0 : 2
0 : 0

Ljubiću bodovi u Doboju

04.11.2018 Nenad Vasić

Fudbaleri Sloge doživjeli su prvi poraz na svom terenu. Bodove iz Doboja nosi Ljubić iz Prnjavora slavivši pobjedu 2:0. Do pobjede su stigli u posljednjih 15 minuta.

U 31.minutu Fehratović iz izgledne situacije šutira preko gola. U 44.minutu odlična šansa za domaće udarac Mihajla Grahovca brani Ratković. Sloga je imala terensku inicijativu u prvom dijelu ali bez ozbiljnijih prilika.

Hladan tuš za domaće desio se u 76.minutu kada se u gužvi nakon udarca iz ugla najbolje snalazi Aleksandar Žižak i dovodi goste u vodjstvo 0:1. Igrao se 81.minut Boris Andrić našao se u izglednoj prilici, medjutim loptu je slabo prihvatio glavom i ona odlazi pored gola. Tačku na “i” stavio je Edhem Fehratović u 87.minutu za konačnih 0:2.

SLOGA (D) – LJUBIĆ 0:2 (0:0)

DOBOJ – Strijelci: 0:1 A.Žižak u 76, 0:2 Fehratović u 87.minutu. Stadion: “Luke”. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Vanja Ajder (Banja Luka) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Vedran Francuz (Gradiška). Žuti kartoni: Ristić (Sloga Doboj), Kojić, Radaković (Ljubić).

SLOGA (D): Jupić, Janković, Andrić, Lazić, Stjepanović, Lj.Sarkić, Hozić, Aličić (od 89.minuta Cetić), Grahovac (od 46.S.Sarkić), Radovanović, Ristić. Trener: Milan Draganović.

LJUBIĆ: Ratković, Radaković, Kojić, Jagodić, A.Žižak, Fehratović, Subić (od 81.minuta Jugović), Burgić, Grahovac (od 90.Žerebni), B. Žižak, Gajić (od 86.Radonjić). Trener: Nikola Zeljković.

Igrač utakmice: Aleksandar Žižak (Ljubić)