0 : 1
0 : 1
Tekstilac - Borac Derventa. Stadion Tekstilca. Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Pomoćnici: Zoran Radaković ( Prijedor), Goran Ilinčić (Prijedor). Četvrti sudija: SiniÅ”a Lazić ( Prijedor). Posmatrač suđenja: SiniÅ”a Janjić ( Bijeljina). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča).
Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Maksimović, Susaković, Đekić, Kukić, Simić. Na klupi: Plisnić, Ā Dr.Vukadinović, Brković, Da. Vukadinović, Eminović, Vugdalić, Ćorić. Trener: Dejan Plisnić.
Trkulja, Najić, kajklut, Ćosić, Žeravica, Mojović, S. Dujaković, Danilović, Burazor, Popović, Čudić. Na klupi: Škanjić, Si. Dujaković, Mazić, Batar, Savatović, Aničić, Reljić. Trener: Darko Vojvodić.
Penal
Kapiten Borca SaŔa Kajkut bio je precizan sa bijele tačke.

Borac proŔao i Derventu

03.11.2018 Vladimir Šutvić, Borac-Sport

Fudbaleri Borca upisali su danas Å”estu vezanu, a ukupno jedanaestu pobjedu u Prvoj ligi Republike Sroske savladavÅ”i na Gradskom stadionu u Derventi ekipu Tekstilca rezultatom 0:1. Najbliži pratilac crveno-plavih na tabeli Sloga iz Gornjeg Crnjelova trijumfovala je danas u Istočnom Sarajevu nad Slavijom rezultatom 0:1, te je razlika između Borca i Sloge ostala 4 boda pred posljednja tri jesenja kola.

Jedini gol na danaÅ”njoj utakmici u Derventi viđen je 6 minuta prije kraja prvog poluvremena, kada je kapiten SaÅ”a Kajkut bio precizan iz jedanaesterca.

Narednog vikenda izabranici Darka Vojvodića odigraće pretposljednju domaću utakmicu u ovoj polusezoni, a protivnik će biti ekipa Podrinja iz Janje.

TEKSTILAC ā€“ BORAC 0:1 (0:1)

strijelci: 0:1 Kajkut (penal, 39.), stadion: Gradski u Derventi, gledalaca: 250, sudija: Bojan Panić (Prijedor), žuti kartoni: Maksimović, Brkić, Kukić, Marić (Tekstilac).

TEKSTILAC: Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Maksimović, Susaković (od 15. minuta Brković), De. Ćorić, Đekić (od 77. minuta Vukadinović), Kukić (od 85. minuta Da. Ćorić), Simić.

BORAC: Trkulja, Bajić, Kajkut (od 90. minuta Reljić), Ćosić, Žeravica (od 68. minuta Aničić), Mojović, St. Dujaković, Danilović, Burazor, Popović (od 53. minuta Mazić), Čudić. Trener: Darko Vojvodić.