83.minut
izmena
Izašao Ivanović,a ušao Milić.
73. minut
izmena
Trostruka izmena kod Borca. Izašli Radulović, Mojović i Popović, a ušli Čudić, Reljić i Turanjanin.
73.minut
Crveni karton
Nakon gola domaći su protestovali, pa je isključen Darko Vojvodić, trener Borca. Žuti je dobio Danilović.
Sutjeska smnjila. Pogodio je Sekulović.
73.minut
izmena
Izmena u u timu Sutjeske. Ušao Radović izašao Okuka.
72.minut
Žuti karton
Žuti karton zaradio je Mojović.
Saša Kajkut drugi put pogodio večeras. Borac vodi sa 3:0.
71.minut
Akcija po levoj strani. Centaršut ka Kajkutu koji je bio brži brži od odbrane i golmana Sutjeske. Prevario je Terzica u padu, iz blizine.
Saša Kajkut trese mrežu iza leđa Terzića. Borac vodi sa 2:0.
57.minut
Šut na gol
Aleksandar Popović je šutirao sa nekih 18 metara, lopta je završila iznad prečke.
Šut na gol
Centaršut Dujakovića s desne strane, Saša Kajkut glavom sa sedam metara tuče, a Terzić instiktivno brani. Nakon toga šut Jakupovića. opet Terzić brani.
51.minut
Žuti karton
Prvi žuti karton. Dobio ga je Elez iz Sutjeske.
Šut na gol
Pokušaj Saše Kajkuta iskosa s leve strane, sa 18 metara,ali golman Terzić brani,
47.minut
Počelo drugo poluvreme. Sutjeska krenula s centra. Na Gradskom stadionu u Banjaluci upaljeni reflektori.
46,minut
Poluvreme. Borac vodi sa 1:0. Strelac Mojović.
45.minut
Šut na gol
Stopostotna šansa za Sutjesku. Savatović u poslednjem trenutku ispred Eleza odnosi loptu.
45.minut
Šut na gol
Nakon primljenog gola Sutjeska krenula otvorenije. Prvi šut na gol Fočaka.Ognjen Pljevaljčić sa 18 metara, ali preslabo za Savatovića.
41.minut
Sjajan šut sa 14 metara po zemlji Nikole Mojovića. Golman Terzić je zakačio loptu, ali je šut bio jak i lopta je odsjela u mreži. Dakle, bivši kapiten Sutjeske, danas fudbaler Borca pogađa mrežu svog matičnog kluba.
39.minut
Šut na gol
Jakupović šutira sa 12 metara. Terzić brani, a posle kornera Borca ništa vredno pomena.
36.minut
Korner
Sutjeska izvela prvi korner, bez veće opasnosti po Savatovića.
33.minut
Šut na gol
Korner Mojovića, odbrana Sutjeske izbija na volej Siniši Dujakoviću koji šutira topovski sa 18 metara preko gola.
31.minut
Šut na gol
Mat pozIcija, Jakupović šutIra iskosa sa leve strane, sa 13 metara pored gola.
29.minut
Nema uzbuđenja, nema prilika. Sutjeska bezopasna,pa se golman Savatović dosađuje na golu.
20.minut
Šut na gol
Kapiten Borca Saša Kajkut sa 25 metara iz slobodan udarac šutira, a golman Terzić krajnjim naporom brani.
12. minut
Korner
Nakon kornera sigurna intervencija odbrane Fočaka.
9.minut
Šut na gol
Velika šansa za Borac. Šut Žeravice izblokiran. Lopta pored stative odlazi u korner
9.minut
Borac bolji na startu meča,ali nema prilika.
Počeo susret sa četiri minute kašnjenja.
Početak susret kasni nekoliko minuta. Igrači se nalaze na travnjaku. A utakmicu prati tek nešto više od 100 gledalaca.
Terzić, Mrgud, S. Pljevaljčić, Rašević, Ivanović, Seluković, Okuka, Ivanović, Elez, Mulić, O. Pljevaljčić. Na klupi: Plemić, Krajišnik, Lukić, Radović, Milić, Ivanović, Sekulić.
Savanović, Bajić, Jakupović, Kajkut, Radulović, Dujaković, Žeravica, Mojović, Danilović, Burazor, Popović. Na klupi: Gašić, Arsić, Batar, Turanjanin, Čudić, Reljić, Trivan. Trener: Darko Vojvodić.
Borac - Sutjeska Banjaluka. Gradski stadion. Sudija:Siniša Lazić (Prijedor), Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška), Danijel Vidović (Srbac). Četvrti sudija: Velibor Gigović (Gradiška), Posmatrač suđenja: Drago Lukić (Prijedor). Delegat: Slavko Pančić (Doboj).